Yine o kadını aramış!!!

Papatyakb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2018
1.641
1.277
39
Sinirden ellerim titriyor şu an! Önceki konumu biliyorsunuz eşim iş yerinden bir kadınla buluşmuştu kadının fazla rahat konuşmaları dışarda buluşması üzerine terk etmiştim. 1 ay annemlerde kaldım eşim yalvardı yakardı zaten aldatmamış sadece buluşmuş gizlemiş ben kızarım diye iş mevzusuymuş falan diye affettim. Konuşmalardan da öyle anlaşılıyordu flörtöz gibi ama iş aldatmaya varmamış. Orası doğru. Sonrasında asla saklamayacağına söz verdi bir şey olursa. Kadını da telefonundan engelledim whatsapptan da engelledim. Evime döneli 1 ay oldu ve az önce whatsappına bakayım dedim. Bir de baktım ki eşim kadını birkaç gün önce aramış whatsapptan çok kısa konuşmuş. Kadın normal hattan aradığında engelli olduğu için araması eşimin telefonuna düşüyor ama kadına meşgul gibi ses gidiyor. Ben de kanka gibiydiniz hayırdır kadınla hiç konuşup açıkladın mı öylece sessizleşti mesele falan demiştim daha önce eşim de kadının gece çalıştığını görmediğini zaten whatsapptan engelli olduğunu görüp o da bozulmuştur falan demişti. Kadın aradı diye aramış whatsapptan telefonum bozuk demiş! Açıklama ihtiyacı hissetmiş! Beni kaybetme pahasına aklına gelmemiş herhalde! Yaşadıklarımız böylesine ağırken nasıl arayabilir?!... Kadın bu arada hala engelli listesindeydi ama zerre güvenmiyorum eşime artık! Son şansını da kullanamadı! Bebeğimizin yanında bas bas bağırdım bu sondu git napıyorsan yap artık diye. Başından beri yuvam yıkılmasın diye kendimi parçaladım ama adam yaşadıklarından ders alacağına kadını arayıp açıklama ihtiyacı hissediyor! Akşam topla valizi defol dedim. Oturdum hüngür hüngür ağlıyorum. Bana cesaret verin çok çaresizim... Tek hatası bu da değil, arkamdan ailesine beni attı, başlarda şiddet uyguladı sonra korkusuna elini süremiyor polisi çağırırım el kaldırırsan dediğim için. Kızımı babasız büyütmek istemedim, her şeye rağmen sevgi mi hastalık mı bilmiyorum yıkamadım yuvamı ama bu nedir? Nasıl arayabilir?...... Gidip davamı açacağım beni bitirdi....... Birşeyşer söyleyin nolur ağlayıp duruyorum

Bak güzelim kendini daha iyi hissedeceksen boşan!fakat bu erkekler böyle defalarca aldatılıp gururumu ayaklar altına alıp boşanan bi bayanım herdefasında keşke 7 yıl çekmeseydim ilk yakaladığımda boşasaydım diyorum kendime..çünki msjı yakalıyosun zaman geçiyo başka şeyler çıkıyor bi bakıyorsunki olan sana olmuş .Hakkında hayırlısı .Ağlama lütfen nasıl dimdik durabilirim diye düşün ve onunla doğmadınki onunla ölesin diye bir laf var ...........

başta dayak yediğinizde boşanmış olsaydınız şimdi bu dertleri çekmezdiniz ama.
Psikolojisi bozulmuştu diye affettim ve bir haha tekrarlamıyordu. Zaten korkuyor da artık çünkü ben eskisi gibi değilim. Elini havaya kaldırmasına bile tahammülüm yok basıyorum çığlığı polisi ararım diyorum. Muhtemelen şiddete rağmen boşanmadı diye güvendi ama şans verdiğimi anlamadı.

Çok korkuyorum neden bilmiyorum. Gelecek boşanmış olmak, üzerine çoçuğum. Allahım öyle bir korku ki ya pişman olursam diye.. Evlwndiğime de pişmanım gerçi şu hale bak!..
Boşanmakta evlenmek gibi hayatın bir gerçeği
Ailenizde anladıgım kadarıyla arkanızda
Güclüde kadınsınız
Evellalah herşeyin üstesinden evladınız icin gelirsiniz hic kormayın

