Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
iyi fikir ama sms paketim yok :KK43:
direk aramam lazım

ben bir zamanlar yaptım paket filan yoktu ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum aylarca karşımdakini sinir etmiştim :)))

Ya kızlar ne smsi ne araması herkes sorumluıluğunun bilincinde gerek yok böyle şeylere.İllaki öğreneceksiniz.

canım esrarengiz birinin varlığını bilmekle hissetmek farklıdır o bakımdan bana göre ben şuyum buyum demeden hoş gzli sms olabilir

herkesın kurbanı aramısmı yaaaaaa:KK14: benı nıye kımse aramıyo sms atmıyo. yoksa benı begenmıyor mu?:KK14::KK14::KK14::KK14:

herkesın kurbanı aramısmı yaaaaaa:KK14: benı nıye kımse aramıyo sms atmıyo. yoksa benı begenmıyor mu?:KK14::KK14::KK14::KK14:

hayır öyle bişiy yok biz sadece aramızda sms atsakmı arasakmı aramasakmı diye sohbet ediyorduk istediğine bağlı yani ama kim olduğunu belli etme kurbanına sadece :KK1:

benim kurbanım buralara hiçmi hiç uğramıyor keşke oda bana seslense ara beni falan dese arasam ama yok işte
ben yinede aricam sevinsin benim katlimdende en küçük bir hayat belirtisi bile yok bari en azından unutulmadığımı bari bilim yaaaa:emir_bebek:

kızlar benim katilim aradı.ay çok sevindim valla.sel verdi sır vermedi.kim olduğunu söylemedi.bende sormadım gerçi en azından aradıya tereddütlerim gitti katilim beni unutmamış.şimdi yorumlarıda okuyunca zehranurdan şüphelendim.diğer çekilişteki hediyem geldi bugün.bir yüzük birde biblo.kurbanım hediyenin 3 ü hazır..

benim kurbanım buralara hiçmi hiç uğramıyor keşke oda bana seslense ara beni falan dese arasam ama yok işte
ben yinede aricam sevinsin benim katlimdende en küçük bir hayat belirtisi bile yok bari en azından unutulmadığımı bari bilim yaaaa:emir_bebek:

:))) ben olabiiiiilir miiiyim ki acabaaaaaa kurbanııın :KK1:

allahım neler okuyorum burda hımmmm çok kustum şimdi ben katılıme ne aradı ne sordu nede cagrı attı benı kesın ıstemıyor:KK43:(((((

kızlarr bugun suprız yapıp sıırtte beraber görev yaptıgımız arlkadaslarımız vardı tayınlerı malatyaya çıkmıştı araba almışlar bıze geldıler 1.5 aylıkta kızı var çok tatlıydı ya

slm kızlar ben geldim , c tesiden beri şehir dışındaydım dün akşam geldim ancak topiğimize gelebildim :)

Hoşgeldin canımmmm:KK54: Malesef topiğimiz boş, sesleniyorum sesleniyorum cevap gelmiyo:KK1:
Katilim zaten yokk:KK43:

hoşbuldum canım , benim ne katil var ortada ne kurbanım , hadi katilim yazıyo ama ben bilmiyorum desem , kurbanım bi kere bile yazmadı resmen çok üzüldüm , keşke aktif olan bi arkadaşa çıksaydı daha gönlümden gelerek gönderirdim , böyle olunca ne biliyim çekilişe adını yazdırdı gitti , yattığı yerden hediye gelcek gibime gelio ...

hoşbuldum canım , benim ne katil var ortada ne kurbanım , hadi katilim yazıyo ama ben bilmiyorum desem , kurbanım bi kere bile yazmadı resmen çok üzüldüm , keşke aktif olan bi arkadaşa çıksaydı daha gönlümden gelerek gönderirdim , böyle olunca ne biliyim çekilişe adını yazdırdı gitti , yattığı yerden hediye gelcek gibime gelio ...

Haklısın canım. Benim kurbanım da sürekli takılamıyor ama
arada gelip yazdığını göründe mutlu oluyorum. Gerçi ben
kurbanımla konuşmak isterdim, mesela ne sever ne sevmez
kendisinden duymak isterdim. Ama artık yapacak bişey yok
hediyelerini aldım bile:KK17::KK31:

kızlar benim katilim aradı.ay çok sevindim valla.sel verdi sır vermedi.kim olduğunu söylemedi.bende sormadım gerçi en azından aradıya tereddütlerim gitti katilim beni unutmamış.şimdi yorumlarıda okuyunca zehranurdan şüphelendim.diğer çekilişteki hediyem geldi bugün.bir yüzük birde biblo.kurbanım hediyenin 3 ü hazır..

canım ben katilin olmayı isterdim ama degilim bide senin katilin aramış ben hala aramadım kararsızım arayıp aramamakta ama bu gidişle aramıcam çünkü çaktırırım ozamanda anlamı kalmaz diye düşünüyorum

canım ben katilin olmayı isterdim ama degilim bide senin katilin aramış ben hala aramadım kararsızım arayıp aramamakta ama bu gidişle aramıcam çünkü çaktırırım ozamanda anlamı kalmaz diye düşünüyorum

Neden çaktırasın ki canım:KK34: Bence hatırladığını bilsin, çaktırmaktan korkuyorsan msj at.
Katilim beni unuttu diye üzülmesin benim gibiii:KK14::KK43:

katilimmm aradıııııı beniiiiiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ççççççoooooooookkkkkkkk mutlu oldum. o kadar sıcak ve ıctendıkı anlatamam. bende o kadar sasırdım kı ustelık ev kalabalık. bıraz tedırgın konustum delımı bu tanımadıgıyla konustu demesınler dıye. sadece bol bol güldüm telefonda:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ama numarasını kayıt ettım. az daha adımı soyleyecektım dedı. buraya pek takılamıyorum kızlar.malum kayınvalıdem hacdan geldı hasta bende kalıyor. gelen gıden derken gecelerı bı okuyup cıkıyorumç bundan sonra daha cok gelmeye calısıcam artık. katılım senı sevıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X