Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Sonuç negatif Kızlar maalesef :KK43:
Yaa kuşum bida bu bilinmedik testlerden alma lütfen,sen üzüldün diye çok üzüldğm bak şuanda😢bu ıkı oldu bak,alma bu testlerden artık,normal albi al,bebe time al,roll al,predictor al,ama eczaneden al trendyoldan ınternetten falan alma hep sahte ordakıler.zaten daha adetıne var dur bakalım daha bellı olmaz🙏yakında guzel haberı alacaksın merak etme🙏🙏

Yaa kuşum bida bu bilinmedik testlerden alma lütfen,sen üzüldün diye çok üzüldğm bak şuanda😢bu ıkı oldu bak,alma bu testlerden artık,normal albi al,bebe time al,roll al,predictor al,ama eczaneden al trendyoldan ınternetten falan alma hep sahte ordakıler.zaten daha adetıne var dur bakalım daha bellı olmaz🙏yakında guzel haberı alacaksın merak etme🙏🙏
Umarım kuzum umarım🙏🏻aşkım bunu da eczaneden almıştım zaten doğru düzgün test satan yok ki bu ecZanelerde anlamadım saydıklarının hiçbiri yok bide artimed var şu kötülerinden olan ben zaten şaşırmıştım pozitif çıktığına hiç inanasım gelmedi haklıymışım

Umarım kuzum umarım🙏🏻aşkım bunu da eczaneden almıştım zaten doğru düzgün test satan yok ki bu ecZanelerde anlamadım saydıklarının hiçbiri yok bide artimed var şu kötülerinden olan ben zaten şaşırmıştım pozitif çıktığına hiç inanasım gelmedi haklıymışım
Aaaa bu nasıl bir test ya resmen pozitif gösteriyordu bende üzüldüm şimdi😏birde alma bu testi

Mide bulantın nasıl oldu kuzum?

Edoşuummm🥰🥰eskısı gıbı degıl ama gunde 3-4kez yokluyor yinede.sanırım dogurana kadar gecmeyecek umudu kestım artık🤭🥲.mınnosumuz ne zaman gelıyor ne zaman dogum Allahın ıznıyle?🧿🥰
Benim bulantılarım hala devam ediyor. İlaçsız duramıyorum kuzum. Gene şanslısın. İlaçsız idare edebiliyorsan. Aralık görünüyor kuzum doğum ama bir kaç hafta önce gelirse kasım olacak. Bakalım beklemedeyiz, iyiyiz çok şükür ❤

Benim bulantılarım hala devam ediyor. İlaçsız duramıyorum kuzum. Gene şanslısın. İlaçsız idare edebiliyorsan. Aralık görünüyor kuzum doğum ama bir kaç hafta önce gelirse kasım olacak. Bakalım beklemedeyiz, iyiyiz çok şükür ❤
Benım ılaclara alerjım var kuzum ıcemıyorum oyuzden:KK43:( gavıscon ıcıyorum sadece gunde bır kasık hamılelıgın basından berı.napalım saglıklı olsunlarda artık bulantıyla bitiricez,fazla kilo almıyoz bu sayede ben 4 ayda 2 kılo aldım sadece oda ekmek kemırmekten tuzlu yemekten😄bulantıyı kız bebek yapar dıyenlere tokat gıbı çarparız artık bizim gerçekleri🤭😀çok az kalmıs kuzum hadi inşallah saglıcakla al kucagına artık hazırlıklar baslamıstır Allahım tamamına erdırsın guzel gunlerde💙💙💙

Kızlaaarr bu sabah tam 4 tane idrar testi yaptım hani biri yanlışsa falan diye ikna olmak için hepsi pozitif kan verdim hemen 32 çıkmışşş lütfen dualarınızı eksiltmeyin sağlıkla artsın 🙏🏻🥰
Ama çok sevindim ben ya ne güzel haber bu🤲🏻😍ben çok nadiren testlere pozitif diye yazarım senin testinde çok emindim💃🏻💃🏻💃🏻😃İn şa Allah güzelce artar değerlerin🤲🏻

Ama çok sevindim ben ya ne güzel haber bu🤲🏻😍ben çok nadiren testlere pozitif diye yazarım senin testinde çok emindim💃🏻💃🏻💃🏻😃İn şa Allah güzelce artar değerlerin🤲🏻
Yaaa kuzumm amin inşallah çok teşekkür ederim bu ay hepimizin içine doğmuş benim gebelik olacağı 😍😅

X