Yeni Acemiler Buraya

allah bagışlasın zor çocuklar insanı yoruyo ama tatlı yorgunluklar allah eksikliklerini vermesin çocuk isteyen arkadaşlar çok allahım onlarada nasip etsin syelerinde vakit nasıl geçyor anlamıyoruz:ecrin_bebek:

evet haklısın benim ilk kızım oldu 6 sene ara verdim sonra ikisi peş peşe oldu iki bebeğim var anlıyacağın allaha şükür uslu kızlar gece onları yatırdıktan sonra keyif yapıyorum gece ancak oturabiliyorum

Son düzenleme:
şimdite eşim cay istiyo bir rahatlık yok yanı

Son düzenleme:
benim oglumla kızım arasında 4 yaş var ben fazla zorlanmadım ama büyüdükçe kavgaya başladılar kızım 2 yaşında ama çok fena abiyi çok kıskanıyor senin küçükler arasında kaç yaş var

mrb. ben de yeniyimm umarm güzel şeyler öğrenirim ki bence gerçekten yararlı bi paylaşım sitesi olmuş

a.sslm bende yeniyim geç olmuş artık karşılayan yok beni,artık beni yarın karşılarsınız değil mi:teselli:

merhaba arkadaşlar bnde yeniyim....19 yaşındayım öğrenciyim...,istanbulda yaşıyorum..çok güzel bi site..emeği olan herkese teşekkürler =)

merhaba arkadslar bende yenıyım bi konuda bilgiye ihtiyacm olsa kadınca sorular aklıma takılsa nete yazınca hep karsıma cıkan sayfa bu ste oluyodu uye olmayı akıllıca buldum.. hepnze mrb tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…