Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
benim ki çekse cevap verecek mesaj hakkım bile yok kapalı mesaja (

selam kızlar..bu pembe donun kırmızısına baktım..ama daha ponponlu tüylü müylü olsun diye almadım.bakıyorum kurbanımda beğenmiş.

benim hediyelerim hazır paketlerimi de yaptım çok özendim.inş kurbanım da beğenir.

ben bide el işi yapıcam odasına asar.el emeği göz nuru .hadi hadi kurbanım yaşadın 6 çeşidin oldu.

katilim nasılsın dünden bu yana.arıcaktım bugün çok yoğundum yarında günüm var.belki pazar günü ararım dicem ama izinlisindir falan rahatsız etmezsem arayayım.kendine ii bak katilim.

ayy cnm 2 kutu olması ımkansız çunkı dıgerı buyuk ama kutusu 5 cm lık buda donumuzun resmı:))
Eki Görüntüle 308210 Eki Görüntüle 308211

Oy oy oyyyy dona bakkk süperrr Ben de çok süslü bir don almak istiyodum ama aradığım kadar süslüsünü bulamadım malesef:26:

Saol tatlımmmm ben de çok sevindim çok heyecanlandımmmm güne bomba gibi başladımmmm
Nerde eğlence şamata orda bizzz kızlarrrr

Bu arada ben gelince herkes dağılıyooo nedennnnnn

ya ben ne şansız bir kızım ya herkesin katili arıyor mesaj atıyor bana mesaj bile gelmedi sabahtan beri telefonuma bakıyorum ne bir özel numara nede mesaj çok üsgünüm

ben kurbanıma msj attım ama mesajım henüz iletilmedi..:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…