Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

oyy canım benimm aceleye gelmiş herhalde
şansınaa

netrdesiniz kızlar diğer topiğe mi taşındınız yoksa?

oyy canım benimm aceleye gelmiş herhalde
şansınaa

ahh noww ahhhh.... 34 te 1 sansım vardı.. yemın ederım ki hedıye topiğine bakmak bile içimden gelmıyor..... hıc dusunmedımı acaba neler hısseder kurbanım dıye.... herkes almıs hedıyesını... mutlu ... en azından paket ıyı olsaydı... cumartesı de ztn gelemıcem.... hedıyelerımı gizeme yada kardesıme verırı ınsalah... o zaman boyle paket yapar dıye ödüm kopuyor valla...

hanı bekledı bekledı de degdı demek cok ısterdım... herkesten en mağdur benım... dicek bıseyım yok.... sadece uzgnm.. kkya da sogudum artık.. saolsun katılım....

arkadaşlar herkes hediyesini aldıgına göre topinkin kapatılmasını rica edicem

herkese herkese çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum

arkadaşlar herkes hediyesini aldıgına göre topinkin kapatılmasını rica edicem

herkese herkese çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum

kendi adıma da sana teşekkür ederiz cicim seni çok seviyorum kendine iyi bak ayrı kalmayalım

işte böyle kapatırsınız tabıkı....
herkes memnun... kımse kımsenın arkasında degıl... herkes kendını dusunuyor.. bencil....

yınede bu kısa heyecanı yasattıgı ıcın cıcıye tesekkur ederım....

bıdaha çekilşe katılmak mı.... ASLAAAAAA:.......

buradan lafım katilime...

nazap sakin ol lütfen bir şanssızlık olmuş olabilir senin adına ama cicinin ne kadar uğraştınığını da biliyorsun elinden geleni yaptığını düşünüyorum ayrıca bencillik konusunda bence kimseyi itham etme belki sinirlisin haklı olarak kötü hissediyor olabilirsin kendini ama deme öyle bence

ben kimseyii yakasından tutup zorla katılcaksın demedim güzelim ve kelimelerine dikkat et! Sana bu uyarı gibi geliyosa evet uyarıyorum senii !!!!
Bana teşekkür falanda etme öyle dalga geçer gibi ....
Ben bu çekilişi herkes ufak ta olsa heycan yaşasın diye yaptım kimseden laf duymak ve duyurmak için değil kimse kimsenin şahsına söyleyemez edersin teşekkürünü ediceksen sonrada arıycaksan katilinimi teodarayımı var nosu arar ona söylersin kusura bakma ben burda kimseye laf söyletmemm bana etme istemiyorum ama diğer arkadaşlara özür borçlusun nazap!

Sana diycek bgaşka birşey bulamıyorum veee susuyorumm

arkadasım bak bence hedıyen guzell sadece bır donun eksık bır don ıçınde kımseye muhtac olmam alır kendım gıyerım ayrıca senın bır msjını gördum lutfen fpaket susleme kayınvalıdem alıcak dıyorsun oda oyuzden suslememıştır.

Bu ne demek şimdi kimse kimseyi düşünmüyor derken Ben mi seni düşüncem yoksa diğer arkadaşlarmı Lütfen bencil diye yakıştırdığın kelime için özür dile

Beni ne ilgilendirirki senin gelmemiş hediyen yada cici35 i ne ilgilendirir o sadece çekiliş yaptı

Çekiliş yaptı diye her sorumluluğu hiç birimiz ona yükleyemeyiz :26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…