Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Eklentiler

• IMG_4737.jpeg
    138,1 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Erkek gibi duruyor
Sağlıkla gelsin
1-2 gün oynamalar olur bı bakarsın önde bı bakarsın gerı çok önemli değil iki haftayı geçmediği sürece

Hadi gözün aydın canım saglıkla ilerler inşallah kanamanın geçmesine çok sevindim bebiş
Ortada duruyor bize tüyo vermicek galiba birdahaki sefere bakalım saglıklı olsunda ne olursa olsun sanki
Ben biraz erkek hissettim

Yaaaaa çok güzel haberler bunlar yaşasınnnnnn çok sevindim kuzum benim hadi gözümüz aydın olsun

Yaa ne heyecanlı bir süreç.inşallah sağlıkla tamamlarsınız süreci. Bi bakmışsın. Kucağında. Zaman çok hızlı

Maşallah güzelim sağlıkla büyüsün e tabi ara verdim buralara hem eşim yok bir süredir hem de çok stres yapıyordum uzak durmak amaçlıı bugün girdim şans eseri topik de dün kurulmuş
İyi yapmışsın canım benim bak ne güzel denk gelmiş inşallah sen de hayırlısıyla en kısa zamanda verirsin güzel haberi bize

Bebişi olanlara kolaylıklar diliyorum isteyen herkese Rabbim hayırlısıyla sağlıkla güzel haberler alalım diyorum banada dua edim 32. Haftamdayım sağlıkla vaktinde doğurayım
Yaaaa maşallah çok sevindim canım, Rabbim sağlıkla bir avazda kavuşmayı nasip etsin

3 aylık oldu canım

Oy maşallah yaaaaaa. Allahım sağlıkla büyümesini ve kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum

Oyyy maşallah minnoşa çok şükür kuzum rahatladın sağlıkla devam etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…