Yeni Acemiler Buraya

hoşgeldiniz kızlar beni de aranıza alırsanız sevinirim aynı dertten muzdaribim çünkübilmiyorumkismile

22 yaşındayım evde günlerim geçiyo arkadaşa çok ihtiyacım var kendimi bazen çok yanlız hissediyorum senağlama

adım tuba ben her şeyi çok kafama takarım da acaba bundan kurtulmamnın bir formülü varmıdır

melisa hoş geldin canım bize katıl tubacım ben öyleytim kurtuldum zor birşey değil sen kafana taktıkların birini söyle sana yardım edeyim

bide mesajlar çok yavaş burada hızlı yanıt kulanın bakalım fark edecekmi

nasıl anlatılır ki ben içinde ne varsa söyleyen biriyim farkında olmadan konuştuğumuz konuları yeri geldiğinde konuşunca birdaha bunun yanında konuşmayalım denmesibeni çok üzüyo

sevgi gösterme konusu kimisi gösteremez ye ailesinden görmediği için kendi çoçuklarına ben de annesine dedim bak sev yok sa göstermez çoçuğuna

bak canım kişiye göre her şey değişir şimdi bunu başkası söylese o kadın tepki vermeyecek belkide söylediğinde bir şey yok şöyleyiş tarzın okadına göre değil mesela ben bana gülerek ne söylenirse bende gülerim ben çok sevilen biriyim kalabalık bia ailenin en küçük geliniyim ama en büyük kadar değer görürüm bende önceden senin gibiydim hep şunu derdim ben şimdi ne dedim ki ama kendimi geliştirdim

bak canım kişiye göre her şey değişir şimdi bunu başkası söylese o kadın tepki vermeyecek belkide söylediğinde bir şey yok şöyleyiş tarzın okadına göre değil mesela ben bana gülerek ne söylenirse bende gülerim ben çok sevilen biriyim kalabalık bia ailenin en küçük geliniyim ama en büyük kadar değer görürüm bende önceden senin gibiydim hep şunu derdim ben şimdi ne dedim ki ama kendimi geliştirdim
peki nasıl geliştırdin kendini buara bebeğini ALLAH bağışlasın

X