Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ben kendimi tanıtsammı acaba hata mı yaptım tanıtmayarak kimsenin merak ettiği yok ben merak ediyorum

canım inan ugramayanlara özelden msj da attım tel da ulaştımm başka ne yapabilirim bende bilemedim farkındayım bitanem başka topnklerde görüyorum onları arasıra bende nasıl merak etmezler diye düşünmüyo değilim

tamam merak etmesinler etmek zorunda değiller de ama bir organizasyona başvurduktan sonra arada bir başvurduğunu yer aldığını göstermen gerekmezmi arada bir cee diyip gitsin bu kadar zormu buraya yazmak bir iki kelime bu benim görüşüm onlarında kendilerine göre haklı sebebleri vardır onlara görede belki bizim çok yazmamız gereksizdir bilemiyorum herkesin görürüşü farklı

katılıyorum sanaaa

offf ağır olun kızlar yaaa valla ben daha bişey almadım heee bu akşam çarşıya iniiyimde acuk bişeyler bakıyım zaten aklımda istediği herşeyi yazmış maşallah hediye almakta zorlanmıcam hehehe

cnm ben bakıyorum tek tek ınankı gece 3 lere kadar burda baska topıkte yazısanlar var gunde 20 den fazla msj yazan var nıcın buraya gelıpte 1 msj yazmıyor

:82::82::82::82: mandalinaaammm

canımnnnnnn

katılıyorum sanaaa

offf ağır olun kızlar yaaa valla ben daha bişey almadım heee bu akşam çarşıya iniiyimde acuk bişeyler bakıyım zaten aklımda istediği herşeyi yazmış maşallah hediye almakta zorlanmıcam hehehe

ooo ben bitirdim bile kurbanım buralara hiç uğramıyor belki ama hediyeleri hazır paketlenmeyi bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…