Yine o kadını aramış!!!

Ne güzel güçlü bir şekilde toparlanmanız. Sizin gibi kadınların hikayeleri ilham veriyor. Cesaretlendiriyor. Sizinki aldatmış mıydı? Yani ilişki olsa daha emin karar verebileceğim de böyle sırf engeli kaldırdı diye doğru mu olur diye düşünüp duruyorum.
Allah yavrularınıza sağlık sıhhat versin...
Amin hepimizin yavrularını korusun rabbim. Evet ben 4 aydır aldatılıyormuşum öğrendiğimde. En ileri boyutuna kadar gitmiş bir ilişki ile buluşma, konuşma, flörtöz davranışlar sergileme arasında bence bir fark yok. Her ikisi de sadakatsizlik, ahlaksızlık. Düşünün 1 kuruş çalanla 10.000 tl çalan kişilerin suçu farklıdır diyebilir miyiz? Sonuçta iki suç da aynı hırsızlık. Derecesi fark etmez, karşı cinsle bozuk niyetle yapılan her davranış ahlaksızlıktır. Sınırı bir kere geçeni tutacak birşey yok. Allah'tan korkmayandan herşeyi beklemek lazım.

Siz gercekten kocanizin SADECE o kadinla yazistigini mi düsünüyorsunuz? Gercekten buna inanabiliyor musunuz? Hic bir erkek esini kaybetmeyi göze alarak bir kadinla SADECE kousmaz. Emin olun ki birlikte de oluyordur.
Bir silkelenip kendinize gelin artik. Hala Engeli kaldirsam diyorsunuz.... gercekten anlayamiyorum sizi. Bu kadar mi kendinize güvenmiyorsunuz???
Hata ediyorsunuz.....
Bakın aldatma olsa dediğiniz şekilde bunu anlarım çünkü konuşmalarına şahit oldum. Bu konuşmalar üzerine terk ettim. Konuşma şeklinden ilişki düzeyini çıkarabilirsiniz. Bir de tanıdığınız için karşınızdakini sizinle basıl başladığı konusunda bile size fikir verir. O yüzden kadınla yatmadığına eminim ama illa yatması gerekmiyor aldatmış sayılması için. Bir kere bunca şey yaşandıktan sonra engelini kaldırması yetiyor zaten.

Amin hepimizin yavrularını korusun rabbim. Evet ben 4 aydır aldatılıyormuşum öğrendiğimde. En ileri boyutuna kadar gitmiş bir ilişki ile buluşma, konuşma, flörtöz davranışlar sergileme arasında bence bir fark yok. Her ikisi de sadakatsizlik, ahlaksızlık. Düşünün 1 kuruş çalanla 10.000 tl çalan kişilerin suçu farklıdır diyebilir miyiz? Sonuçta iki suç da aynı hırsızlık. Derecesi fark etmez, karşı cinsle bozuk niyetle yapılan her davranış ahlaksızlıktır. Sınırı bir kere geçeni tutacak birşey yok. Allah'tan korkmayandan herşeyi beklemek lazım.
Haklısınız ben de öyle düşünüyorum. Sonuçta aldatmak illa yatakta olmaz. Eşine sadakatsşzlik yalan söylemek de bir nevi aldatma.

Sizi kaybetmekten korkmuyor.
Korktuğu belki konforunu kaybetmek, ev düzenini, temiz çamaşırları falan. Topluma açıklama yapmaya, yeni ev kurmaya üşeniyor. Bu kadar. Ama sizin sevginiz umurunda değil. Üzgünüm ama sizi sevmiyor.

Söyledikleri yalan. İyice Leyla ile Mecnun moduna girmişler bence. Şu an gizli saklı konuşmak buluşmak daha tatlı geliyor onlara

Sizi kaybetmekten korkmuyor.
Korktuğu belki konforunu kaybetmek, ev düzenini, temiz çamaşırları falan. Topluma açıklama yapmaya, yeni ev kurmaya üşeniyor. Bu kadar. Ama sizin sevginiz umurunda değil. Üzgünüm ama sizi sevmiyor.

