yemek yemessen yeme..

canım valla kocam uğraşmaz öyle lazım olunca alır ben 70 verdim kızın montuna
kızkardeşimde öyle diyor canım ama o istanbulda. buraya uzak merkez..ben netten alıyorum 4 senedir falan..görüp alma hissi farklı ama yapacak bir şey yok..büyük şehirlerde her kesime ve fiyata uygun mağazalar var..

yakın akrabasının düğününe gideceti o zaman sıkışıktı sanırım..dert yanmış işte ..tekbir daha kadınsı sanırım değilmi?
ben pek öyle tesettür markalarından giymem canım bi tunik beğenirim bi yerde alırım başka yerden pantolon üzerine uygun şal başka yerden böylelikle pişti şansın azalıyor

ben pek öyle tesettür markalarından giymem canım bi tunik beğenirim bi yerde alırım başka yerden pantolon üzerine uygun şal başka yerden böylelikle pişti şansın azalıyor
bende öyleyim..renk uyumunu yakaladıktan sonra sorun yok değilmi.

büyük şehir nerde canım afyondayım ben istanbulun bi mahallesi kadardır belki ben de nete güvenemiyorum hangi sitelerden alıyorsun

büyük şehir nerde canım afyondayım ben istanbulun bi mahallesi kadardır belki ben de nete güvenemiyorum hangi sitelerden alıyorsun
canım özdilekteyim comu takip et..orada panço indirimi oldu..yine olabilir..pantolon etek yada üst9,90 dı..mantolar 39.90 dı..
morhipo yu çok takip et çok indirimli olduğu zamanlar oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…