Yokmu bu göbekten beni kurtaracak!!!

Hangi diyet sizde yazarmısınız

Bol bol açın oryantal oynayın ben hiç çok zayıf bir kız olmadım bildim bileli balık etli hatta bazen balinaydim geçtiğimiz yıllarda aşk beni.leyla etti haha eve gelir gelmez açar oynardım keyfimden hayatımda ilk defa 52 kiloya kadar düşmüştüm tığ gibiydim 36 38 giyiyordum. En önemlisi bel hareketi hem beli ortaya çıkarıyor hem göbeği eritiyor. Sağa sola yılan gibi kıvıran vesselam ben 160 boyundayım şimdi. Biraz saldım antidepresanlar kilo aldırdi 63 64 arasında gidip geliyorum. Ama nispeten orantılı kilo dengem o yüzden pek sırıtıyor yine de gobek ben buradayım diyor ne yazık ki sizlere tavsiyem budur + paketli gıdalardan uzak durun bilhassa onların içindeki yağlar göbekte birikiyormus ben çok yemek yediğim halde bir süre paketli gıdalardan uzak durup etkisini gözle görülür fark etmistim

var :) spor yapmak sağlıklı beslenmek düzenli uyumak :) ama en önemlisi zayıflamadakararlı olmak.belki bir korsede azcık rahatlatabilir ben lohusa dönemi için lateks korse aldım azcık pahalı ama cok memnun kaldım

Aynı durumdan bende muzdaripim ne yazıkki. Boyum 1,57 ve kilom suan 67,5.evlenmeden once 48 kilo falandim.her giydiğim yakışırdı cuk otururdu.suan öyle inanilmaz bi gobegim var ki,6 7 aylık hamile falan dersiniz görseniz. Oyle de bi çirkin duruyor.Dolmusta hamileyim sanıp yer vermek isteyenler o kadar cok ki. Gecen sene 1 ayda 15 kilo vermistim,cok hızlı bi veriş oldu ve birakinca tekrar kilolar geri döndü dogal olarak.ama yinede gobegim hafifte ola vardi.mekik te cektim,bisiklette kullandim,pilates denedim,kardiyo şu bu vs gitmiyor bu gobek.çözümünü bulabilen varsa paylasirsa bende cok sevinicem

İşte bu benim için imkansız gibi bişey çünkü belirli bir saatten sonra yemek yeme krizi geliyor bana illa o boğazı doldurucam Allah'tan 22.00dan sonra yemiyorum yesem herhalde duba niyetine denize atarlar beni
Akşam yemek yeme kriziniz geldiğinde süt içebiliyorsanız üzerine tarçın atın için, tokluk hissi veriyor

zumba, oryantal,leslieyapın, trambolin alın eve yapın
çeşitli kurlerle destekleyin
çaya şeker atmayın
ekmek pasta börek vs azaltın
bol su için
karabiber kekik kimyon kurunane ile bitki çayı yapın için çok faydası var

Canım bende ilk doğumdan sonra 64 kiloda çakılı kalmıştım.sonra bi arkadaşım sayesinde diyetisyene gittim.daha doğrusu arkadaşım kilo verince demekki bu kader değil dedim ve diyetisyene gittim.tam 17 kilo verdim ve benim boyumda 1.56 cm.
Sana naçizane tavsiyem biran önce diyetisyenden randevu al ve sabırla diyeti uygula sakın pes etme.bahar da geldi tam diyet zamanı meyveler sebzeler her şey var.tam zamanı sıra sende
Not:artık devlet hastanelerinde ve toplum sağlığı merkezlerinde diyetisyen var.devlettekine gitmek istersen önce aç karnına dahiliye uzmanına gidiyorun ve o seni diyetisyene sevk ediyo
Toplum sağlığı merkezine gitmek istersen arayıp randevu alıyorsun sonra sağlık ocağından kan tahlili yaptırıp randevu günü sonucu diyetisyene götürüyorsun

Son düzenleme:
Tatlım gazlı içecekleri tüketme derim hiçbirini hareket yap evde plates yap çok güzel karın egzersizleri var mesela akşamları yatmadan ben yoğurt pul biber limon sıkıp içiyorum yarım saat önceden sana da tavsiye ederim

Diyet+spor baska yolu yok.
Diger yontemlerin hepsi (korseden kavitasyona) anlik çözüm saglar.