Söyledikleri yalan. İyice Leyla ile Mecnun moduna girmişler bence. Şu an gizli saklı konuşmak buluşmak daha tatlı geliyor onlara
Ben de aynısını düşünüyorum. Umrunda olsaydım arayamazdı herhalde. Kadının engelini kaldırıp beklesem mi eşim uyurken? En azından hani telefonunu yaptırmışsın derse eşim doğru söylüyordur. Gerçi ne değişir ki? Sonuçta takıldığım nokta engellediğim kadını arayıp açıklama ihtiyacı hissetmesi. Eğer dediğiniz gibiyse de Allah ikisinin de!.....

Ben de aynısını düşünüyorum. Umrunda olsaydım arayamazdı herhalde. Kadının engelini kaldırıp beklesem mi eşim uyurken? En azından hani telefonunu yaptırmışsın derse eşim doğru söylüyordur. Gerçi ne değişir ki? Sonuçta takıldığım nokta engellediğim kadını arayıp açıklama ihtiyacı hissetmesi. Eğer dediğiniz gibiyse de Allah ikisinin de!.....
kadın tüm gece eşinizin engelini kaldırmasını bekleyip onu mu takip edicek yani anlamadım? Bana birisi telefonum bozuldu dese yapılınca arar ya da yazar heralde diye beklerim sadece.Gözüm telefonda günlerce gecelerce onu takip etmem şahsen.

kadın tüm gece eşinizin engelini kaldırmasını bekleyip onu mu takip edicek yani anlamadım? Bana birisi telefonum bozuldu dese yapılınca arar ya da yazar heralde diye beklerim sadece.Gözüm telefonda günlerce gecelerce onu takip etmem şahsen.
Kadın engelliydi whatsapptan aradığında da meşgul çaldı o zaman niye aradı tekrar? Siz olsanız evli adamla rahat rahat da konuşmazdınız. Bilemedim ne düşüneceğimi gerçekten :/

Bence eğer engeli kaldıracaksanız bi mesaj ya da arama yapın "telefonum düzeldi" gibi mesela
Arama yaparsam açar konuşmazsam belki benim olduğumu anlar. Mesaj atabilirim ama ne yazmalı? Eşim öğrendi yazsam ne falan der.Seninle konuştuğumu desem ne saçmalıyorsun dese. Ya da pat diye arasa.

Yaşlı başlı insanlar belli bir yaştan sonra rahat etmek isterler, ben hiçbir kv nin annesi olmadan torununa geceli gündüzlü sürekli bakacağına inanmıyorum

Evet ama gözümde bir sürü şey canlandı. Mutlu olan bir kv kp :bicak: yeter ki gitsin çocuk da oğlumun bıraksın :sinirli: türlü türlü insanlar var herkes de etkili olmaz korkusuyla yazdım :KK51:

Hanımlar işin aslını öğrendim. Eşim kadına telefonum bozuk dememiş. Kadına bir daha görüşmeyelim ortak mesaimiz yok eşim de rahatsız oldu aile yapımıza uygun değil demiş. Ben daha önce başka bir mevzuda beni ortaya atma kadın kıskandığımı düşünür kendisini dediğin için bana böyle söyleyememiş. Zaten hallettim diye de bana söylememiş ağzımızın tadı kaçmasın diye. Senden çok korkuyorum o yüzden söyleyemedim aradığı zaman dedi. Affetmedim seni ama dediklerini düşüneceğim dedim ben de :/

Son düzenleme:
Yanlis anlamayin ama fazlasiyla naif bir kadinsiniz... kocaniz sizi parmaginda oynatiyor farinda degilsiniz. ya cok asiksiniz ya da dedigim gibi fazlasiyla naif birisiniz.... bu kadar naif olmasaniz bu durumu ve önceki konularda bahsettiginiz olaylari yasamazdiniz..... sizin icin hayirlisi olsun...

