Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Midem bulanıyor sözlüm doktor o da korkuyor bulmia diye bi hastalık var ona yakalandigimi düşünüyor ama bana kalırsa midem cok küçüldü :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bencede bulimia olabilirsin... Çok az zamanda çok fazla kilo vermişsin 85 90 kg olsan 7 kilo olabilr diycem ama 54 kg falanmışsın çok çok zor yani o kadar zamanda 7 kilo inş. değilsindir

Inşallah yaa bende baslarda tartı yanlıştır diye düşünüyordum sonra eczanede tartildim cok şaşırdım bakalım şimdi yemek yemeye korkar oldum kusarım diye düzelir umarım ..

İnce bellilerrr :)))) valla özetledin beni açlıktan yorgun düştüm işteyim bugun yicek doğru düzgün bişey bulamadım aç kaldım baya sbah bi dilim buğday ekmeğine tost yemiştim bide öğlen gibi yarım paket form büskivi yedim hiçbişey yok burda dışarıda çıkamadım :KK43:

Ooo bu gün fazla kısmışsın kuzummm,
Güçten de düşmeyelim tabii olmaz öyle. Akşamı geçiştirme bak ye mutlaka güzel sebzeler vs.lerr

Şimdi çıkıyorum işten gidip pazardan sebze meyve alıcam bolcaa :)

Oooh topla sağlıklı yiyecekleri gel hadii :).. Ay ben de ne zamandır brokoli, brüksel lahanası ve karnıbahar arıyorum ama ne markette ne manavda ne pazarda yoklar :KK43:. Kışın oluyormuş sanırım sadece. Normalde onları asla yemem derdim ama annem onları tencerede buharla pişiriyo havuçla birlikte. Üstüne de limonlu azıcık zeytinyağlı sos yapıp yiyoduj. Çok güzel oluyoduu :KK43: Olsaydı da yeseydim ya mis miiiss, hem de faydalıı

Oooh topla sağlıklı yiyecekleri gel hadii :).. Ay ben de ne zamandır brokoli, brüksel lahanası ve karnıbahar arıyorum ama ne markette ne manavda ne pazarda yoklar :KK43:. Kışın oluyormuş sanırım sadece. Normalde onları asla yemem derdim ama annem onları tencerede buharla pişiriyo havuçla birlikte. Üstüne de limonlu azıcık zeytinyağlı sos yapıp yiyoduj. Çok güzel oluyoduu :KK43: Olsaydı da yeseydim ya mis miiiss, hem de faydalıı

aynen canım onlar kış sebzesi bulursunda çok pahalı olurlar şimdi

Pahalı haliyle bile çıkmadı karşıma vallahi ya ilginç:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben çok hastalandım giremedim ondan:KK43: Hala da hastayım. Zaten iştahım yok haliyle yiyemiyorum pek, ben yarın falan giremeyebilirim, bilgisayar açacak halim bile olmuyor çünkü:KK43: Ama bilin ki diyeti aksatmadan yapıyorum:KK52:

Kızlar ben çok hastalandım giremedim ondan:KK43: Hala da hastayım. Zaten iştahım yok haliyle yiyemiyorum pek, ben yarın falan giremeyebilirim, bilgisayar açacak halim bile olmuyor çünkü:KK43: Ama bilin ki diyeti aksatmadan yapıyorum:KK52:

Geçmiş olsun kuuzum neyin varr :KK43: bende hastayım ya başım ağrıyo kaçgündür havalardan heralde ya bu halsizlik falan

Geçmiş olsun kuuzum neyin varr :KK43: bende hastayım ya başım ağrıyo kaçgündür havalardan heralde ya bu halsizlik falan

Ay kuzu benim de başım çok fena. Her yerim ağrıyo. Üstüne gribim bir de...Bi de alerji falan da var bende. Grip miyim alerjiden mi bilmiyorum:KK43:

Canıım , geçmiş olsun çok çok!
Ne oldu saanaa?
Bu arada haala diyet diyo bak delimisin iyileş önce.
Güzelce beslen, abur cuura zaten ihtiyacın yokda güzelce ye yemeklerini iyileş . Seni bekliyoruz baak :):KK16:

