Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
cici35 hoşgeldın cnm tatıl nasıl gectı:))

bende bugun aşuremı yaptım dagıttım arkadaslar çok yemışım şiştim bizde baraja balık tutmaya gıdıyoruz arkadaslarla elımız bol dönerız ınsallah

cici hoşgeldin canım.baya çenemiz düştü. katiller kurbanını aradı ama kim olduğunu söylemiyorlar ya.

katilim kurbanım günaydın dicem ama öğlen oldu.çünkü ben yeni kalktım.poğaça yaptım pişiyor.saat 4 de sirke gidecez.kızım biraz vakit geçirsin.

hosbuldum bitanem nasın bakalım

iyiyim canım çok şükür, sen de iyisin umarım :KK34:

cici35 hoşgeldın cnm tatıl nasıl gectı:))

bende bugun aşuremı yaptım dagıttım arkadaslar çok yemışım şiştim bizde baraja balık tutmaya gıdıyoruz arkadaslarla elımız bol dönerız ınsallah

annem de aşure yapıyor bugün ayy sabırsızlıkla bekliyorum, kocişimle gidip yiyelim :KK52:
ellerine sağlık buarada canım :KK19:

herkes bıryerlerde herhalde. yağmurlu bır ıstanbul gününden herkese merhabalar. ıyı pazaRLAR

her kese mrblar.anlaşıldı beniğm katilim falan yok.her kesınkı araadı bir benim gozum telefonda.canın sagolsun.napalım benimde şansım yokmuş demekki.kurbanım hediyelerin hazır.salı gunu yolluyorum haberin olsun.ablam dogum yapıyor salı gunu.hemen yollamam lazım yoksa sonra zamanım olmuyacak.katilim sana da aşk olsun...............

ayyyyyyy benim katilim dün gece mesaj attı , hasta hasta yatarken bi mutlu oldum sormayın , çok teşekkür ederim kendisine iyi ki mesaj atmış :KK54:

her kese mrblar.anlaşıldı beniğm katilim falan yok.her kesınkı araadı bir benim gozum telefonda.canın sagolsun.napalım benimde şansım yokmuş demekki.kurbanım hediyelerin hazır.salı gunu yolluyorum haberin olsun.ablam dogum yapıyor salı gunu.hemen yollamam lazım yoksa sonra zamanım olmuyacak.katilim sana da aşk olsun...............

benimkide aramıyor cnm malesefff tık yok yani, :2:

beğenmene sevindim canım ama n'oldu neden hüzünlendin :26:

iyiyim canım sen nasılsın :KK19: ben de dışarı çıktıkça aldım birşeyler. Hafta başında süslemelerle ilgileneceğim :KK31:
Fıstık sana mesaj atacağım zaten ama buradan da söyleyeyim haftaya cumartesi bizdesiniz tamam mı :KK34:

Ayrıca buradan da ilan etmiş olayım, alici_bjk ve birkaç arkadaş daha KK İstanbul buluşmasında tanışmış birbirimize çok ısınmıştık. 4-5 ay önce yeni evime taşındım ve kzıları davet ediyorum haftaya c.tesi günü. Yien bir nevi KK buluşması olacak :KK1: Gelmek isteyen olursa kapım herkese açık bana bir mesa atmanız yeterli :21:

bende mi gelsem bir değişiklik olur :26: zaten hersey...

Son düzenleme:
sevgili kurbanım hediyelerini hazırlıyorum birkaç sey kaldı :KK23:
seninle de ilgilenemiyorum bu aralar karışık biraz mektupta anlatırım...

Kurbanım hediyeni salı günü yollıcam kısmetse mektubu daha yazmadım bu aralar morelim bozuk yazarken de seni üzmek istemedim.ama bu hafta içi hediye eline ulaşır

iyiyim canım sen nasılsın :KK19: ben de dışarı çıktıkça aldım birşeyler. Hafta başında süslemelerle ilgileneceğim :KK31:
Fıstık sana mesaj atacağım zaten ama buradan da söyleyeyim haftaya cumartesi bizdesiniz tamam mı :KK34:

Ayrıca buradan da ilan etmiş olayım, alici_bjk ve birkaç arkadaş daha KK İstanbul buluşmasında tanışmış birbirimize çok ısınmıştık. 4-5 ay önce yeni evime taşındım ve kzıları davet ediyorum haftaya c.tesi günü. Yien bir nevi KK buluşması olacak :KK1: Gelmek isteyen olursa kapım herkese açık bana bir mesa atmanız yeterli :21:

Ben de gelebilir miyimmmm:KK17:

X