Yokmu bu göbekten beni kurtaracak!!!

Neyy ciddi misin
Ben nerelere gidem:KK70:
62 kilo ile hamile kaldım 82 kilo ile doğuma girdim. Eve döndüğümde 80 kiloydum.
1.5 yılda ancak toparlandım
Göbeğini çok rahat eritirsin bünyen müsait sadece kararlı ol
Evet konumu açarken de belirtmiştim tabiki kiloluyum ama asıl mesele göbek.diyet ve sporu aynı anda tuttursam olacak bunuda biliyorum ama sanırım biraz desteğe ihtiyacım var.çok kararlı başlayıp bırakmaktan yılgınlık geldi

Suda katiliyordu galiba,olculeri ne kadar olacak canim?
Cok tesekkur ederim:)
1 çay kaşığı tarçın,yarım limon diyorlar ama ben daha az sıkıyorum,bir çorba kaşığı kadar bal,üstüne sıcak su.
Kahvaltını en az yarım saat sonra yap.
Gün içinde de suyuna limon sıkarak içersen,farkı o günden görmeye başlıyorsun.

Aslında neden yazmadım bilmiyorum :))

Malzemeler
1 kase az yağlı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın

1 kase az yağlı yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.

Fakat akşam yemeği niyetine de yiyebilirsiniz sadece. 1 hafta yapılacak.
Ya benimde dogumdan sonra gitmiyor gobegim bunu yapsam dokunur mu zarar vermez deme denemek istiyorum cunku bnde bunu

Kızlar merhaba benim sorunum fazla klom olmasına rağmen kilo vermek değil.1.57 boyum 65 kiloyum.Orantılı olsa kiloluyum diye hiç problem etmiycem ama vücudumun üst bölgesi alttan iki beden büyük ve ben bu durumdan çok rahatsızımbu durumda olup kurtulan yada çözümü olan var mıdır acaba:deli:
Bölgesel spor yapsan fena olmaz.

Destek olarak herbalife kullan.

Ya benimde dogumdan sonra gitmiyor gobegim bunu yapsam dokunur mu zarar vermez deme denemek istiyorum cunku bnde bunu
Onu bilmiyorum yAni emziren anneler kullanabilir mü bir fikrim yok maalesef. Bence kullanmayın süte geçebilir. Bebeğiniz ishal olabilir.

Canım yağ yakmak istiyorsan vücudunun neresi olursa olsun, tüm bedeni çalıştırman yani kardiyo yapman gerekir... Sadece üst vücut kilolu ben sadece üst vücudu çalıştırayım gibi bi olay yok. Yağı yakmak için nefes nefese kalacağın, ter atacağın sporlar yapman şart.. Spor %30 ise beslenme %70'dir.. Sen doğru beslenmedikten sonra spor yeterli olmayacak. Karbonhidratı azaltmalı, lifli, posalı gıda alımını arttırmalısın. Kilo vereceğim diye aç kalıyorsan da çok yanlış yapmışsındır. Yeterli ve düzenli beslenmelisin. Sitenin diyet kategorisinde diyet grupları var, istersen bunlardan birine katılabilirsin.

Hiç bir mucizevi kür, detoks, ilaç yoktur, sana sağlıklı bi şekilde aniden kilo verdirsin.. Şok diyetlerle verdiğin büyük kilolar, fazlasıyla sana geri dönecektir.

Son düzenleme:
Boyum 175 ve 60 kiloyum. 36 38 bedenim. Ama inanılmaz derecede alt karın var :KK43: inanin bu kiloyla alakalı değil:KK43:

Canım yağ yakmak istiyorsan vücudunun neresi olursa olsun, tüm bedeni çalıştırman yani kardiyo yapman gerekir... Sadece üst vücut kilolu ben sadece üst vücudu çalıştırayım gibi bi olay yok. Yağı yakmak için nefes nefese kalacağın, ter atacağın sporlar yapman şart.. Spor %30 ise beslenme %70'dir.. Sen doğru beslenmedikten sonra spor yeterli olmayacak. Karbonhidratı azaltmalı, lifli, posalı gıda alımını arttırmalısın. Kilo vereceğim diye aç kalıyorsan da çok yanlış yapmışsındır. Yeterli ve düzenli beslenmelisin. Sitenin diyet sayfaları var, istersen bunlardan birine katılabilirsin.

Hiç bir mucizevi kür, detoks, ilaç yoktur, sana sağlıklı bi şekilde aniden kilo verdirsin.. Şok diyetlerle verdiğin büyük kilolar, fazlasıyla sana geri dönecektir.
Çok haklısınız.zaten bende spor ve düzenli beslenme konusunda bilgilerimi hayata geçirmek için gereken motivasyonu sağlamak amacıyla açtım konuyu.çünkü bunları alışkanlığa çevirmek biraz zorluyor :KK49:

Çok haklısınız.zaten bende spor ve düzenli beslenme konusunda bilgilerimi hayata geçirmek için gereken motivasyonu sağlamak amacıyla açtım konuyu.çünkü bunları alışkanlığa çevirmek biraz zorluyor :KK49:

O zaman buradaki 'Diyet Grupları' tam sana göre :)) Ben de sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmek adına katıldım. Hem çok tatlı kızlar var, sohbet ediyoruz. Hem de sürekli birbirimizi motive ediyoruz.

Moralini bozmak istemem ama 34 bedene düştüğüm halde göbeğim eşşşek kadar :halay:
Hayatımdan hamurişi tatlı vs'yi çıkarmadığım sürece de duracak görünüyor :hamarat:

Aslında neden yazmadım bilmiyorum :))

Malzemeler
1 kase az yağlı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın

1 kase az yağlı yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.

Fakat akşam yemeği niyetine de yiyebilirsiniz sadece. 1 hafta yapılacak.
Uyguladınmı işe yaradımı Canm? 160 boy 52 kiloyum fiziğim gayet düzgünde ayva göbek var birkaç gündür karın kası egzersizi yapıyorum şuan bütün kaslarım acıyo ama durmak Yok yola devam :halay: bu kürüde deniycem Sanırım :KK16:

Kizlaaaaarrrr, bazılarınız tam ıslak odunla dövmelik :spor:
Ben doğuma 92 kiloyla girmiştim :olamaz: biraz çabayla 75 olabildim .sonraki dogumuma 87 kilo girdim ve anca 80e düşebildim :KK43: 6 ay önce kk dan faydalanarak bir diyete başladım ve suan 65 im .doğumdan önce 57 kiloydum :KK43: 8 kilom kaldı ..umarım hepimiz veririz kilolarımızı :cry:

X