Yeni Acemiler Buraya

benim gitmem gerekiyor sonra devam ederiz bir yiğenim zayıflama tozu kullanarak 4 kilo verdi sonra konuşuruz öptummm

öncelikle yemeğini kısabiliyormusun yok bak ben birsürü diyet denedim olmadı enson sünnete göre yaptım yanı sabah kahvaltısını geç yapıyorum önce içebildiğim kadar su içiyorum su önemli bak su idrar yapar yertuvalete gitmek 30kalorı yanı yarım saat spor yapmakla eş güneş battıktan sonra birşey yememeye dikkat et kalori hasabını sürekli aklında hesapla yanı çok ye ama klorısi az olsun tartı evde olması şart

Zaten ben de gunde yaklasik 2,5 lt su iciyorum. Surekli tuvaletteyim :kedi: 2 haftadir duzenli olarak her gun 40 dk evde bisiklete biniyorum ama tartida bi degisme yok. bilmiyorumkismile

bendee qeldimm..taze fırından çktıMş qbyy kaydirigubbakcemile3
Benide alın aranıza :kedi:

bende gizem :) memnun oldum arkadaşlar...sacı uzatmak için tek tavsiyem sıkca yıkayın acayip uzuyo benim saclarım kalcama kadar uzadı...hergün yıkayarak deneyin tavsiye ederim:KK66:

valla canım ben 1 sene önce kestirdim ki benim saçımdan çok çektim hiç uzamazdı..kuaförlerde malum:S sonra arkadaşımın tavsiyesi üstüne hergün yıkıyorum ama masaj yaparak ve kremde kullanıyorum işe yarıyo yani..bi dene derim :)

Yaa cok ilgimi cekti simdi bu. Cok kafama takiliyo cit cit almayi dusundum de saci dokuyor diye duydum , korktum alamadim. Bide dogal en iyisi her zaman. zemuszemus

ohhh be sonunda sohbet edecek bi topic buldum. yeni olduğumuz için topiclere katılamıyoruz bi bakıyorum teee 100. sayfaya gelmişler. neyse güzel oldu bu. Ankaradan meral bende 25 yaşındayım.opuyorumnanaktan

ohhh be sonunda sohbet edecek bi topic buldum. yeni olduğumuz için topiclere katılamıyoruz bi bakıyorum teee 100. sayfaya gelmişler. neyse güzel oldu bu. Ankaradan meral bende 25 yaşındayım.opuyorumnanaktan

Hosgeldin Meral. Nasilsiiin ? bayanssulusmile

bende gizem :) memnun oldum arkadaşlar...sacı uzatmak için tek tavsiyem sıkca yıkayın acayip uzuyo benim saclarım kalcama kadar uzadı...hergün yıkayarak deneyin tavsiye ederim:KK66:

nee kalçana kadar mı uzadı maşşallah ..Nasıl bakıyorsun ya..çok zor olmalı.akannehir

bu arada adaşızkaydirigubbakcemile3

X