Yokmu bu göbekten beni kurtaracak!!!

Kızlar merhaba benim sorunum fazla klom olmasına rağmen kilo vermek değil.1.57 boyum 65 kiloyum.Orantılı olsa kiloluyum diye hiç problem etmiycem ama vücudumun üst bölgesi alttan iki beden büyük ve ben bu durumdan çok rahatsızımbu durumda olup kurtulan yada çözümü olan var mıdır acaba:deli:
Canim bende senle ayni boy ve ayni kiloya sahibim hatta bazen kilom cikis yapabiloyr.
Benim ust zayif alt sisko :KK70:

Ben bi turlu veremedim diyetisyene bir seans gityim dahada gitmedim.
Kan tahlilerime bakti onceki insulun direncin cok fazla ddedi..
Ben ac kalamiorm ara ara yiyemiorm bebeim var kaldim boyle.
İnsülin direnci vücudun üretilen insülini gerektiği gibi kullanamaması yani daha çok insülin üretimi demektir kilo vermek çok zordur ama az istikrarlı olur düzenli diyet spor yaparsan 1-2 ayda geçer senin ilk hedefin diyette insülin direncinden kurtulmak sora kilo vermek olmalı diyettede zaten aç kalamazsın sürekli araöğünler var

Kızlar merhaba benim sorunum fazla klom olmasına rağmen kilo vermek değil.1.57 boyum 65 kiloyum.Orantılı olsa kiloluyum diye hiç problem etmiycem ama vücudumun üst bölgesi alttan iki beden büyük ve ben bu durumdan çok rahatsızımbu durumda olup kurtulan yada çözümü olan var mıdır acaba:deli:
benimde tam tersi alt ustten iki beden buyuk

kızlar ben tam olarak uygulayamadığım deneyimlerimi paylaşayım
1. 2si 1 aradalar tanesi 58 kalori bunu neden söylüyorum kahve ve çay delisi ben bunları çok masum sanıyodum ama şekersizi dahi kalori
2. bol su içmek içmezsem gerçekten kilolar yerinde sayıyo
3. yaptığımız diyet yemeklerine koyduğumuz dandik tuzlar nasılsa kalorisi çok düşük ben bundan 2 tabak yiyim dediğinizde aldığımız tuz miktarı inanılmaz bundan çok şikayetçiyim 2 günde dahi farkediyo hemen ödem artıyo orjinal kaya tuzu almak istiyorum
4. akşamları kesinlikle tatlı meyve yemeyin 7.den sonra hiç birşey yenilmediği gibi akşam yemeklerindede tüketmeyin çünkü yiyip yatıyoruz ve vücut ne yediysek yağ olarak depoluyomuş yiyorsanız sabah yada öğlen yiyin
5. gazlı içecekler kesinlikle tüketmeyin çünkü sırf şeker meyve suyu dahi tüketmeyin oda şeker
6. diyetimizi bozsak dahi devam etmeliyiz arada hepimiz bozuyoruz zaten

ben ilk 10 gün çok zorlandım şimdiyse yediklerim bana yetiyo ama şu aç gözlülüğüm nankörlük yaptırıyo inanın dün tam 2 ay oldu ve şuan ne zaman bozsam deli gibi pişman oluyorum
birde hayat yemek yemekten kola içip tatlı yemekten ibaret değil böyle düşününce hepsinin ne kadar zararlı olduğunu gereksiz olduğunu anlıyorum hepsi zehir çünkü
yiyip yiyip kilo alamayanlar dahi kendilerini zehirliyolar aslında

X