Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Mınnoslarım kalp atısını duyduk daha küçükmüş hemen kapadı 3 sanıye falan dınledık 120 ymiş atım hızı gayet ıyı dedı,kesenın ortasında buuu meloşuumm @melegim can 🤭 yalnız bulantıdan bu hafta vıtamınlerımı bıle alamamıstım ıkı gun gerıye düşmüş yavrucagım kendıme dıkkat etmelıyım,kanama alanıda hıc kalmamıs🥰🥰🥰 @fnd_50 @melegim can @Papatyamaviss destinesiaa destinesiaa @melisaa93 golden-snitch golden-snitch A afravetafra Perlitik Perlitik tweeetyyy tweeetyyy ve dıger mınnoslarım
Oyyy miniğe bak yaa sen maşallah annesi onaa 🧿🥹🥹

Off kızlar giremedım kac gundur 22 sayfa olmuş. Savasci ve afratafrac ın hesapları kapalı maalesef.

Mınnoslarım kalp atısını duyduk daha küçükmüş hemen kapadı 3 sanıye falan dınledık 120 ymiş atım hızı gayet ıyı dedı,kesenın ortasında buuu meloşuumm @melegim can 🤭 yalnız bulantıdan bu hafta vıtamınlerımı bıle alamamıstım ıkı gun gerıye düşmüş yavrucagım kendıme dıkkat etmelıyım,kanama alanıda hıc kalmamıs🥰🥰🥰 @fnd_50 @melegim can @Papatyamaviss destinesiaa destinesiaa @melisaa93 golden-snitch golden-snitch A afravetafra Perlitik Perlitik tweeetyyy tweeetyyy ve dıger mınnoslarım
Aaay masallah annesiii 😍 sağlıkla büyüsün minnosuuun hep böyle güzel haberler alalım🧿🥰

İyi olmaya çalışıyorum kuzum. Doktordan geldim şimdi. Karaciğerim düzelmedi 🙄 onlarla uğraşıyorum 🙈 sen nasılsın minnoş nasıl ❤️
Dualarimdasin canım benim, önce senin sağlığın 🙏🏻 inşallah güzel haber vereceksin bize bir an önce iyiles 💕 minnoşum 3.5 aylık oldu teyzesi, ise dönmeme az kaldı biraz onun stresi var bende de 🥺 evden çalışıyorum ama yine de en azından bı 5-6 aylık olsaydı diyorum. İzin alcam sanırım şu ara kafam bununla meşgul hep. Çok şükür sağlığımız her şeyimiz yerinde 🙏🏻🥰

Oyyy benim kuzummmm kurban olsunlar ona maşallah suphanallah

Kuzum avokado kaşar peyniri (taze kasar) kabak çekirdeği muz ceviz bunları sürekli tuketmeye bak canım bebisi buyutuyo❤️💜

Kuzummm hoşgeldınn 🥰nasılsın😍

Kuzummm nazar değmesin normalde 7 aya kadar harika bir hamilelik geçirdim ne bir mide bulantisi ne birsey. Geçen perşembe bir kahve leke geldi ondan beridir kendime gelemedim. Nazar ettim kendime. Onun dışında iyiyim cok sukur. Sen nasılsın kuzuummm 😍💜 bebis kaç aylık oldu

Sizleri görmek çok guzel kızlar😍 kızım 5 aylık oldu
4 mart doğumluyuz, mercan'ım🩷
Bulantısız rahat, bol dualı bir hamilelik, yıne guzel hemen ayağa kalkmalı guzel bi lohusalık geçirdıkten sonra, atakların bize çok uğramadığı bi yaz döneminden geçiyoruz. Köydeyiz.. Temiz hawa bol gıda😋 çok şukur bin şukur rabbıme, S simurgggg ile bırlıkte sayısız kımyasal geçirdık ve saldıgımız, hiçbır takvıye kullanmadıgımız ay hamiş kaldık. Gerıye dönüp bakıyorum rabbim ne zamn ol derse ozaman oluyor, hamiş arkadaslarım ve hamiş kalmk isteyen arkadaslarım dualarım sızınle🤲

X