Yine o kadını aramış!!!

Elleri kırılsın inşallah, nasil sinir oldum ya hem aldat hemde üstüne birde şiddet göster

İhanetin af edilecek bir tarafı yok bence
Aynısını siz ona yapsaydınız anında kapının önüne koymuştu sizi
Hem göründüğü, bilindiği üzere bir yapan bir daha yapıyor asla ders çıkarmıyorlar

Aldatıp aldatmadığı belli değil henüz, güzelce ve çok ciddi şekilde neden böyle bir şey yaptığını sorun, cevap vermekten kaçıyorsa yada cevabı sizi tatmin etmiyorsa, gidin annenizin evine tekrar, bir süre kafanıızı dinleyin, düşünün.

Bu şekilde yapınca ne olacak, korkuyla mı devam ettirecek adam evliliğini, sadece evli kalmak için yapilmis bir sey olmaz mı bu? Eşim benimle bir ömrü birgün onu terkedip çocukları ona birakirim korkusuyla gecirsin istemezdim ben açıkçası..

Konu sahibine yazdım, çünkü yorumunda boşanmaktan korkuyorum demiş....

Farklı fikirlere ihtiyac olabilir....

Mesajimin tek bir yerine odaklanmayın....ilk cümlede de bu adama defalarca şans vermenin hata olduğunu yazmışım....

Konu sahibi affedici, muhtemelen yine affedecek...ancak bir kere de etkili bir yöntem kullanmasında fayda var...

Papatyakb siz bu evliliği surdurmek icin geegere cabayi vermişsiniz bence, kadını tekrar araması da tek sorun değil zaten, şiddet, yalan, iftira, ev ekonomisini gecindirememe.. bu adamla bir ömür geçmez olan sizin bozulan psikolojinize olur.. Cocuk varken boşanmak kolay birsey değil elbette ama.bazi şeyler olmuyorsa ne yapsan olduramıyorsun...

insan hayata 1 kere geliyor.. Neden böyle bir insan için ağlayıp üzüleyim ki? Kızınızın böyle bir ortamda büyümesi sizce daha mı sağlıklı? Sanmıyorum

Öncelikle engelliyken birisi sizi aradığında telefonunuza düşmez haberinizz bile olmaz aradıgından o meşgul sesi alır eşiniz aradığını gordumde aradım diyorsa yalan ikincisi tepkiniz çok abartılı geldi bana

Bazı telefon markalarında telefon çalmıyor ama ekrana arama olarak düşüyor....bazılarında da engelli listelerine bakinca ne zaman aramış, ne zaman ne mesaj atmis hepsi kayitli oluyor....

Engelli olupta arayandan haberiniz oluyor yani

Engelledin ne oldu bitti mi
Engelleyince hersey hallolmuyor
Aklına koyan gider başka telefon alır yine yapar
Ya boşanıcaksın yada çekeceksin
Elalemin kadınına bileniceğinize kocalarınıza bilenin biraz ya

Hayır eminim arama almıyorki gostersın şebekenizden engelleniyor direk birde sessize alma var sizin dediğiniz gibi olan engelli deyken arama yapanı goremezsiniz

Yapan bir daha yapar tekrar kanıtlanmış oldu bu. Zaten şiddette ayrılmamışsınız, aldatılmada ayrilmamışsıniz adam gözden çıkarmış sizi. Korktu diyorsunuz ama korktuğu şey sizi kaybetmek değil düzeninin bozulması. Her haltı yiyeyim evde beni bekleyen biri olsun yemeğim hazır olsun diyor. Bu adamın yapacağı babalıktan kime ne fayda gelir ki? Affederdeniz yine aynı şeyleri yaşayacaksınız, bence kararınızdan dönmeyin.

Hayır eminim arama almıyorki gostersın şebekenizden engelleniyor direk birde sessize alma var sizin dediğiniz gibi olan engelli deyken arama yapanı goremezsiniz
Yazdıklarım tecrübe ile sabittir...eskiden işin geregi vatandaşı cepten aramam gerekirdi...önce arar, sonra da beni aramasın diye engellerdim... bazılarında ekrana düşüyor, bazılarında engelli listesine..

Füze atın kadına füze..zaten pişman güç verelim def etsin adami,dimdik önüne baksın.

o kadının numarasını her yerde yaz her yerde ifşaa et bence ... Allah bildiği gibi yapsın evli erkeklere musallat olan kadın müsfettelerini

Öncelikle sakin ol. Bir duş al ve rahatlamaya çalış. Bak bebeğin varmış yazık etkilenir o da kötü atmosferden.
Boşanın ya da boşanmayın demek; hiçbirimizin haddine değil. Olayların iç yüzünü ve eşinin karakterini en iyi sen biliyorsun. Sana tavsiyem kararın ne olursa olsun; sakince ve akıllıca karar ver. Öfkeyle kararlar alma. Hayırlısı olur inşaallah.

Yine size geçmişle alakalı laf sokar.
Yine affedersiniz.
Bu gelgitler ilerde çocuğunuzu da dengesiz yapacak.

ben samsung note kullanıyorum, engellediğim numaralar aradığında arama kaydında görünüyor. yanında reddedilme işareti ile birlikte.

Çok korkuyorum neden bilmiyorum. Gelecek boşanmış olmak, üzerine çoçuğum. Allahım öyle bir korku ki ya pişman olursam diye.. Evlwndiğime de pişmanım gerçi şu hale bak!..
Sizi döven, geçmişle alakalı sürekli ezen, aldatan, ailenizden para dilenmeniz için baskı yapan, zorla kapanmanıza vesile olan bir kocayla insan mutlu olur. Elbette ayrılmayın.

Böyle ideal koca için pişmanlık yaşarsınız eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…