Yine o kadını aramış!!!

Sinirden ellerim titriyor şu an! Önceki konumu biliyorsunuz eşim iş yerinden bir kadınla buluşmuştu kadının fazla rahat konuşmaları dışarda buluşması üzerine terk etmiştim. 1 ay annemlerde kaldım eşim yalvardı yakardı zaten aldatmamış sadece buluşmuş gizlemiş ben kızarım diye iş mevzusuymuş falan diye affettim. Konuşmalardan da öyle anlaşılıyordu flörtöz gibi ama iş aldatmaya varmamış. Orası doğru. Sonrasında asla saklamayacağına söz verdi bir şey olursa. Kadını da telefonundan engelledim whatsapptan da engelledim. Evime döneli 1 ay oldu ve az önce whatsappına bakayım dedim. Bir de baktım ki eşim kadını birkaç gün önce aramış whatsapptan çok kısa konuşmuş. Kadın normal hattan aradığında engelli olduğu için araması eşimin telefonuna düşüyor ama kadına meşgul gibi ses gidiyor. Ben de kanka gibiydiniz hayırdır kadınla hiç konuşup açıkladın mı öylece sessizleşti mesele falan demiştim daha önce eşim de kadının gece çalıştığını görmediğini zaten whatsapptan engelli olduğunu görüp o da bozulmuştur falan demişti. Kadın aradı diye aramış whatsapptan telefonum bozuk demiş! Açıklama ihtiyacı hissetmiş! Beni kaybetme pahasına aklına gelmemiş herhalde! Yaşadıklarımız böylesine ağırken nasıl arayabilir?!... Kadın bu arada hala engelli listesindeydi ama zerre güvenmiyorum eşime artık! Son şansını da kullanamadı! Bebeğimizin yanında bas bas bağırdım bu sondu git napıyorsan yap artık diye. Başından beri yuvam yıkılmasın diye kendimi parçaladım ama adam yaşadıklarından ders alacağına kadını arayıp açıklama ihtiyacı hissediyor! Akşam topla valizi defol dedim. Oturdum hüngür hüngür ağlıyorum. Bana cesaret verin çok çaresizim... Tek hatası bu da değil, arkamdan ailesine beni attı, başlarda şiddet uyguladı sonra korkusuna elini süremiyor polisi çağırırım el kaldırırsan dediğim için. Kızımı babasız büyütmek istemedim, her şeye rağmen sevgi mi hastalık mı bilmiyorum yıkamadım yuvamı ama bu nedir? Nasıl arayabilir?...... Gidip davamı açacağım beni bitirdi....... Birşeyşer söyleyin nolur ağlayıp duruyorum :KK43:
Bana göre
Başkabir kadınla flörtöz konuşmasıda aldatma
Sadece elini tutmasida aldatma
Aynı yatağa girmeside aldatma
Teşebbüs etmesi birdaha tekrarlamayacak anlamına gelmez

Bu sayfadaki boşan naralarını hiç sevmiyorum ama eğer siz bu adamı bu sefer bosamazsanız bittiniz çok açık ve net bittiniz . Artık sizi direk aldatacaktir nolur olsun affediyor nasılsa diye düşüncek. Nolur korkmayın gelecekten kızınızla çok güzel bir hayatınız olur inanin işiniz gücünüz var zaten . Önemli bir ayriliktan döndüğünüz halde o kadınla konuşuyor ve o kadına eşimi üzmek istemiyorum demek yerine yok tek bozuldu bilmem ne diye kendini ak pak göstermeye çalışıyorsa ciddi bir sorun var demektir o kadınla yada başka bir kadınla selam bile vermemeliydi size saygısından. Ama malesef esiniz Karaktersiz bir adam.ne saygı ne sevgisi var .nolur cesaret edin yoksa sizi daha acı günler bekliyor .Allah yardımcınız olsun

