Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
cnmm bu donlarda 60 tane getırmışler ve soonnnn ıkısını ben aldım gercektende alınmıcak gıbı degıller ama dahaa çokk guzel modellerde vardı ama kırmızısı yoktu ben onlardan yollarım cnm sana:))

mrb kızlar.nasılsınız?benim hadiiyelerim hazır.kurbanım duyrulur.inşallah hepsini beyenirsin tatlım.sizler naptınız?katilim nerelerdesin yahu?

iyiyim cnm sen nslsn bnmde katilim aramıyor

ay yolla kuzucum yaa harikalar yaaaaa bayıldımmm

slm kızlar melezgüzelim seni aramasına çok sevindim katilinin ama benim katilim bi başka canım yaaa dün gene bana msj attı bende ona yazdım ben katilimede ufak bi hediye aldım o bana yolladıktan sonra bende ona göndericem bu arada tlf num katilim diye yaz eşimde katilim diye görünce açıklamması biraz zor oldu ama dedi laf gökde dügün vardeseler göge merdiven kurup gene gidersiniz dedi bende merdivene ne gerek var bizim kanatlarımız var uça uça gideriz dedim

sagoll mandalınacım bıde kurbanım gelıp bı kere msj yazsaydıı buraya çok daha memnun olucaktım((

sorma canım yaa o benide üzüyor benimde kurbanım hiç gelmiyor hevesim kaçıyor bazen burada yazanları okudukça hevesleniyorum aman diyorum şunuda alayım bunuda alyım şöyle yapayım sonra diyorum acaba severmi bilmiyorum ki hiç gelip yazmadıı kibilemiyorm oturuyorum yerime gel kurbanım sende

slm kızlar nasılsınız bakalım...
benim hediyeler tamamdır.
paketleme ve gönderme işi kaldı sadece...

yılbasında kırmızı kırmızı gezicezzz o gun birbirimizi görsek kırmızı donlarımızdan tanırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…