Hanımlar işin aslını öğrendim. Eşim kadına telefonum bozuk dememiş. Kadına bir daha görüşmeyelim ortak mesaimiz yok eşim de rahatsız oldu aile yapımıza uygun değil demiş. Ben daha önce başka bir mevzuda beni ortaya atma kadın kıskandığımı düşünür kendisini dediğin için bana böyle söyleyememiş. Zaten hallettim diye de bana söylememiş ağzımızın tadı kaçmasın diye. Senden çok korkuyorum o yüzden söyleyemedim aradığı zaman dedi. Affetmedim seni ama dediklerini düşüneceğim dedim ben de :/
Sizde inanmışsız, eşiniz gerçekten iyi niyetli olsaydı bunları söylemeden de görüşmeyi kesebilirdi....

Yanlis anlamayin ama fazlasiyla naif bir kadinsiniz... kocaniz sizi parmaginda oynatiyor farinda degilsiniz. ya cok asiksiniz ya da dedigim gibi fazlasiyla naif birisiniz.... bu kadar naif olmasaniz bu durumu ve önceki konularda bahsettiginiz olaylari yasamazdiniz..... sizin icin hayirlisi olsun...
Aşktan geçtim ama fazlasıyla naif olduğum doğru. Yine de öğrendiğimden beri etmediğimi bırakmadım. Aynı iş yerindeyiz o kadın eşim ve ben. Bunca şeyden sonra görüşmeye devam edememiştir sanırım. Bir de çocuğu konusunda çok hassas yalan yere üzerine yemin edemez herhalde.

Sizde inanmışsız, eşiniz gerçekten iyi niyetli olsaydı bunları söylemeden de görüşmeyi kesebilirdi....
Engelliydi zaten kadın her yerden, görüşmüyordu. Kadın gece nöbetinde iş yerinde bu yüzden karşılaşmıyorlardı. Kadın aradığında kesmek için bir daha aramasın diye öyle söylemiş. Bunları söylemeseydi aramaya devam eder diye düşünmüş. Aynı şeyi ben de söyledim :KK43:

Engelliydi zaten kadın her yerden, görüşmüyordu. Kadın gece nöbetinde iş yerinde bu yüzden karşılaşmıyorlardı. Kadın aradığında kesmek için bir daha aramasın diye öyle söylemiş. Bunları söylemeseydi aramaya devam eder diye düşünmüş. Aynı şeyi ben de söyledim :KK43:
İkna olmuş olmaniza sizin adınıza çok sevindim, bir bebeğiniz var çünkü...ancak aşağıda yazacaklarımı dikkate alirsaniz kendinizi güvende hissedersiniz....

***Çalışan kadınsınız, kendi birikiminizi kendi hesabınızda yapin...

***Annenizin adına bir hesap açın ve annenizin hesabinda gizli bir birikim yapın...bunu yaparken de asla havale, EFT yapmayın...parayi kendi hesabinizdan çekip annenizin hesabina elden yatırın...

***Eğer bir mal, mülk alınacak ise sizin adınıza olmaz ise asla para çıkmayın...

Tum konularınızı bilen biri olarak eşiniz hic güven vermiyor.. Bu nedenle bunlara dikkat ederseniz ayrilik durumunda hayata yenik başlamazsiniz....

Unutmayın; Kadınlar için para herşeydir...

