Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
akşam öğünü geç yapmamaya çalış akşam ögünüden sonra çok acıkmadıkça bişi yememeye çalış yersende yogurt vs ye meyveye dikkat et masum gibi dursada meyve şeker oranı yüksek bir besin sağlıklı beslenmek istiyorsan eğer dogru porsiyonlama önemli tabagını küçült tabagın o ögünde yiyeceğin herşeyi tek tabak yapmak göz doyuruyor tabagın çogunlugu salata yogurt ve proteinden oluşsun karbonhidrat grubu n ekadar azaltırsan o kadar yağ kaybedersin protein grubu kas besler yumurta süt ve süt ürünü et grubu bunlar sana yardımcı ürünler kuruyemişlerdende mesela ceviz yağ oranı aşırı yüksek bir ürün dikkat etmek lazım yerine çiğ badem kayısı kurusu vs tercih edebilrsin, ve su kilona göre su durumunu dengelemen lazım , sağlıksal bir sorunun yoksa kiraz sapı yeşil çay vs destekleyebilirisn...
nacizane uuzn zamandır diyet yapan ve diyetisyene giden biri olarak paylaşmak istedim inşalah başarırız hep beraber...

Ben yeni başladım aralıklı oruca ama şiödilik iyi gidiyor bakalım 24 saat uzun bi süre daynamam galiba
zaten bi anda yapma tehlikeli olabilir 16/8 olarak yapabilirsin başlangıç olarak oruç kapatma öğününü çok geç saate getirmezse güzel kilo verdiriyor oruç diyeti.

Hoşgeldin bol ——— olsun inşallah
Çok teşekkür ederim hep birlikte inşallah bol eksiler
Burda diyetisyenle devam edende var,kimisi kendi diyetini yapıyor, omad,if hertelden var
Yuruyüş yapanlar var leslie yapanlar var Chlocthing yapan vardi pert oldular
En sevdiğim ortaya karışık. Eskiden 12. takımdayken if yapıyordum ve o zamanlar çok bilinmediği için çok tepki çekiyordum
G gunesli gunler hoşgeldin bol eksiler dilerim
Çok teşekkürlerrrrrr hep birlikte inşallah
erinmeden okuduugm için kendimle gurur duydum inşallah atlatırsınız bu süreci
Ahahah çok sağ olun
Harika tavsiyeler olmuş bunlar. Yavaş yavaş uygulamaya geçeceğim.

Ya sorma şimdiye bütün işler bitmişti
annelerin kafa dinlemeye ihtiyacı oluyor kesinlikle ben ona inanıyorum ve bu süre bizm o süremiz bütün yük bizde ne olursa olsun eşimiz yapsa bile onun yaptıgı işi bile kontrol ediyoruz.

Herkesın kndıne gore sorunları işlerı zaten var sen sen memlekete gıdıcem dedıgın ıcın lısteye eklememişki gelmeyenleri bıle etıket yapar

annelerin kafa dinlemeye ihtiyacı oluyor kesinlikle ben ona inanıyorum ve bu süre bizm o süremiz bütün yük bizde ne olursa olsun eşimiz yapsa bile onun yaptıgı işi bile kontrol ediyoruz.
Aynn bol enerji lazım biz kadınlara ve sabır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…