Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Yattığım yerde hava soğuktur ama olabilir mi
Cnm stres yapma boşver, kurcalama saglıklıysa zaten çok guzel ilerliyor, degılse kuş tutsan boş, öyle hıkayeler dinledım ki umursamayıp boşverdıgın an daha guzel ilerlıyor, çık yürüyüş yap kafanı dağıt zamn guzel geçsin

Bu defa kucağına alırsın kuzum ateşle uğraşma artık bebeğine odaklan
Öyle yapıcam kuzum ateş kafamı karıştırıyor amin inşallah
Ateşten hiç anlamıyorum kuzum, hiç ateş takıbı yapmadım, ayy çok sevındım hadi saglıkla ilerlesın inşallhh yumurtlamanın kaçıncı günü peki
çok teşekkür ederim balımm bugün 10. Gün tahminime göre yumurtlama takip etmedim
öyle yapıyorum balım teşekkür ederim cidden stres daha kötü dışarıdayım az unutayım dedim

canım benim hamilesin galiba çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah güzel düşün güzel ilerlesin ateş tablon varsa at bi bakayım bende uzun süre takip ettim ateşi yorum yapabiliriz

canım benim hamilesin galiba çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah güzel düşün güzel ilerlesin ateş tablon varsa at bi bakayım bende uzun süre takip ettim ateşi yorum yapabiliriz
Atayım kuzum da ben döngünün yarısında başladım takip etmeye teşekkür ederim kuzum

Atayım kuzum da ben döngünün yarısında başladım takip etmeye teşekkür ederim kuzum
Olsun canım zaten regl döneminde düşük olur yumurtlama dan sonra yüksek seyreder ama bazi kişilerde yerleşme durumunda ateş düşüyor sanırım senin bebiş yerleşiyor o yüzden düşük betan yukseldikce oda yukselicek derece olarak kaçti son gunlerde

Ne kadar sonra gösterdi?
Yani aslında şöyle oldu adetime sekiz gün kala 2 damla kadar iççamaşırıma leke sürülmüş acaba yerleşme kanaması mı dedim ondan sonra yaptım bu testleri ilk damlatıldığında da belliydi ama bu kadar belirgin değildi sonradan böyle belirginleşti şu an adetime üç gün var ama demin adet oldum sanırım şu an bir şey belli değil çok hafif pembe su gibi İki damla sürülmüş tuvaletimi yaparken geliyor pad de bir şey yok bakalım devamı gelirse

Aslında ilk 36.5 çıktı bidaha ölçünce bu şekilde çıktı iki kere

Kızlaaarr bu sabah tam 4 tane idrar testi yaptım hani biri yanlışsa falan diye ikna olmak için hepsi pozitif kan verdim hemen 32 çıkmışşş lütfen dualarınızı eksiltmeyin sağlıkla artsın
Kuzum sağlıkla büyüsün inşallahhh
İnan çok net hatırlamıyorum zaten poz cıkınca ates olcmeyı bırakıyordum ben

Adetin düzensizmi canım benim lekelenme olursa hemen adet olurum

Adetin düzensizmi canım benim lekelenme olursa hemen adet olurum
Aslında düzenli şöyle bir şey oldu ben korunmayı bıraktığım andan itibaren 32 ve 35 gün arasında oluyordum son dört aydır ilk önce 30’a düştü sonra 28’e düştü eğer şu an adet oluyorsam 26 güne düştü ama daha önce hiç önden lekelenme yaşamadım ilk defa yaşayınca acaba mı demiştim bilmiyorum hala bir kan yok tuvalete gidince peçeteyle silince geliyor ağrı da yok hayırlısı hayırlısı olsun

Canım düşük degilki gayet iyi bencede artık ölçmeye gerek yok yarın tekrar beta baktır ins güzel bir şekilde artışını görür rahatlarsın
Bugün idrar testiyle teyit ettim kuzum kan testini cuma vermeyi planlıyorum bıraktım artık ateş ölçmeyi teşekkür ederim balım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…