Yoğun bakımdaki amcayla vedalaşmak

Başınız sağ olsun evet tedavi görüyor hala annem. Halam annemi de arar mı bilmiyorum ikiniz de gelin dedi çünkü belki arar onu da. Umarım aramaz tabi de
sagolun sizin de başınız sagolsun. halanızı arasanız annenize haber vermese, bilemedim belki amcanızın yaşattıklarından dolayı onu aramaya cesaret edememiştir.

Annemi bile dövdüğünü hatırlıyorumdan sonrası bitti benım için

Kim olduğu ne yaşadığı hiç önemli değil
Önce benim annem babam gelir
10 yaşındsn beri baktığı çocuk büyüyünce el kaldıracaksa nankörün önde gidenidir zaten

Bırakın vedalaşmayı bir dua bile okumayı arkasından haketmiyor
Bu tabi benim düşüncem

Babanız için başınız sağolsun, annenize de geçmiş olsun neler cekmiş yazık kadın

ben olsam gitmezdim ama ilk yorumunuzda sanki gitmezseniz vicdan azabı çekeceksiniz hissini aldım. gideceksenizde kendiniz için gidin.

Asla gitmem. Anneme yanlış yapmış bir insana helallik de vermem. Öyle ölebiliyorsa ölsün. Hesap gününde görüşürüz.

Ben kimseye yanlış yapmadım,yapmıyorum. Hak yemiyorum,gönül kırmıyorum. Herkes de bana karşı öyle olsun. Ben böyle düşünüyorum. Bir gün ben de birilerne yanlış yaparsam onlar da bana helal etmesinler haklarını.

Amin çok sağ olun. Durup durup ona dertleniyorum kadın hiç gün yüzü görmemiş gençliğinde sarhoş 4 erkekle yaşamış dayak yemiş onların sarhoşluğu geçti hastalık geldi bilmem ne. Çok yazık cidden

ben olsam gitmezdim ama ilk yorumunuzda sanki gitmezseniz vicdan azabı çekeceksiniz hissini aldım. gideceksenizde kendiniz için gidin.
Ben kendi başıma çekmesem bile çektirmeye çalışıyorlar halam yine aradı gelebilirsem yarın geleceğim il dışındayım bilet bulamıyorum hemen dedim yarın geç olabilir diyor. Bilmiyorum cidden

Ben kendi başıma çekmesem bile çektirmeye çalışıyorlar halam yine aradı gelebilirsem yarın geleceğim il dışındayım bilet bulamıyorum hemen dedim yarın geç olabilir diyor. Bilmiyorum cidden
Halanızın da bu baskısı ne kadar yanlış. Görümce ne de olsa,taraflı düşünüyor demek ki. Bir kere söyledi yeter,anladınız durumu,gitmek isterseniz gidersiniz. Tekrar tekrar aramak nedir yani?

daha net olsanız böyle olmaz. hala kusura bakma benim için birşey ifade etmiyor kendisi diyerek kesip atacaktınız ilk aradğında. ama dediğim gibi sizin kafanız karışmış ilk aramada ölünce gitmedim diye pişman olacak gibisiniz.

Halanızın da bu baskısı ne kadar yanlış. Görümce ne de olsa,taraflı düşünüyor demek ki. Bir kere söyledi yeter,anladınız durumu,gitmek isterseniz gidersiniz. Tekrar tekrar aramak nedir yani?
Kuzenim de aramış numarası kayıtlı değil bende kaydedip baktım. Annemi evden kovarken aynı şekilde amcamı darladılar mı böyle arayıp acaba yoksa kan bağı onlar için saygıdan, minnetten daha mı önemli sormak lazım

2 gün önce sabah 7'de kabus görerek uyandım annemi gördüm. Kabusta da biri arıyordu beni rüya anlatmayı sevmem anlatmayayım detayı. Aynı saatte bir telefon, açtım ben X halan dedi X isminde annemin de bi komşusu var o sandım. Kabusla peş peşe gelince hiç kendi halamı düşünmedim. Ondan bi afalladım açıkçası

Asla gitmezdim.

Annenize yaptıklarından sonra neden gidesiniz? Halaniz
aradığında tepki gösterseydiniz keşke, annemi hasta haliyle evden kovdu, nasıl gelmemi istersin diye. Net olsanız sizi tekrar tekrar aramazlardı.
Haklısınız evet sabahın köründe aradıkları için annemle ilgili bi şey sandım afalladım ondan herhalde

anneni dövmüş yahu ne görüşmesi

Hah işte telefonda tam da bunu söyleyin
Anneniz onca olayı yaşadıktan sonra aradılar mı sizi veya annenizi? Üzgün olduklarını belirttiler mi? Amca/abi hatalısın dediler mi? Bunları yapmadılarsa amcayla aynı fikirdeler demektir. Saygıyı da asla hak etmiyorlar bu durumda. Hiç vicdan yapmayın. Herkesin bir tane annesi var. Allah uzun sağlıklı ömürler versin.

Tekrar atarlarsa bunu diyeceğim evet. Ne annemin ameliyatı ne zor zamanımız ne düğünüm hiçbirinde hiçbiri yoktu, zorda kalınca herkesi yanlarında istiyorlar. Sen bizden bile farklısın onun için diyor halam. Bu evden kovma mevzusunda bana ettiği küfürleri eşimi bile tehdit edişlerini duysalar aynısını mı düşünürler acaba.

Siz yazdıkça sinir geldi bana.

Halaniza da iki çift laf edip kapatın.
Sen bizden farklısın da, herşeyi yutar, unutur gelirsin demek bir bakıma safsın demek, iyi birsey değil yani.

Siz yazdıkça sinir geldi bana
.
Halaniza da iki çift laf edip kapatın.
Sen bizden farklısın da, herşeyi yutar, unutur gelirsin demek bir bakıma safsın, demek ,iyi birsey değil yani.
Valla sabah boşluğuma geldi de cevap veremedim yazdıkça bana da sinir geliyor. Vefa lazım insanda önce kendin vefalı olacaksın ki sana da vefa göstersinler, ne babama ne dedeme ne anneme ne bana bi vefası olmadı şimdi son günlerde kendisi talep ediyor. Çok komik v

Gitmezseniz pişman olacak mısınız düşünün. Babam dayısının yanına gitmişti ama helallik isteyince susmuştu. Cevap vermemiş konuyu değiştirmiş anlattığı kadarıyla. Sonra çıktı geldi eve. Hala hakkını helal etmiyor. Hem annesinin hem kendisinin hakkına girdiği için. Gidin görün ama hemen karar vermeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…