Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar ben bayadır giremiyorum. kimse kimseye söylemiyecekti diye hatırlıyorum. kurbanlarınızı arıyormusunuz ? kafamkarişiksmile

kurbancımmmm nirelerdesinnnnn

burdayımmm burdayımmm

kızlar ben bayadır giremiyorum. kimse kimseye söylemiyecekti diye hatırlıyorum. kurbanlarınızı arıyormusunuz ? kafamkarişiksmile

yok yaa cnm kimligimizi belirtmeden halini hatrını soruolar onu dusundugunu bellı ediolar onemsendigini hissetsn dyeee

güzel donlu kim yarışması yaparız

bence cınarefeninannesinin aldıgı kurban kazanırrr süper bi don

ayyy kurbanım kusura bakma hiç arayamadım seni...
vallah hiç kontor yok...
unutulmadın yani...

ben kurbanımı arıcam bayağı çırpınmış buralarda canım yaa.... benim de kurbanım aramadı ama bak ben bu akşam kurbanımı arıyorum . beni de benim kurbanım arasın pleaseee:):):)

ben kurbanımı arıcam bayağı çırpınmış buralarda canım yaa.... benim de kurbanım aramadı ama bak ben bu akşam kurbanımı arıyorum . beni de benim kurbanım arasın pleaseee:):):)

sen naptın ne ciciler aldıııın akıl verin kızlarrrrrr

beni kimse aramadı yaa itraf ediyorum katilim heyecan yaparda arar yada birşeyler yazar diye katilim aradı dedim ama katilimin umrunda değil sanırım burayabtakılmayanlardan biri katilim

neden iyi değilsin hayırdır
ben mi olmayı isterdim ama
canım ya sorma 2gundur baya koşturmaca gecti.hem vatandaşlık işleriyle uğraşıyorum hem hediye aldım oglumu ihmal ettim bu aralar.bide eli kulagındahamile bir ablam var bu gun yarın doguracak.işte boyle cok yoruldum vallah yasen diyilimisin
yılbasında kırmızı kırmızı gezicezzz o gun birbirimizi görsek kırmızı donlarımızdan tanırız

nasılsın canım.
ey katilim nerdesin ses ver.nerdesin yaaaaa?arasana telefonu elimde bekliyorum ama.

kızlar alakasız olacak ama...
saç düzleştirim kırıldı yeni almayı düşünüyorum..
kullanıpta memnuz olduğunuz düzleştirici varmı.
hangi marka sizce iyidir...

sen naptın ne ciciler aldıııın akıl verin kızlarrrrrr

ay canım, kırmızı donu aldım süper kutusu var.çantalı falan. aşk dolu yılar yazıyor falan. ama hediyeyi karar veremedim. yaa ne alsam ki smile . canım sen yaptın ?

evet araştırdım remingtondan memnun herkes...
peki kullandığınızın numarası kaç...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…