Çok korkuyorum neden bilmiyorum. Gelecek boşanmış olmak, üzerine çoçuğum. Allahım öyle bir korku ki ya pişman olursam diye.. Evlwndiğime de pişmanım gerçi şu hale bak!..
Korkacak bişey yok evet 1 yıl çok kötü zamanlar geçiriyorsun çok ağır bir yük gibi geliyor hayatının sonu gibi hissediyorsun.Ama hayata adapte olduğunda ben ne yapmışım ya diyorsun erkeklerin geneli zamanla çocuğunu bile aramıyor sormuyor boşanınca çok doğru karar verdiğini ozaman anlıyorsun.korkacak bişey yok pişman nie olacaksın aldatılmaya doymadım biraz dahamı altatılayım nekadar pislik olduğunu daha çokmu göreyim istiyorsun.Güzelim bak imkanlar şartlar olmayabilir ama lütfen kendinizi ezdirmeyin .ben bunları yaşadım .aldattığı kızı aradım hakaret ettim diye dayak yedim burnum kırıldı düşün.lütfen kendinizi ezdirmeyin allah merhametli sadık dürüst insanlarla karşılaştırsın inşallah.

Kuzuuum ağlama rimeller çok pahalı :)
Bence eşin telefonum bozuk dedi çünkü karısı engelletmiş ''karı köylü'' adam gibi görünmek istemedi.
sakin ol lütfenn... Hislerine göre hareket et ağlaması gereken o sen değilsin sen bir şey kaybetmedinn!!
Oturup konuşmayı dene anlamaya çalış bakalım halinden tavrından.
Sadece çocuk için ayakta tutulan evliliklere karşıyım anne babanın olduğu MUTSUZ bir evde SEVGİSİZ bir evde süper bir çocuk nasıl yetişir ki? İlk önce anne huzurlu sağlıklı mutlu olacak kafa boş olacak ki verimli olsun...

Siddet uyguladigi gun bitirseydiniz keske..
Evde bi halt beceremezler, disarda aslan kesilirler.

Aldatan erkekler direk yok olsa keske.
Bende cocuklarim babasiz buyumesinler diye diye 13 yil cektim, sonuc aldatildim.
Ne diye arama geregi duymus, esi evi terk etmis bosayacak nerdeyse o hala kadina bisiler anlatma pesinde..
Asla guvenme esine..

Pisman olacagini dusunmuyorum olma da zaten kendine buyuk haksizlik olur ya....korkman cok dogal,kizin da var cunku ve o yalnizlik hissi seni korkutuyor farkindayim ama icinden gecmen gerek bu korkunun

Bu adama defalarca şans vermek ilk hataniz....

Gelecek boşanmış olmak, üzerine çoçuğum

Bu cümlenize istinaden; eşinizi yola getirmenin, ona "Aman Allahim! ben ne yaptım" dedirtecek tek bir yol var..... Çocuğunuzu da bırakıp evden çıkıp giden siz olacaksınız.....

Bunu yaptığınızda eşinizden tutun, çocuğunuza bakmak zorunda kalacak olan kv nize kadar herkes gelip babanızın kapısında yatacak, binbir özürler dilenecek, "bir daha asla yapmam", "eşşeklik ettim", "ben ettim, siz etmeyin", gibi cümleler ile geri dönmeye ikna edilmeye çalışılacaksınız....

Tabi bu durumda sizde yelkenleri hemen suya indirmeyeceksiniz, herkesin yaninda söylemeniz gereken herseyi söyleyip şartlarınızı sıralayacaksınız....

Bu bir blöftür, yemeyecek erkek yoktur.....tabi bunu ailenizle birlikte oynayacaksanız, her kafadan bir ses çıkmayacak....

Eskilerde kadının ailesi boşanma durumunda çocuğu babaya bırakıp sadece kızlarını alırmış, bu nedenle erkekler kolay kolay boşanmaya sebep olacak davranışlar sergilemezlermis.....

Esinize bavulunu topla git derseniz, işine gelir, çocuksuz bekar bir hayat, yeniden sıfırdan başlama...oh derler belkide....bu nedenle oyunu iyi oynamak lazım....

Birde ağzınızdan hiçbir durumda "çocuğumu babasız büyütmek istemiyorum" gibi bir cümle çıkmasın...Bu cümle erkekler tarafından "ben ne yaparsam yapayım, bu kadın beni boşamaz" olarak anlaşılıyor....

Kadını da telefonundan engelledim whatsapptan da engelledim.

Ayrıca neden bu kadını sizde koruma altına aldınız????

Kocasi tehlikeli iş yapıyor, kadını öldürür diye düşünmek size mi kaldı????

Bu kadın, eşinizin evli olduğunu bile bile eşinizle konuşarak sizin huzurunuzu kaçırıyorsa siz neden hala ona karşı bu kadar şefkatli merhametlisiniz.....

Atalarımız derki "Acıma, acınırsın"......yani acınacak duruma düşersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…