Burdakiler sana boşan derse boşanıcak mısın
Ben bu konuları anlamıyorum
Cidden böyle hayati konuları kk ya sorup da mı alıyorsunuz
Bence zaten affediceksiniz o yüzden deşmeyin dedim kötü birşey söylemedim
Bilmiyormuş gibi yapın da eşinizle saygınız kalsın arada
Yoksa adam iyice yüz bulur bu sefer yanında bile yapar rahat olur yalan malan da söylemez
Ben böyle ilişkiler gördüm o yüzden söylüyorum
Her defasında yüzüne vursan ne olucak adamı zincirle bağlayamazsın ki
Yüz göz çoktan olduk ama savunması aradığı için aradım işlerle ilgilenmiyorum dedim ki bir daha aramasın falan filan... Hayati konuları elbette buraya göre almıyoruz ama bazen dertleşirsiniz biri birşey söyler ve aydınlanırsınız ya öyle birşey belki de... Vilmiyorum sadece dertleşmek istedim belki de ama ciddi ciddi boşanmayı düşünüyorum ama harekete geçemiyorum korkuyorum yerimde sayıyorum. Sonra neler var galan siye kendimi ikna ediyorımZ çok zor :KK43:

Eşinizin ilk vukuatı kendi hatası
2. Vukuatı ise sizin hatanız.
Bir kere yapan bir daha yapar
E adam baktı ki kadın ben konuşsamda beni bırakmıyor diye düşünmüş
Yeniden iletişime geçmiş
Boşanın lütfen.

Elinde orkideyle gelmiş affet vs diye yalvarıyor. Ben de beze yolladım çocuğun bezi bitmişti. Valizini topla git dedim bir sürü açıklama yapıyor. Şimdi yok diye yazabiliyorum

Bu adama defalarca şans vermek ilk hataniz....

Bu cümlenize istinaden; eşinizi yola getirmenin, ona "Aman Allahim! ben ne yaptım" dedirtecek tek bir yol var..... Çocuğunuzu da bırakıp evden çıkıp giden siz olacaksınız.....

Bunu yaptığınızda eşinizden tutun, çocuğunuza bakmak zorunda kalacak olan kv nize kadar herkes gelip babanızın kapısında yatacak, binbir özürler dilenecek, "bir daha asla yapmam", "eşşeklik ettim", "ben ettim, siz etmeyin", gibi cümleler ile geri dönmeye ikna edilmeye çalışılacaksınız....

Tabi bu durumda sizde yelkenleri hemen suya indirmeyeceksiniz, herkesin yaninda söylemeniz gereken herseyi söyleyip şartlarınızı sıralayacaksınız....

Bu bir blöftür, yemeyecek erkek yoktur.....tabi bunu ailenizle birlikte oynayacaksanız, her kafadan bir ses çıkmayacak....

Eskilerde kadının ailesi boşanma durumunda çocuğu babaya bırakıp sadece kızlarını alırmış, bu nedenle erkekler kolay kolay boşanmaya sebep olacak davranışlar sergilemezlermis.....

Esinize bavulunu topla git derseniz, işine gelir, çocuksuz bekar bir hayat, yeniden sıfırdan başlama...oh derler belkide....bu nedenle oyunu iyi oynamak lazım....

Birde ağzınızdan hiçbir durumda "çocuğumu babasız büyütmek istemiyorum" gibi bir cümle çıkmasın...Bu cümle erkekler tarafından "ben ne yaparsam yapayım, bu kadın beni boşamaz" olarak anlaşılıyor....

Ya kv kp ile arası iyi değilse? Çocuğu bırakmak kadının aleyhine olup eşinin ailesinin işine gelirse?

Sizin yanınızda değilken engeli açıp konuşmadığına nasıl inanıyorsunuz? WhatsApp aramasını da büyük ihtimalle silmeyi unutmuş. Açıklama da ayrı sinir bozucu. Telefonum bozuk diye açıklama yapmak için mi aramış????
Aldatan vazgeçmez. 2 küçük çocuğumla aldatılarak boşanmış biri olarak söylüyorum iyi ki de affetmemişim.

