Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Teşekkür ederimm canımm beniimmiinnooş nasıılldogduda büyüdü bileee
Ya sorma teyzesi yaşına az kaldı vallahi darısı sizlerin başına
Evet canım benim oglusum olacak inşallah sağlıkla. kocaman olmuş seninki de maşallah nasil gidiyor
Rabbim sağlıkla kavuşturmayı nasıp etsın
Seni görünce aklıma hep saati saatine ihtimal hazırladığın bi not vardı o gelıyor
Evet canım benim ben de hamileyimmm 12 haftalık olduk
Yaaa bak ne guzel haberler görüyorum
Yaaaaa seni yerim bak ne güzel oldu grup dimi ya
Akışı yakalamaya çalışıyorum

Afraatafra ya senı gordum mutlu oldum bebiş ne kadarlık
Bende bi kac bişey eklemek isterim sez yada normal farketmez bir sütün kolostrumdan normal sute dönüşüp ınmesi zaten min 2 günü buluyor
Dediklerin hepsine hemen hemen katılıyorum,ben de aynı sekılde oğlumdan da tecrübeli olduğum için bebişte önde gittiği için hep büyük aldım oğlum minik doğmuştu ama bir anda toplamıştı ama gel gör ki benim kız erken geldi 1 hafta kuvezde kaldı , erken doğduğu için ilk iki hafta da kilo almasın mı bu kız küvezden çıktığı gun gıdıp bı tur yenıdogan zıbın aldım ama tabıkı hersey elimizin altında oldugu ıcın buyuk almak daha makul büyük en fazla kenarsa bekler küçük olmasındansa
Benim kıza çevremden arkadaşlarımdan kızlarından çok kıyafet geldı gıydırırmısın dedıler tabiğğkii dedim neden giydirmeyeyim begendıklerımı aldım içime sinmeyenleri bende kıyafet kutusuna koydum kızım gıydı tertemiz olanları bende baska arkadaşlarıma verdim
Benim kız sonradan toparladı çok şükür ki hali vakti gayet yerınde şuan aldıgım kıyafetlerı de 2 sene gıyer muhtemelen

Ben de yetişemiyorum bazen

Hazır bütün anneler toplanmışken, sorayım.

Öncelikle hepinize merhaba güzel anneler
Bebeğim 6 aylıkken kan tahlili yapıldı, düşük çıktı 2 ay düzenli kan damlası kullandım 8 aylık olunca bidaha bakıldı kana düşmüş kanı. Doktorum gelişime bağlı normal diyor. Sizce normal mi? Böyle birsey yaşayan var mı ne olur cevaplarsanız sevinirim.

Yaa seni burada görmek çok guzel

Bebişi olanlara kolaylıklar diliyorum isteyen herkese Rabbim hayırlısıyla sağlıkla güzel haberler alalım diyorum banada dua edim 32. Haftamdayım sağlıkla vaktinde doğurayım
Sagol canım inşallah sende bebegine saglıkla kavuşursun az kalmış

Sonu kötü olsa da tutmuştu

Ya kızlar kahverengi leke gelmiş yine ağrım yok korkuyorum ctesi kontrolüm napsam progestan vermişti zaten leke için

Canimm sen nasılsın nasıl oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…