yemek yemessen yeme..

haha süpersinnn ben biliyorum yemek yapmayı girdim çok erkenden mutafağa :) tek sıkıtnım böyle kekti börekti basit şeyleri yapıyorum ama kurabiye falan tutmuyo olmuyo yaaa

haha süpersinnn ben biliyorum yemek yapmayı girdim çok erkenden mutafağa :) tek sıkıtnım böyle kekti börekti basit şeyleri yapıyorum ama kurabiye falan tutmuyo olmuyo yaaa

Tatlim keki kek kalbinda yap mutlaka.ozellikle sşu yuvarlak ve çıkınca dilimleri kesecegin yerler belli oluyor ya hani onla.Anlatabildim mi bilmiyorum. Birde en başta yumurta şeker kabartma tozu ve vanilyalı iyice köpurene kadar cçırp.

Fırını da önceden 180°de isinsin öyle at fırına. Benim kek tarifi çok kolay içine en son kuru kayısı kuru incir isteğe göre ceviz ve tarçın ekliyorum.cok güzel oluyor.pisince de kek kalbini tepsi olabilir, borcam olabilir içine ters çevir öyle beklet biraz daha rahat çıkar. Bir de kek kalbinin ortasındaki çıkıntiyiffolyo ile kaplıyorum. Olur olur bunlar aslında en kolayi yemek yapan onlardayapar.ama kurabiye iiçin birsey diyemem çünkü tarife göre değişiyor ve cok tarif var.

Bu evlenecek olanla simdi harikayız yani allah bozmasın insallah ...
digeriyle ne iyi ne kotu ben kaynanamla iyi degilim hic sevmiyorum onu ahhh ..senin aran nasıl peki..
canım yürüyüş mesafesi ile 30 dakika uzaklıkta,ayda bazen 2 bazen bir görüşürüz..uzun süre görüşmediğimizde olur..
küsmeden yürütmek mesele..

canım yürüyüş mesafesi ile 30 dakika uzaklıkta,ayda bazen 2 bazen bir görüşürüz..uzun süre görüşmediğimizde olur..
küsmeden yürütmek mesele..
Küsmüyoruz cok konusuyor yaa allahım hersey onun istedigi gibi olmak istiyor...
cıldırtıyor beni allahım yaa inanırmısın yurtdısında uzun süreli kalıyorum sırf onu görmemek icin illallah ettirtti ayyyh ..
21 yasıma ragmen yaslandıgımı hissettim ..

en iyi yer eş,nin yamı boş ver kavga çıkar orada..

Aynn canım ama bu sefer ailemden ayrıyım ..
Neyse cNım ne ypyn bu saatte..
geç kalktık canım..11 de..pazara çıktım..pırasa yaptım..ıspanağı yıkadım hazır olsun,ele gelsin diye,portakal aldık taha suyunu içmeye başladı dün akşamdan beri içmiyordu..içince insan seviniyor.:)birde kurabiye yapıcam akşam çayın yanına..

Ovvv ne guzel kolay gelsin..bende daha simdi uyndm ahahahahah

tişikkür idirim cınım öpüorum yapmak lazım erkek milleti boğzaına düşkün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…