Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

tüh ya bende yazdıklarından kesin o dediydim.neyse bir ara arar katilimle güzel sohbet ederim.nerden olduğunu falan sorayım demiştim.çarşıdaydım kurbanıma birşeyler bakıyordum aradığında.birşey soramadım yahu.kızıma neler neler almış katilim benden ayrı kızımıda düşünmüş.düşünceli katilim.

acaba katilimin katili de aradımı katilimi.katilimin katili öksüz bırakma katilimi ara sor hatrını.yapışırım yakana haaa burdan..

katilim faceden bakabilirsin resimlerime ama arkadşım olmadan bakamıyorsun haberin olsun.katilim kendini fazla yorma kıyamam sana.figen temircik

canım millet demediyse bile delimi diye katilin demiştir..

aslinda takip icin iyi :)) ama hediyeler gelmeye baslayinca eminim o zaman senlenir herhalde bu arda nasilsin canim

Takip için iyi de tatlım ben katilime sesimi duyuramıyorum kiiii Ara beni ara beni diyorum duymuyooo
İyiyim canımm sen nasılsınnn? Oğluşun nasılll

Takip için iyi de tatlım ben katilime sesimi duyuramıyorum kiiii Ara beni ara beni diyorum duymuyooo
İyiyim canımm sen nasılsınnn? Oğluşun nasılll

bende iyiyim canim nasil olsun uyudu da bende biraz dinleniyorum baba ogul uykudalar :)))

bende iyiyim canim nasil olsun uyudu da bende biraz dinleniyorum baba ogul uykudalar :)))

Oh ohh ne güzel zor çocuk değilmiş oğluşun Ben de kardeşim de bu saatte asla asla uyumazdık, yazık annecim elimizde
kalırdı Kafa dinlersin bi güzelllll

Mini bir işim var benim canım azcık kaçıyorum görüşürüz tatlım

acaba kurbanımı arasam mı ?
kullanıcı adımızı sölemiyoz di mi ama bu saatte müsait degildir

evet cok zor bir cocuk degil masallah ben de biraz dinleniyorum bu aralar kitap okumaya basladim mesela bitanem bende seni opuyorum iyi geceler dilerim birazcik daha okiyim de bende uyurum kendine ii bak yarin gorusurz

kızlar benim katilim çekilişten çekildi galiba ne bir mesaj nede bir çağrı çok üzülüyorum herkesin katili kurbanını arıyo onla ilgileniyor ama benimki değil aramak mesaj bile atmıyor kırgınım

kızlar benim katilim çekilişten çekildi galiba ne bir mesaj nede bir çağrı çok üzülüyorum herkesin katili kurbanını arıyo onla ilgileniyor ama benimki değil aramak mesaj bile atmıyor kırgınım

ay kıyamam.. seni ümitsiz bırakıp öyle arıcaktır benim katilim gibi.ama ben değilim ha.. herkesten önce ben kurbanıma mesaj attım zaten.

benimkide hiç aramıyorrrr yaaa hııc mı merak etmiyor biziiii

günaydın herkeseeeee

Katilim msj attııııııııı katilim msj atttııııııı:119::119::119::119::119::119::119:
Çok mutlu oldummmm

Günaydın rosecan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…