Yeni Acemiler Buraya

valaha helal beline kadra
benimde derdim kilolar ama mağzlesff çare ypkkk

Yaw sende arkadaşım..Kilolor için o kdar çok çareler war kii..Burda şimdi sana yazmaya kalksam sayfa yetmez...Kısaca sana Başlıcalarını söyliimCADIARZU

SPOR..DİYET..SALATA..AZ YE..BOL SU.DANS:dance:.KENDİNE GWEN ZAYIFLİCAAN ...kaydirigubbakcemile3

heh işte bunları yapınca bi değişklik olabiler qüzelimopuyorumnanaktan

menun oldum canım...:) çok zor bakması gerçekten ama bi havası oluyo ya hele yazın değiyo yanihihoyyyt

off olmaz mı yaa o saçla hawaa :dance: ohh ohh bakışlar üstünde felan ..süper yanii..maşşallah diyelimde nazar değmesinyerimseniben

çook teşekkür ederim canımm...nedim darısı başına uzar seninkide inşallah:1hug:

iyidir arkadaşım.Sen nasılsın? düğün hazırlıklarına başlıycam.. nasipse eylülde düğünüm var.. e tabi haliyle diyetteyimm kaydirigubbakcemile2 sempatiksalakcinni

Ohh oh ne guzel :) bende diyetteyim. Butun kizlar diyette sanirim opuyorumnanaktan

ama badem yagida dogal. laelaelaelaelae evet ya en iyisi beklemek , sabretmek baska care yok lmaz:

:dance:aYnen..eninde sonunda uzicak kökü sendee

Kızlar bide ben saçıma oksijenLi su döktüm.mirmirmirmir.Renqi süper oldu aÇıldı..ama saçımı döktü biraz we bi süre..DoaL boya qby bişe ..tawsiye edrmiyim bilmem ama bnm ilk boya deneyimim bukaydirigubbakcemile3

Hadi yaa bilmiyorumkismile kafam cok karisti benim simdi.

tatlım bak bende çok üzülüyodumm aman uzasın şöle uzasın faln diye...ama inan kafana takmayınca daha cabuk uzuyo her söyleneni sürme saçlarına inan daha kötü olur..çunku her sac yapısı farklı birine yarayan bişi diğerine yaramıyo..iyi bi krem kullan ve kremide saclrın sadece uclarına uygula...ben her yıkamadan sonra kullanırım mesela..ve saclarına yıprtıcı şeyler cok yapma fön maşa.vs uzak tut..bide ben saclarmı kuruturken dusuk ayrda ve kurtma makınesini sacllrmdan uzak tutrım mesela bu tarz şelere dıkkat et...uzadıgını görceksınşutarafagitti

Haha. Seninki gene iyi benim ilk deneyimim tuy sarartici , belki benim gibi basklarida vardir. Bunu ilk defa acikladim

selam ben daha çok taze üyeyim bana yardımcı olursanız sevinirim.
bu siteyide zaten doğum çantası içindeki eşyaları öğrenmek içn ararken buldum.
bu arada 28 haftalık hamileyim. şimdiden teşekkürler

Sende h.qeldin aramızaa opuyorumnanaktan

:CüvCüv: bi anne adayı aramıza katıLdı ne qzel
aklinialirimsmile

Evet canim saol zaten bende uzun zamandir yapmamaya calisiyorum masa falan. Gercekten saci mahveden en buyuk etken isi.. Dogal haline alismaya calisiyorum. Ki alistim gibi. Bi dergide okumustum. Sey yaziyodu "Bir an gozlerini kapat ve saclarin olmadan nasil gorunecegini hayal etmeye calis. Sonra gozlerini ac ve onlara gosterdigin ilgiyi yeniden dusun.. " O andan sonra bana dank etti ve bi cok seyden vazgecttim en azindan uzutana kadar saglikli uzasin diye dusunuyorum canim.

evet canım aynen öyle...yardımcı olabildiysem ne mutlu banazemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…