Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
slm nasılsınız aksaraya geldık bızde gezıyoruz bugun ıtıbarı ıle hedıyelerm bıttı bugun göndercektım fakat ankaraya donmemız aksamı bulur.kurbanıma çok çok tatlı bı don aldım ayrıca aynısından kendımede aldım takım gıyerız:))) resmını koysam olurmu acaba

bıde bışı sorcaktım ben kutu hazırlamıştım fakat bugun aldıgım bır hedıyenın çapı ve kutusu çokk çokk buyuk ben nasıl gönderebılırım ne yapayım

slm nasılsınız aksaraya geldık bızde gezıyoruz bugun ıtıbarı ıle hedıyelerm bıttı bugun göndercektım fakat ankaraya donmemız aksamı bulur.kurbanıma çok çok tatlı bı don aldım ayrıca aynısından kendımede aldım takım gıyerız:))) resmını koysam olurmu acaba

bıde bışı sorcaktım ben kutu hazırlamıştım fakat bugun aldıgım bır hedıyenın çapı ve kutusu çokk çokk buyuk ben nasıl gönderebılırım ne yapayım

2 kutu yap tatlım
hem ilk aldığında boşa gitmezz
buarada donu merak ettim :KK53: :KK1:

mrb kızlar.nasılsınız?benim hadiiyelerim hazır.kurbanım duyrulur.inşallah hepsini beyenirsin tatlım.sizler naptınız?katilim nerelerdesin yahu?

beni ne arayan var nede soran.selam veriyorum alan bıle yok.hepinize küstüm özeliklede kaatilime.cici ben ev tlefonumu yazdım acaba cep numraamı sna özelden yazsam verirmisin katilime.

ayy cnm 2 kutu olması ımkansız çunkı dıgerı buyuk ama kutusu 5 cm lık buda donumuzun resmı:))
$16122011(001).jpg $16122011.jpg

don cok güzel bayıldım.kurbanın cokk şaanslı bence.kızlar kutu olması şrtmı?nerden bulucam ben kutuya.hediyelerimin hepsi hediye paketınde.ben haftaya yollayacağım hediyelerimi.kesın benım hedıyem gelmıyecek cunkı ne arayan var nede soraan.coook şansızım

beni ne arayan var nede soran.selam veriyorum alan bıle yok.hepinize küstüm özeliklede kaatilime.cici ben ev tlefonumu yazdım acaba cep numraamı sna özelden yazsam verirmisin katilime.

oyy canım bnm ver numaranı bn arıyımm :KK16:
nasılsn canımm

cnm pembe degıl nar çıçegı bu benımkı kurbanıma tamm kıpkırmızısını yollucam ayrıca tlf cekıp koydum ondan boyle çıkmış rengı

X