Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
nefret edıyorummmm.
hele esım burda yokken gömleklerını utulemekkkk mahvedıyor benııııııı

katilimmmmm seni seviyorum:103:

anladım canım ne diyim bir an önce biter ütü inş.
sen hediyelerini tamamlıyabildin mi:121:

fulya1234, nesmit, rosecan83, beren91+

kızlar sohbete katılın

anladım canım ne diyim bir an önce biter ütü inş.
sen hediyelerini tamamlıyabildin mi:121:

hediyelerim tamam sadece paketlemesı kaldı. bu aralar evım kalabalık oldugu ıcın paketını yapmadım. veletler merak edıp acar falan. enson yapıcam

hediyelerim tamam sadece paketlemesı kaldı. bu aralar evım kalabalık oldugu ıcın paketını yapmadım. veletler merak edıp acar falan. enson yapıcam

güzel benim sadece bir mektup kaldı birde yılbaşı için bir kaç şey alıcam içine onlarıda koyucam sonra göndermeye hazır hediyem

berencim unutmamıştır canım seni.biri diyordu kurbanım çok yırttınmış diye arasam mı diyordu.en çok yırttınan da sen olunca senden bahsediyo gibime geldi.

zehracım iyiyim canım.sen pek ii görünmüyorsun.boşver canım kafana bile takmaya değmez.

valla şu an takmamya çalışıyorum ama yarın rövanşımı allana kadar şişerim ben şimdi keşke elektirikler gitsede korka korka gelse

canım aslında bende şüphelendim ama arıcam akşam yazmış o arkadaş saat 12 ye gelio beni arayan olmadı onun kurbanı ben değilim

herkesi kocaman öpüyorum gidip maden suyu felan içiyim anca rahatlarım heralde iyi geceler rüyanızda beni görün emi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…