Yeni evliyiz gırtlağımıza kadar borçluyuz ona rağmen eşim ailesinin mutfak giderlerini karşılıyor.

Kızlar merhaba düğünümüz olalı 1 ay oldu ve aylık 50 bin küsür ödememiz var, evimiz kira, evde televizyon masa dahil bir çok eksik var. İkimizde çalışmamıza rağmen zorlanıyoruz. Düğünde takılan takıları eşimin ailesi aldı.Borçlarını kapatıcaklarmış . (Eltimin düğününde takıları ona vermişler). Normalde böyle şeyleri dert etmem sonuçta onun ailesi. Ama biz bu kadar borçluyken , bize haksızlık yapılmışken eşimin onlara yardım etmesini hazmedemiyorum. Durumları da kötü değil ayrıca. Yeni evli olduğumuz halde bunun tartışmasını yaşıyoruz. Bende çok üzülüyorum bu durumda olmamıza ama kendimi durduramıyorum. Ne yapmam gerekiyor sizce
Sakın maaşını verme tek başına ödesin de aklı başına gelsin

Ay helal olsun öyle kp ye valla ya. Öpesim geldi ellerinden amcamın :KK70:
Karşılasın tabi zararınızı. Enayi mi sanmış o sizi.
Hakaret mi? Ayy seviyesiz. Belliydi onun zaten böyle tip olduğu.
Eşin üzülmesinde yaşananlardan dolayı. Onunda keyfi yerindeyse, ohhhh sefan olsun :KK70:
saf esim hala diyor ki benim yüzümden zor durumda kalacaklar 🙄😂 ama abisi arkamızdan diyor ki o da karısını özel hastaneye götürmesin, gitsin devlette doğursun 😂😂 amaaann valla ben eğleniyorum 😂 iyi oldu bir daha ziyarete falan gitmek zorunda değilim artık 😂😂

saf esim hala diyor ki benim yüzümden zor durumda kalacaklar 🙄😂 ama abisi arkamızdan diyor ki o da karısını özel hastaneye götürmesin, gitsin devlette doğursun 😂😂 amaaann valla ben eğleniyorum 😂 iyi oldu bir daha ziyarete falan gitmek zorunda değilim artık 😂😂
Ne zor durumda kalması ayol, bi dolandırmadığı kaldı adamın sizi. :KK70:
Ay resmen sizin paranızı daha fazla yiyemeyecek diye senin özel hastaneye gitmen gözüne batmış. Onu ne ilgilendiriyormuş acaba siz özele mi gittiniz, devlete mi. Iyy sakın gitme sakın. Zehirli bir insan olduğu o kadar belli kiiiiii.

Kızlar merhaba düğünümüz olalı 1 ay oldu ve aylık 50 bin küsür ödememiz var, evimiz kira, evde televizyon masa dahil bir çok eksik var. İkimizde çalışmamıza rağmen zorlanıyoruz. Düğünde takılan takıları eşimin ailesi aldı.Borçlarını kapatıcaklarmış . (Eltimin düğününde takıları ona vermişler). Normalde böyle şeyleri dert etmem sonuçta onun ailesi. Ama biz bu kadar borçluyken , bize haksızlık yapılmışken eşimin onlara yardım etmesini hazmedemiyorum. Durumları da kötü değil ayrıca. Yeni evli olduğumuz halde bunun tartışmasını yaşıyoruz. Bende çok üzülüyorum bu durumda olmamıza ama kendimi durduramıyorum. Ne yapmam gerekiyor sizce
Hıc bı yorumum yokduruma
Ama sıze tavsiyem tv unıtesınden Baska bısey almayın. Konsol vitrin yemek masası gbı...
Mutfagınızda bı masa olsun yeter salonunuz yasam alanı olsun sadece lutfen

Bile bile lades,biz ne desek boş..... daha anasının aldığı donla gerdeğe giren adamdan sorumluluk beklemek,aile olduğunu idrak etsin diye ömrünü tüketmek.Birdebsize ait altınların bile derdine düşmemek.Cici gelin olayım diye 40 takla atmak. .......

Yerinizde olsam kendimi kısıtlamazdım.
Harcama yapmayarak sadece eş ailesine kolay yaşam eşinize ben yemiyorum al ailene yedir demiş oluyorsunuz
Borç varsa eşiniz kaygılanmıyor, altınları ailesine hibe ediyorsa borç kısmını kurcalardım.
Belki de ortada borç da yok

Bu kadar eksikle aylık 50 bin borç nerden oldu?

50 bin borc ne borcu? Evde bu kadar eksik var birde. Ailenin borcu ne borcu?
Ayrıca kendi borclarinizi kapasaydınız altınla madem bozduracaktınız.
Yerinizde olsam maaşımdan 5 kuruş harcamaz kenara atardım. Ödesin hem borcu hem ailesine yedirsin hemde eve baksın yiyorsa eşiniz.
Yemiyorsa sizin maaşınıza güvenip bu işlere kalkmasın

X