Yine o kadını aramış!!!

Öfkeyle kalkip zararla oturmayin. Kendinizi düşünün Bukez evladınızla. Kocanız nasıl sinsice hallediyorsa sizde kendinizi toparlamadan adım atmayın. Hem emin olmaya çalışıp yoksa gidip geri gelirsiniz tekrar. Biraz sakince bekleyin.

Siz defalarca bu tepkileri verip defalarca da (tabiri caizse) tükürdüğünüzü yaladınız. O yüzden sakinleşmeden karar almayın. Sürekli kendinize, evladınıza ve ailenize aynı sıkıntıları yaşatmayın bitirmeyecekseniz.

Ya kv kp ile arası iyi değilse? Çocuğu bırakmak kadının aleyhine olup eşinin ailesinin işine gelirse?
Yaşlı başlı insanlar belli bir yaştan sonra rahat etmek isterler, ben hiçbir kv nin annesi olmadan torununa geceli gündüzlü sürekli bakacağına inanmıyorum

Birinci olay ve evi terk etmeniz, eşinize gereken dersi vermemiş anlaşılan. Eşinizin o kadın konusunda bu kadar gözü kara olması, duygusal açıdan derin bir şeyler olduğunu düşündürdü bana. Sadece gönül eglendirme aldatması olarak bakamadım bu olaya. Bir adam eşinin gözünün içine baka baka, eşini kaybetme uğruna bir kadından kopamıyorsa, ben o adamdan hayır gelmeyeceğini bilirim. Artık yaşadığı heyecan adrenalin her neyse, evliliğinde biten şeyi başkasında bulmuş ve bu tadı alan kolay kolay rahat durmaz. Ben boşanırdim. Gitsin ne hali varsa görsün derdim.

Bebegin psikolojisi daha onemli olmali.adami sal artik.cocugunla ilgilen.korkmustur cocuk siz bagirinca.kocadan ziyade cocukla ilgili konu acmaliydiniz.ne durumda kimbilir cok korktumu agladimi vs..

Dilerim aydınlanırsın da gerekeni yaparsın arkadaşım.oncelikle kararlıysan bi silkelende cesaret gelsin sana,aşırı cesaretsiz hissettim seni.sonra hemen annen,baban,abin,ablan sana yardimci olacak kim varsa irtibata geç, iyi bir avukat bulun da bi yerden basla bakalım,sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten.ailen arkandaysa geç bile kalmışsın.önüne bak artık,zararın neresinden dönsen kârdır

İlişkileri arkadaşlık ise engelli olunca mahcup olmuştur. Senin bilgin dahilinde bir konuşsaydı. Tabi flört durumu varsa affedilmez bir hata.
Ben flörtöz konuşmalar derken aslında kadının aşırı rahat konuşmalarından bahsettim. Buluşmak için programını zorlamış ve konuşma tarzı aşırı rahat kadının. Bundan dolayı engellemiştim. Eşim de benden habersiz buluştuğu için. Ama engelini kaldırıp aramasını kaldıramıyorum. Bürün gece rüyamda eşimin kadınlarla gezdiğini gördüm eşyalarını topla dediğimi falan. Hiç güvenmiyorum artık. Gider yatar demiyorum ama bu bile yetiyor.

Mesleğim var ailem de arkamda. Düşünüp duruyorum. Rüyamda boşanmayı kabul ediyordu. Aileler vardı kavga ediyorduk.Br yandan başka başka kadınlarla gezdiğini gördüm. Psikolojimi mahvetti.

Evet cesaretimi çok kırdı. Zamanla özgüvenim bitti. Ailem biliyor ama annem yorum bile yapmadı. Kararlı olmadığımı hissetti belki de. Aslına bakarsanız karar veriyorum ama korkularım da çok büyük. Ya pişman olursam ileride falan diyorum. Güvensizlikle de yürütemiyorum.

farkındayım arada kaldığının arkadaşım ama gel gör ki böyle gitmeyeceğinin de farkindasın aslında. Sahsen güvensizlik benim için kararsızlıktan çoookk daha zor,sende en acilinden bir karara bağlaman lazım durumu,hayatını ne kadar çabuk yoluna koyarsan kârdır bence.zira ömründen giden 1 dakika bile çok kıymetli.allah yardımcın olsun da inşallah önünü göstersin rabbim sana, en az hasarla da çık bu durumdan inşallah

