Yine zor günler başlayacak..

Baya takmişsiniz kadinin sevgilisini, dayinin nikahsiz eşini vs.
Baya baya takmışsınız. Kimse parmak kadar çocuğun yanında yatak muhabbetti acmaz. Merak etmeyin.

Siz cok dogru bir insansiniz , cocugunuzda cok sansli sizin gibi bir annesi olacagi icin

Kendinize bol bol telkinde bulunun , korktuklarinizin olmayacagina dair , inanin su anda bebeginizde sizinle ayni stresi yasiyor , bununla ilgili cok kitap okudum , yapilan arastirmalara da cok inaniyorum , hamilelikte yasanan stres bebegi cok olumsuz etkiliyor , o yuzden lutfen sakinlestirin kendinizi , sadece bebege odaklanin , onunla gecireceginiz guzel gunleri dusunun , ben ilk bebegimi stresten erken dogurdum emin olun hicbirsey bebeginizin sagligindan onemli degil , mumkun mertebe sakin kalin
COk teşekkür ederim ama olması gereken aslında buyken bu zamanda ne yazık ki çok düşünen insan Yok gelsin de ne şekilde gelirse gelsin deniliyor. Bu zamana kadar kendi bogazimdan geçmesin diye evime bir çöpü girmesin die o ailenin ahı bana da geçmesin diye çok uğraştım. Şimdi ki korkum da yanimdayken asla geçemez ama değilken çocuğumun Boğaz’ından geçecek olması. Allahım böyle şey göstermesin. Herkesin yuvasını kurtarsın kimse ayrılmak icin rezil olmak icin evlenmiyor. :KK43: hele ki ben ailemde de ihanet ve yıllardır gitmeyen izini taşımış bi insan olarak kendi basıma gelse dünyamın yıkılacağını on çocuğum da olsa devam edemeyeceğimi bilen insanım. O yüzden böyle ailelere çok üzülüyorum ve bu insanın selamını alsam diğer kadının ahını almışım gibi hissediyorum. Allah kimseyi şaşırtmasın..

Sizdeki sabirdan istiyorum
Hayatımda kolay seyler yaşamadım aksine hep zorluklarla geçti. Ama hep dua ettim. İmtihan dedim. Sabirin başlangıcı duadır. Allahım sen insanlara istediğini verme beni yolumdan çıkarma sakinliğimi koru herkesin içinde ne varsa karşısına onu çıkar diye hep hep dua ediyorum. Etkisi elbet de vardır. Siz de deneyin hep sabır cekin. Allah daha büyük sorunlarla sınamasın bizleri daha büyük sabırlar diletmesin..

Hep ön görülü oldum. Yanılmayı çok istedim ama hiç yanılmadım. Bir kez daha öngörülüyüm fakat bu defa hamileyim de. Bana ben halin varsa gör diyebileceklerken bu defa çocuk üzerinden gelinecek diye korkuyorum sadece. Çok normal. Eşim hep arkamdaydi ama onlar yüzünden çok gulum sarım olmadığımız zamanlar da oldu. Şimdi de bebek doğunca ailemle mutlu bir yaşam hayal ederken bu insan faktörünün konusu açılınca telaşlandım sadece. İki konuyu da okuduğun icin ayrıca teşekkürler

sen eşinle baştan konuşup tavrını çizmişsin zaten. o eve gitmeyeceksin, çocuğu da göndermeyeceksin. e eşin de arkanda ve zorlamıyor bu kararda seni. kayınvalide size gelip göreblir, dışarıda da buluşabilir. neden şimdiden bu kadar kafaya taktınız hala anlamadım. bu konuda kimseye hesap vermezsiniz ki. hesap vermek zorunda kalıyorsanız bu eşiniz ile sizin eksikliğiniz bence.

X