yemek yemessen yeme..

Aklima bir arkadasi getirdiniz, hep ayni yemegi yapip dururmus( tek bir iki sey becerebildigi icin) esi ilk baslarda bisey dememis, ama adama gina gelmis bigün kizmis baya biktim hep ayni seyi yemekten diYe... Ertesi günü esi isteyken mesaj cekmis " askim bugün seninle sogan ekmek yemenin tadina varmak istiyorum" diYe... Gicik edecek ya... Eside cevap yazmis "olur askim, bende bu aksam seni ilk defa dövmenin tadina varmak istiyorum"... Insallah sizin esinizde esprilidirde sorun olmaz fazla aranizda, biraz dikkatli olun yemek pisene kadar cikmayin mutfaktan...

Adamın biri lokantaya gitmiş.
Garsonu çağırıp "Pilavın dibindeki tutmuş kısmı ve yanık kuru fasulye istemiş.
Garson şaşırmış, "Abi neden yanık yemek istiyorsun" diye sormuş
Adam da
Karım ailesinin yanına memleketine gitti. Karımın yemeklerini özledim... demiş

Ayyyy bayıldımmmm öldüm gülmekten esim gelsin ona bunu okutacagım..

Slm kızlar yine yemegi yaktım.
esim sinirlendi ama kızmadı...söylendi işe gitti.
sanki bilerek yemegi yaktım,ben istemezmiyim? güzel yemekler yapmak beceremiyorum..
uff cok sinirlendim yemek yemezse yemesin...
öğrenirsin tatlım biz anamızın karnında öğrenmedik:)yeni evliyken zeytinyağlı pırasayı tariften yapıyordum

Slm kızlar yine yemegi yaktım.
esim sinirlendi ama kızmadı...söylendi işe gitti.
sanki bilerek yemegi yaktım,ben istemezmiyim? güzel yemekler yapmak beceremiyorum..
uff cok sinirlendim yemek yemezse yemesin...

sürekli tekrarlanan hatalara karşı erkekler daha tahammülsüz..
ben de hep bişeyimi kaybederim ya da biyerde unuturum..
eşim de nadiren tepki vermez ama artık bıktığı için çoğu zaman kızar..
ben de duruma göre, ya sevimli mağdura yatarım ya üste çıkarım ya da hiç bişey olmamış gibi davranırım...
barışırsınız bişicik olmaz...

Yok kız benimki şiddete karsı dövmez ondan icim rahat

rahmetli dedemin anneme öğüdü varmış "yemek pişerken başında bekle, yemekle birlikte sende pismelisin".

ben dedemi görmedim ama bu ögütünu dinlerim. çok işime yaradı.

Eşin kizmamis zaten. olur öle şeyler.

bende geçen su kaynatirken, unutum annemlere gittik. aklıma geldi otururken, evi yakacaktim az daha. tencerem yandi sadece. yemek icin degildi

Aynı ben vallahi ya magduru oynarım yada üste cıkarım barısırız..ama bugun olmadı ise gitti hmn..

Aynı ben vallahi ya magduru oynarım yada üste cıkarım barısırız..ama bugun olmadı ise gitti hmn..

ozaman o gelene kadar sevdiği bi tatlı yap..
sonra onu ikram ederken "bak bunu yakmadım, tam kocişimin damağına layık oldu..." diye kırış biraz...
unutur gider

ozaman o gelene kadar sevdiği bi tatlı yap..
sonra onu ikram ederken "bak bunu yakmadım, tam kocişimin damağına layık oldu..." diye kırış biraz...
unutur gider
Patates kızartma yapmayı düşünmüştüm yada makarna Ne kadar yüzsüzmüşüm ben yaa tatlı yapayım hmn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…