Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar diyorum bulusma diyorum ne dersiniz diyorummmm

canım çççooookkkkkkk uzak diyorum bi ara diyorum ama benim planım da herkese uymaz herkesin planıda bana uymaz 4 aydır sevgilimi göremiyorum sivilce döktüm buralarda zatiiii

gecen cevahir bulusmasina gelen varmiydi of of of diyorum cok eglenceliydi......

Cinarefeninannesi kullanıcısından alıntı
Ogluşumla bızz kızlar aklıma bışı geldı resımlerımızı eklesek ya hedıye konusundada yardımcı olur bırbırımıze hem

Eklenti 302117

Allah bağışlasın canım ya yakışıklıya bak...

gecen cevahir bulusmasina gelen varmiydi of of of diyorum cok eglenceliydi......

bakya ne güzel dostluk gibisi varmı yaaaa zaten biz burdan kanka olduk dahada tanısırz kaynasırız biribirimize gider geliriz çay corba sohbet süper olurrr

bakya ne güzel dostluk gibisi varmıııııııııııııı yok yaaaa heleki biz simdi burdan zaten kanka oldukkkk

dimi yaaa
gurbanim da gelirse bende gelirim yok gelmezse bende gelmem

Son düzenleme:
mızıkçı mandalina01 niye gelemiyosun

istanbulda yaşamadağım başka şehirde olduğum çalıştığım hafta sonunda bakmak ve izin almak zorunda olduğum kocam olduğu gibi sebebler yetermi
birini aşsak diğeri oda olmadı diğeri sebeb çokk zehra siz toplanın bize gelin

dimi yaaa
gurbanim da gelirse bende gelirim yok gelmezse bende gelmem

herkes sıcak bakıyor bu duruma galiba bulusmaya zaten bız bunu dun melezguzelle konusmustukk nazapcımda gelir nissancımda gelir aysenurda varmıs bak süperde olur wuhuuuuuuuuu

oluuuur adres ver

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…