Aklıma birşey geldi. Bu kadının engelini kaldırsam mı acaba? Sonra beklesem yazsam eşim yazıyormuş gibi. Haberi varsa olanlardan cevap yazar. Yoksa eğer önemsemez cevap yazmaz ya da sen ne diyorsun der. Kafamda deli deli sorular :/

İnşallah Bana Allah imtihan eder sabretmezsen daha büyüğü kapını çalar diyor. Ben masumum birşey yapmadım iş bitiresin diyor. Yattığını ya da ilişki içinde olduğunu düşünmüyorum zaten. Ama işte beni umursamaması kadının engelini kaldırması araması sonra yine engellemesi beni kandırmak gibi geliyor.

off çok zor bir durum. Sizi çok iyi anlıyorum benzer şeyleri yaşamış biri olarak. Ama kendimi anlatırsam örnek olması için, ben kaldıramadım, değişse düzelse bile içimde birşeyler ölmüştü ve devam etseydim evliliğe kendimi bitirirdim zamanla. düşünsenize sürekli aklınızda olacak, bu kadınla bitse başkasıyla mı başlayacak, yalan mı söylüyor doğru mu diye düşünmek ne kadar zor ömür boyu. Artı bir de şiddet varmış. Bu adamın değişeceğine inanıyor musunuz? ben inanmıyorum davranış örüntülerinin değişeceğine.
İşiniz var aileniz arkanızda, çocuğunuz var evet ben de biri 4 biri 1 yaşında 2 çocuğumla 1 ay içinde ayrıldım. İlk aylar psikolojim allak bullaktı ama zamanla daha güçlü kalktım ayağa. Evlilik, eş fasa fiso hepsi, önemli olan insanın kendine saygısı. Boşanın yada boşanmayın sizin kararınız tabiki etkilemek için yazmıyorum.
Boşanma kararını vermek de bir kadın olarak güçlü olmayı gerektiriyor, zorluklara tek başınıza göğüs gereceksiniz. Ama Allah niyeti salih olana gerçekten yardım ediyor. 2 yıl önceki halime bakıyorum da, şükürler olsun neleri atlatmışım, nasıl değişmişim diyorum. Allah hakkınızda hayırlı olanı versin, çok üzülüyorum aldatılan kadın hikayelerini duyunca.

Cocugunuzu bahane etmeyi birakin bence. Kocaniz baska kadinlarla konusmaya, sizi aldatmaya devam edecek ve bir gün sizi o kadinlardan bir tanesi icin terk edecek. O zaman cocugunuz ne durumda olacak acaba?
Tabiki her cocugun anne baba ile huzurlu bir ev ortaminda büyümeye hakki var ama sizin böyle bir adamla huzurlu bir ortam yaratmaniz imkaniszdan da öte bir durum.
Öncelikle kendiniz sonra da cocugunuz icin bu karaktersiz adamdan bosanip kendinize yeni bir hayat kurun. Ayrica yalniz kalirim diye de korkmayin. Belki sizi ve cocugunuzu gönülden seven, sizi sayan bir es bulursunuz. Herkes sizin kocaniz kadar haysiyetsiz ve karaktersiz degil, emin olun.

Ne güzel güçlü bir şekilde toparlanmanız. Sizin gibi kadınların hikayeleri ilham veriyor. Cesaretlendiriyor. Sizinki aldatmış mıydı? Yani ilişki olsa daha emin karar verebileceğim de böyle sırf engeli kaldırdı diye doğru mu olur diye düşünüp duruyorum.
Allah yavrularınıza sağlık sıhhat versin...

Iliskileri varsa, kadin herseyi biliyordur zaten danisikli dogustur, esiniz gubi yazinca anlar, plan patlar

Siz gercekten kocanizin SADECE o kadinla yazistigini mi düsünüyorsunuz? Gercekten buna inanabiliyor musunuz? Hic bir erkek esini kaybetmeyi göze alarak bir kadinla SADECE kousmaz. Emin olun ki birlikte de oluyordur.
Bir silkelenip kendinize gelin artik. Hala Engeli kaldirsam diyorsunuz.... gercekten anlayamiyorum sizi. Bu kadar mi kendinize güvenmiyorsunuz???
Hata ediyorsunuz.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…