Yeni Acemiler Buraya

canım herzaman suçlu olduğunu kendine itiraf et de ki o haklı ben kadın anneliğini yargıladım oda tepki verdi hata bende bu seni mutlu eder gelelim karşı tarafa asla suçunu kabul etme ne kadar suçluysa ısrarlar yanlış anladın benı yanlış tanımışsın yazık keşke beni biraz tanımaya uğraşsaytın şimdi güzel güzel konuşuyor olurduk de psikolojik baskı yap güçlü insan hep sevilir

seni biraz tanıdıy insanları farklı görmüyorsun senin eşit olduklarını düşünüyorsun bunu yapma sen onlardan daha iyisin bu yavaş yavaş çevrene işle ve nekadar kendini savunursan masumu oyla çümku sen masumsun ama suçunu kendine içinde itiraf etmeyi unutma dışın sen büyütsün için seni eğitsin

bende genenelde dıştan öyle öv güler düymadığım için duymak istediklerimi kendi kendime söyleyip kendimi mutlu etmeyi tercih ediyorum yoksa kimsenin beni gördüğü yok

kz sorma dün geceden beri internette bir sorun var katilamadım bu günde evde yoktum daha yeni oturdum sen napanzemuszemus

bu söylediklerimi anladıysan yapmayı denersen yavaş yavaş yükseleceksin birden bire yapma yavaş yavaş

bende genenelde dıştan öyle öv güler düymadığım için duymak istediklerimi kendi kendime söyleyip kendimi mutlu etmeyi tercih ediyorum yoksa kimsenin beni gördüğü yok

canım içinden ben haklıyım diyosan şaytan seni kullanarak senin elinden ortalığı karıştırır canım bak içinden ben haklıyım diyorsan onların bunu görmesini beklersin ama görmezler o zaman sen üzülürsün paniğe kapılırsın ve panik herzaman hata yaptırır için rahat olusa ancak söylemek istediklerini ifade edebilirsin

tatlım onlar nasıl anlamak istiyorlarsa öyle anlıyorlar ne kadarda iyi niyetini göstersende anlamazlar çünkü kendileri ne düşünüyorlarsa karşısındakinide öyle düşündüğünü zannediyor aynı şey bendede mevcut:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…