Sinirden ellerim titriyor şu an! Önceki konumu biliyorsunuz eşim iş yerinden bir kadınla buluşmuştu kadının fazla rahat konuşmaları dışarda buluşması üzerine terk etmiştim. 1 ay annemlerde kaldım eşim yalvardı yakardı zaten aldatmamış sadece buluşmuş gizlemiş ben kızarım diye iş mevzusuymuş falan diye affettim. Konuşmalardan da öyle anlaşılıyordu flörtöz gibi ama iş aldatmaya varmamış. Orası doğru. Sonrasında asla saklamayacağına söz verdi bir şey olursa. Kadını da telefonundan engelledim whatsapptan da engelledim. Evime döneli 1 ay oldu ve az önce whatsappına bakayım dedim. Bir de baktım ki eşim kadını birkaç gün önce aramış whatsapptan çok kısa konuşmuş. Kadın normal hattan aradığında engelli olduğu için araması eşimin telefonuna düşüyor ama kadına meşgul gibi ses gidiyor. Ben de kanka gibiydiniz hayırdır kadınla hiç konuşup açıkladın mı öylece sessizleşti mesele falan demiştim daha önce eşim de kadının gece çalıştığını görmediğini zaten whatsapptan engelli olduğunu görüp o da bozulmuştur falan demişti. Kadın aradı diye aramış whatsapptan telefonum bozuk demiş! Açıklama ihtiyacı hissetmiş! Beni kaybetme pahasına aklına gelmemiş herhalde! Yaşadıklarımız böylesine ağırken nasıl arayabilir?!... Kadın bu arada hala engelli listesindeydi ama zerre güvenmiyorum eşime artık! Son şansını da kullanamadı! Bebeğimizin yanında bas bas bağırdım bu sondu git napıyorsan yap artık diye. Başından beri yuvam yıkılmasın diye kendimi parçaladım ama adam yaşadıklarından ders alacağına kadını arayıp açıklama ihtiyacı hissediyor! Akşam topla valizi defol dedim. Oturdum hüngür hüngür ağlıyorum. Bana cesaret verin çok çaresizim... Tek hatası bu da değil, arkamdan ailesine beni attı, başlarda şiddet uyguladı sonra korkusuna elini süremiyor polisi çağırırım el kaldırırsan dediğim için. Kızımı babasız büyütmek istemedim, her şeye rağmen sevgi mi hastalık mı bilmiyorum yıkamadım yuvamı ama bu nedir? Nasıl arayabilir?...... Gidip davamı açacağım beni bitirdi....... Birşeyşer söyleyin nolur ağlayıp duruyorum :KK43:
Allah eşinizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim:KK43: Sakin olun dünyanın sonu değil öncelikle. Ağlamanızı hak etmiyor. Sakinleşin be düşünün ne yapabilirsiniz yeni hayatınızda sizi neler bekliyor diye.Ağlayarak zaman kaybetmek yok.Nasıl bir yol izleyeveksiniz şimdi onu konuşalım gelin
Dünyanın sonu değil siz hayattasınız brbrğiniz hayatta sağlıklısınız bunu düşünelim.Şu an hasta da olabilirdiniz kendinizi üzmeyin bebeğinizin size ihtiyacı var babası güvenilit değil sizde hasta olursanız ne olacak? Sakin kafa ile düşünün düşünelim çözelim lütfen

İkna olmuş olmaniza sizin adınıza çok sevindim, bir bebeğiniz var çünkü...ancak aşağıda yazacaklarımı dikkate alirsaniz kendinizi güvende hissedersiniz....

***Annenizin adına bir hesap açın ve annenizin hesabinda gizli bir birikim yapın...bunu yaparken de asla havale, EFT yapmayın...parayi kendi hesabinizdan çekip annenizin hesabina elden yatırın...

***Eğer bir mal, mülk alınacak ise sizin adınıza olmaz ise asla para çıkmayın...

Tum konularınızı bilen biri olarak eşiniz hic güven vermiyor.. Bu nedenle bunlara dikkat ederseniz ayrilik durumunda hayata yenik başlamazsiniz....

Çok öantıklı eğer ayrılık düşünmeyevekseniz gizlice birikim yapın amnenizin hesabına gerek yok anneniz sizin için biriktirir her ay en az bir çeyrek veya gram altın alıp annenize verin boşverin kıyfwti şuyu buyu zor durumda onlar kurtarıcı olur

Haklısınız ben de güvenemediğim için bu konularda temkinli olacağım. Hayatın ne getireceğini bilmiyorum. İnşallah bir daha yaşamam böyle şeyler...

X