Sizi onceki konularinizdan hatirliyorum. Bence bu adam yinr yapar ben olsam guvenmezdim. Kendinize guveniyorsanjz boşanın.

Lütfen sakin kalarak durumu daha detaylı ele almaya çalışın bunu demek çok zor biliyorum şiddet ve aldatma tartışılacak durumlar değiller. Ama alacağınız karar hayatınızı etkileyecek.

Sizin yanınızda değilken engeli açıp konuşmadığına nasıl inanıyorsunuz? WhatsApp aramasını da büyük ihtimalle silmeyi unutmuş. Açıklama da ayrı sinir bozucu. Telefonum bozuk diye açıklama yapmak için mi aramış????
Aldatan vazgeçmez. 2 küçük çocuğumla aldatılarak boşanmış biri olarak söylüyorum iyi ki de affetmemişim.
Bana da öyle geliyor. İlişkileri güya arkadaşlık ya kendini inandırıyor masum olduğuna bence. Diğer türlü bile olsa çok sinir bozucu...

Bana da öyle geliyor. İlişkileri güya arkadaşlık ya kendini inandırıyor masum olduğuna bence. Diğer türlü bile olsa çok sinir bozucu...
İlişkileri arkadaşlık ise engelli olunca mahcup olmuştur. Senin bilgin dahilinde bir konuşsaydı. Tabi flört durumu varsa affedilmez bir hata.

Kadın mı yapışmış :deli:

Neyse boşan seni döven bir adam var zaten aldatda ne olur ki dayak yemek daha kötü bence :KK66:
Kadının her şeyi bilip bir aileyi boşanma durumuna kadar getirip yine aramasından ben bu sonucu çıkardım. Öyle kadınlar da var ne yazık ki. Hem cinslerimiz olarak asılası kadınlar. Erkek hakkında çıkarımda bulunmadım. Zaten çoğu arkadaş gerekeni yazmış.

Şimdilik sancılı bir süreç olacak.
Bu süreçte çocuğunuzla gezin bişeyler yapın yani.
Ama sakın o evden siz çıkmayın.
Eşinizi postalayın.
Mesleğiniz var mı?
Sakin kalmaya çalışın boşanacaksanız eğer iyi bir plan yapın.
Ne kadar az hasarla bu ilişkiden kurtulurum diye düşünün işte.

Benim kuzenim de 1 kızı var.
Eşi bir kızla 2 gün sadece telefonda yazıştığında dünya kıyamet kopmuştu.
Eşi kul köpek oldu barıştı!
Şöyle böyle 1 kız sonra başka kız derken....
Eşinin şuan da metresi var.
Ev kredi kartı oh mis.
Kız da evde oturup cimriliğini çekiyor.
Zamanında alınmayan kararlar,
İlerde çok büyük zararlara uğratıyor.

Kadının her şeyi bilip bir aileyi boşanma durumuna kadar getirip yine aramasından ben bu sonucu çıkardım. Öyle kadınlar da var ne yazık ki. Hem cinslerimiz olarak asılası kadınlar. Erkek hakkında çıkarımda bulunmadım. Zaten çoğu arkadaş gerekeni yazmış.
Evlenirken o kadın vermedi konu sahibine söz eşi verdi istediğiniz kadar kadınları gömün bu değişmez bir gerçek yani bu adamlar bu kadar zavallı bu kadınlar kandırıyor bunlari

Evlenirken o kadın vermedi konu sahibine söz eşi verdi istediğiniz kadar kadınları gömün bu değişmez bir gerçek yani bu adamlar bu kadar zavallı bu kadınlar kandırıyor bunlari
Yahu ben erkeğe bi savunma yapmadım nedir bu sinir anlamadım. Kadına masum mu dememi bekliyosunuz hayret bişey. Bir de yazarken noktalı işareti kullanırsanız sevinirim.

X