Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
hoş geldin fıstık hani buluşuyorduk aricaktin noldu çok bekledim telefonunu,neyse tatil nasıldı

h.buldum canım benim saoll ... canımm bir hafta nasıl geçti inan anlamadım biliyosunuz ki istanbulu pek bilmiyorum umarım bidahaki sefere yada izmire beklerimm

saol bitanemm çok güzeldi yoruldum ama değdi

cici hoşgeldin canım.baya çenemiz düştü. katiller kurbanını aradı ama kim olduğunu söylemiyorlar ya.
hoşbuldum canım söylemezler benim canlarım çok sıkı temmihledim

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr patronundan daha dogrusu patroniçesinden nefret eden varmı

gunaydın her kese.nasılsınız?ben cok heycanlıyım yarın teyze olucam.ama katilim sana da cok kırgınım. ve küsüm.

oh be günaydınnn sonunda bu topiğe biraz ses gelmiş...bu arada canım sultangaziye nasıl gidilir acaba cyd86 gelmeyi istiyorum ama bakalım

günaydın kızlar mutlu sabahlar huzurlu haftalar
günaydın canım
Günaydınn Nekadan mikemmel bihaber Allah analı babalı büyütsün inşallah
Beşiktaşlı olsun hee

Günaydın sanada tatlım
cok sağol canım benım.evet babası beşiktaşlı ama malesef annesi galatasaraylı.ama eşim dun ablama soyluyorki melisa dogar dogmaz beşiktaşlı zıbını giydirib resmini hemen cekib face koyucam

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

Ofeliya, fulya1234, hatun_kvn, alici_bjk+

cok sağol canım benım.evet babası beşiktaşlı ama malesef annesi galatasaraylı.ama eşim dun ablama soyluyorki melisa dogar dogmaz beşiktaşlı zıbını giydirib resmini hemen cekib face koyucam

Kuzenimin eşide fenerli ama biz oğluınu Beşiktaşlı yapacağız inadına

günaydın kızlar.nasılsınız bakalım. benim katilimde aramadı telefonun başında çaresiz bekliyorum :):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…