Canım, karın bölgendeki fazlalık duruşundan kaynaklı da olabilir. Bazı insanların kalçası arkaya doğru fazla kavisli olabilir. Bu da karnı öne doğru çıkartr. Azıcık bir yağlanma da olsa daha büyük bir göbek varmış gibi görünür. Aynada yan dönüp kendinizi bir inceleyin. Duruş bozukluğu var mı gözlemleyin. Vücudunuz dik durmalı, kalça fazla geriye taşmamalı. Eğer varsa öyle bir sorun bunu düzeltecek özel egzersizler var.

Kilo vermek için tempolu yürüyüş en iyisidir. En az 45 dk yürümelisiniz. Yalnız ben yürüyüş yapanlarda şunu farkettim. Pek çoğu hatalı yürüyor, eşortmanla gezintiye çıkmış gibi görünüyorlar. Ciddi bir efor harcamalısınız. Nabzınız yükselmeli.

Pilav, makarna, börek çörek, beyaz ekmek... bunları yiyerek zayıflamak mümkün değil. Tam buğday yada tam tahıllı ekmekden ölçülü yiyin. AKŞAM ASLA MEYVE YOK. Meyve yiyerek yatıyorsanız bütün emekleriniz boşa gider.
Dereotu çiğ yiyin. Hem şişkinliğinizi alır hem tok tutar. Yoğurt yağ yakar. Yeşilçay ve acı türk kahvesi metabolizmayı hızlandırır. Kahvaltıdan bir iki saat sonra türk kahvesi için. Genelde gözlemlediğim. kahve düşkünlerinin göbeği yoktur. Bu arada bol su içmeyi unutmamalısınız.

Mekik vücudu şekillendirir, ama önce zayıflamak için sizi terletecek, nabzınızı yükseltecek egzersizler yapmalısınız. Yürümek, ip atlamak gibi. Biraz kilo verdiğinizi gördükten sonra plates yaparak vücudunu şekillendirebilirsin.

Birde çok keyifli bir zayıflama yöntemi var. Grinin elli tonu adlı romanı okuyun. Bu kitabın zayıflatma etkisi üniversitelerde araştırma konusu olmuş.

Her türden ve fiyattan korse deneyimim var atlet gibi olandan uzun bir süre giydim ve omuzlarım deforme oldu ama o lateks dediğinize de bir bakayım

Hepsine kabul, kitap ilginçmiş:) daha önce duymamıştım filmini izledik ama sayılmaz heralde:))

Aynı durumdayız.burada yorum yazıp yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara saygısızlık olmaması için biliyorum deyip durmaz istemiyorum ama inanın me gazlı içecek tüketirim ne yürütüşsüz dururum ne beyaz ekmek yerim ne ambalajlı gıda tüketirim tek yapamadığım mekik ve karın hareketleri çünkü çok zorlanıyorum.özelde devlette dahil 3.diyetisyene gidişim.onlarında tek sıkıntısı fazlalık olarak vermem gereken 12- 15 kilo kdar var sürecin uzun olması konusunda çok iradesizim.5-6 kilo her türlü gidiyoda sonraki aşamaya bir gelebilsem o uzun süreç yıpratıyo beni

Hepsine kabul, kitap ilginçmiş:) daha önce duymamıştım filmini izledik ama sayılmaz heralde:))
Filmini izlememiş olsan daha iyiydi. Kitabı yansıtmadığı gibi, büyüsünü de azaltır. Bir yumurta düşün, daha omlet yapamadan kutusunda kırılıp çöpe gitsin. Öyle sadece bakarsın, sarısı perişan beyazı tarümar! olmuş zavallı yumurtaya ve bir omlet yemiş olmazsın. Bir kitabın filmi yapılmışsa önce kitap okunmalı..

Ama yinede oku tabi. Yalnız oyuncuları sil at kafandan. Asla kitaptaki karakterleri yansıtamamışlar. Ve zayıflattığı gerçekten gerçek

Bir doktora gitsen. Hormonlarına tıroidine baktırsan. Bunlara bakıldı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…