Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
afiyet olsun.bende birşeyler yemek istiyorum ama kilo yapar diye kendimi zor tutuyorum yenilicem diye korkuyorum.

herkes birseyler iciyor bakiyim bende neler varmis bende iciyim camasirlae malinadan ciksin diye bekliyorum o arada bende birseyler iceyim kizlar benim hediyelerde tamam ama bu not isi beni bitirecek sanirim yazamiyorum yazdiklarimi begenmiyorum sanirim kisa kisa notlar yazacagim

not işi en zevkli kısmıda ama bazen insan zorlanıyor ne yazıcağını

selam kızlar nasılsınız. kardeşimde (fatos_00100) net olmadığı için giremiyor. ama kardeşiminde benimde hediyelerimiz taa çekiliş çekildi biz o heycanla paketlerimizi özene bözene hazırladık tabi haliyle gönderemedik. baya bi erken davranmışız. paketler kurbanlarımıza ulaşmasını bekliyo. artık bi kaç güne kardeşimde bende kurbanlarımıza göndeririz. arayıp sormuyosunuz diye düşünmesinler biraz önce arıcaktım kurbanımı ama teli bulamadım evde arıcam ama en kısa zamanda belkide yarın

katilim akşam yazmadı bana ,alıştırdı beni msja ben yazacam ona şimdi

kurbanımında istediği donu bulamadım,ya hediyeyi bıraktım don arıyorum yok ama kuzum istediğin don modeli bizim trabzonda öyle aradığın herşeyi bulamazsın,lüften farklı bi don çeşidi iste yada ne çıkarsa bahtına

günaydın kızlar kimse uğramaz oldu artık buraya ya..gün var kekimi yaptım gidiyorum.herkes bir şey yapıp gidiyor ev sahibi sadece çayını demliyor.akşama da misafirim var.yarında görümcemin kızı gelecek of ya.görüşrz kızlar katilim kurbanım kendinze ii bakın. herkes kendine ii baksın.

slm nabersiniz:))

hayatımda gecırdıgım en yogun bır aydı ama çokta guzelve bı okadar mutluyduk hedıyeler alındı umarım herkes mutlu olur ben her yıl gıbı sanssızlıgımla kalıcam gıbı gelıyor(

öyle düşünme canım 2012 sana şans getirsin

ahh ahhhhhhhhhh benim katilim ne arıyo ne mesaj atıyo neyse bende evimi temizliyim bari

günaydın şekerim

ayy cnm öyle yaa banada hıç msj çagrı vs gelmedı saglık olsun ama bır ıpucu vereyım ben kurbanımı aradım:))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…