Migrosta var diye biliyorum canımcım

Hee bak büyük marketlerde olabilir haklısın, işim sebeiyle de hergün bin tane migros mağazasıyla konuşuyorum he adamlara " hazır siz aramışken sizde brokoli var mıı" diye sorayaım :KK1::KK1::KK1::KK1:

Bir de mevsimi değil diye sağlıksız da olur muhtemelen.
Kışı beklemeye çalışayım. Yoksa da çalarım Migrosun kapısını :)

Ay kuzu benim de başım çok fena. Her yerim ağrıyo. Üstüne gribim bir de...Bi de alerji falan da var bende. Grip miyim alerjiden mi bilmiyorum:KK43:

bu havaları hiç sevmiyorum o yüzden ya bendede migren başlangıcı var galiba kaç gündür baş ağrısından çatlıyorum gözlerimede vuruyo ağrı alerjidendir bu havalarda çok alerji oluyo :KK43: geçmiş olsun canımm

Ne oldu saanaa?
Güzelce beslen, abur cuura zaten ihtiyacın yokda güzelce ye yemeklerini iyileş . Seni bekliyoruz baak :):KK16:

Hee bak büyük marketlerde olabilir haklısın, işim sebeiyle de hergün bin tane migros mağazasıyla konuşuyorum he adamlara " hazır siz aramışken sizde brokoli var mıı" diye sorayaım :KK1::KK1::KK1::KK1:

Arıycaksın adam işle ilgili bişeyler anlatıcak falan sen bırak şimdi işide 'sizde brokoli var mı ?? adam zaten cevap veremez bi süre peki karnıbahar ?? falan :))

Ne oldu saanaa?

Sağol canııım, alerjim azdı sanırım:KK14: Yok yemeklerimi yiyorum düzgünce ama canım bi şey çekmiyo artık. Bi iyileşeyim de spora geri dönerim en azından. İki gündür yatıyorum hep

bu havaları hiç sevmiyorum o yüzden ya bendede migren başlangıcı var galiba kaç gündür baş ağrısından çatlıyorum gözlerimede vuruyo ağrı alerjidendir bu havalarda çok alerji oluyo :KK43: geçmiş olsun canımm

Gözüne vuruyorsa migren olabilir sahiden git bii nörolojiye canım

Sağol canııım, alerjim azdı sanırım:KK14: Yok yemeklerimi yiyorum düzgünce ama canım bi şey çekmiyo artık. Bi iyileşeyim de spora geri dönerim en azından. İki gündür yatıyorum hep

Gözüne vuruyorsa migren olabilir sahiden git bii nörolojiye canım

Babamda halamda falanda migren var muhteemelen genetik zaten canım
Canımm bi git baktır migren mi diye.. Ben de de var o baş belası şey ve dediğin gibi 2-3 gündür ataklarım başlamış durumda. Ama ilaçlarımı alıyorum en azından hissettiğim an. Öyle önüne geçebiliyorum. Bu migren denen şey öyle fena ki ya ilaçlarını alıcaksın ya da karanlıkta sessiz bi yerde yatıp uyicaksın başka yolu yok. Mutlaka görün doktora derim.

Arıycaksın adam işle ilgili bişeyler anlatıcak falan sen bırak şimdi işide 'sizde brokoli var mı ?? adam zaten cevap veremez bi süre peki karnıbahar ?? falan :))
Haha ay düşünemiyorum. Bir kaç dk kal gelmesi yetmez, şoktan çıkamayıp aramasınlar istiyorum artık! :KK70::KK1:

Her gun bi saat yürüdüm bi saat bisiklet kullandım yağı tuzu şekeri ekmegi hayatım dan çıkardım kalorisi fazla olan herseyden uzak durdum bol bol su ictim ve bünye alıştı şimdi 3 kasıktan fazla pilav yiyince koşa koşa kusmaya gidiyorum şimdi yürüyüşü de bıraktım ama kendiliğinden veriyorum 47 kg yum :)

inanamıyorum cnm ya harika bir kilodasın ve asslında çok iyi bir yöntem fakat çok güçlü bir irade istiyor bu (=

kıyamam cnm ya çok geçmiş olsun en önemlisi sağlık dikkat et kendine

X