Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
millet eger gerçekten bulusalım falan derseniz biz melezzgüzelle yapıcaz bişeyyy beni msnden ekleyin ayarlayalım cok zevkli olur tanısırız kaynasırız

ciciş cnm şu buraya uğramayanlara bır el atıversen tek bır msj atmışlar katılcam dıye bıde kendılerını tanıtmışlar tmm yaa göruyorum butun gun kk da ınsan bır burayada msj atar hıçmı heyecan yok katılmak ıçın katılınmış sankı bız buralarda bırsuru seylerden bahsedıyoruz ama neyse:)))))))

arkadaslar yenı ısımı tebrık edenlere tesekkurler.... ortam ınsalah daha gzeldır en azından kademe ve maaş yukseldı..

işin hayırlı olsun
yok profiline bakmadım özellikle çaktırmayım diye

Kesinlikle katılıyorummmm:129:

kız tekderdin bu olsun bizim kartta mil puanlar var alırım sana bi bilet nolcek konaklamada bizde kalısın bak hallettik gitti bizim beyide atarız terastaki daireye rahatt rahat kalırız

canımsın çok teşekkür ederim aslında ne güzel olur biliyormusun 6 yıl kaldım istanbulda özlemdim de.

bencede benim kurbanımda hiç ugramıyo

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

MeLeZGuZeL, zehranurum, Cinarefeninannesi, genic, CİCİ35+, suprensesi, mandalina01, mmousee, nazap85, nissan, kkgd2010

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
genic+,
mandalina01,
KK Pro Üyesuprensesi,
mmousee,
MeLeZGuZeL+,
nazap85+,
nissan+,
kkgd2010+

ohhh boll muhabet

ben yogunum giremiyorum bugün fazla bende kurbanıma bugün başlıycam hediye bakmaya korkuttunuz beni kızlar neredeyse hepiniz bitirdiiz hediye işini bende bugün bi adım atayımm eleyim seceyim özenlle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…