yemek yemessen yeme..

Çoğu zaman ben tabure cekiyorum,aciyorum oktay ustayi. Askitomm 2 yımırtaaa,1 bardak süttt tarif ediyorum böyle
kurtarıcı yemekler var kızlar,bulgur pilavı salata tavukluda olabilir
haşlanmış tavuk pilav..
ıspanak makarna
mercimek çorbası
çorba börek..

Çoğu zaman ben tabure cekiyorum,aciyorum oktay ustayi. Askitomm 2 yımırtaaa,1 bardak süttt tarif ediyorum böyle

Bana hep mutfagi toparlamak, temizlemek kaliyor, savas alanina dönmüs oluyor ama olsun seve seve topluyorum, arada bi kiziyorum bide, niye bukadar dagitiyosun biraz derli toplu ol yemek yaparken diye, cok yüzsüzüm yaaa...

Gecen esim geldi işten ben hala yatıyorum uyandırdı kahvaltım nerde dedi bende hemen salaaga yattim ahhhhhhhhhh basım agrıyor diye bagrdım..,ucuz yırttım..

Hahaha, iyimis... Benimkide bugün ne yiycez askim der, hani yemek yapmadimya laf sokar aklinca, bende, bilmem yemekten sorumlu bakan sensin insallah bisey düsünmüssündür derim...

O kadarını ben diyemem valla.

İlk evlilik yıllarımda yemek yaktığımı hatırlamıyorum ama 21 yıl sonra yemek pişirmekten artık gına geldi diyebiliyorum oda eşimin yediğini kızım yemez onun yediğinide eşim yemez yani onlar bıktırdı daha siz yolun başında su koymuşsunuz ya toparlanacaksınız yada sürekli yemek konusunda tartışacaksınız,
kolay gelsin

Saol canım inşallah kolY gelir...

ayy emacım haklısın..evet hergün yemek düşünmek yoruyor allah affetsin akşam yemeğinde ertesi akşamı düşünüyorum

sen ipleri kaptırma arkadaşımım aynen devam..takdir edenmi var sanki ev kadınlarını:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…