Yaza kadar kilo vermem gerek:(

kızlar mrb ne var ne yok
ben de yoğunluktan dün yazamadım ama diyetime uyuyorum sporumu ypıyorum (=
bu sabah kahvaltı da zeytin peynir ve domates yedim 1 dilim normal ekmekle
öğlen 1 porsiyon nohut bi kase yoğurt ve 4 yemek kaşığı pilav yedi =(
akşam ne yerim bilmiyorum eve gidince görücem (=
bu arada dün sabah kahvaltı da mısır gevreği yeöiştim
öğlen de köfteli çorba ve biraz makarna ile salata yedim
akşam da halanmış tavuk göğsü ve halanmış yarım patates yedim
45 dk lık koşu ve yürüyüşümü yapmıştım (=

Merhaba. Beni de tartı sinir ediyor, bir çıkıyor bir iniyor kilom =) Diyete devam, spora devam, ama gözle görülebilir sonuç yok henüz...

Teşekkür ederim canım 46 olmuşum dün tartildim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar naptınızzz?? Ben bugün ve dün diyete uyamadım malum hastayım, o yüzden gece acıkırsam gece yiyorum yemek. Toparladım gibi ama biraz, yarın başlayayım diyorum tekrardan

Kendini iyi hissediyosan başla kuzum yoksa acele etme. İyileşince başlarsin sağlıktan daha önemli hiiicbisicik yok.. Ay ben kaçamak hakkımı bugün kullandım kızlar ya aksam hem de ama annem ısrar etti dayanamadım. Sporda yok.. Yoruldum çok avmlerde gezerek:) ama yarin aynen devaaam..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba! Ben bu hafta 1,7 kilo verebildim. Çok değil ama yavaş yavaş kilo vermek daha sağlıklı diye düşünüyorum. Diyete uymaya çalışıyorum, ama bazen canım çikolata çekiyor, onu yiyince de yemekten kısmak zorunda kalıyorum =)

Canım sen de 2. haftanda mısın? Bence 1.7 gayet iyi bir gelişme, hele ki 1. haftadan sonra kilo verme yavaşlıyor zaten o yüzden gayet iyisin bence :)

Canım sen de 2. haftanda mısın? Bence 1.7 gayet iyi bir gelişme, hele ki 1. haftadan sonra kilo verme yavaşlıyor zaten o yüzden gayet iyisin bence :)
Evet ama sadece bir haftadır bu topikteyim =) Topikteki ilk kilo ölçümüm başlangıç ve hedef dışında =)
Bir de ben çok sıkı diyet yapmıyorum, canım ne çekerse yiyorum ama çok küçük miktarda ve belli bir saate kadar.

Ben takip edememişim, neydi başlangıcın ve hedefin :)

Ben takip edememişim, neydi başlangıcın ve hedefin :)
6 gün önce cumartesi günü kaydolmuştum ben, yanlış hatırlamıyorsam, başlangıç 48,5; hedef 44. Boyum 162. Kilo sayı olarak fazla olmayabilir ama göbek ve baseb var bende, onları eritmek için diyet ve spor yapıyorum =)

Kilo olarak fazla değil gayet az zaten :) Ama işte o göbek yok muu kilo ideal de olsa orada duruveriyo gıcık!
Sen spora yönel daha çok canım en iyisi, başka yolu yok kurtulmanın :)

Hadi inşallah diyorum canım :)

Daha ne isterim ki ben de böyle olaydıım. Ben spor için totomu kaldıramıyorum bi türlü ya Büyük de değil totom ama iş spora gelince hiiç kalka
sı yok :)
Ben de üşeniyorum bazen, ne yalan söyleyeyim, ama o zaman da gidip aynaya bakıyorum, ve hemen yapmaya başlıyorum =)

Kıııııızlaaaarrr!!!!
Bu arada tartılan kimsecikler yok herhalde. Ya da kilo verilmesi ses çıkarılmıyo bilemicem artık Bana sorarsanız tuvalete çıkamama sorunsalı nedeniyle Pazara sarktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…