Yaza kadar kilo vermem gerek:(

ya bende bugun burda forumda biyerlerde gördüm karbonatlı su falan yazıyodu içilebilir bişeydi hemde uğrastırmayan bi bakalım ona ya

Kuzu ona ben de başlıycam iyi denk gelmiş bugün duydum ben de. Bir öğretmenimle buluştum da bugün, kadın birkaç ay önce gerçekten şişmandı, baya baya erimiş. O yapıyormuş bunu ve yediklerinden de kısmamış, spor ve karbonatlı su dedi sadece

yapalım o zaman canım 1.5 litreye bi kaşık karbonat ekliyoruz erimesini bekliyoruz içiyoruz günde 4 ltre falan içmemz lazm galiba

Ben de öğleni geçiştiriyorum tatlım, onu değiştirip akşama alırsam daha çok veririm sanırım kilo. Şu karbonatlı suya da başlayalım yarın. Ama üç litre içilmez yaaa.... Bir de içine yarım limon sıkılıyormuş

zaten sevmiyorum suyu içemiyorummm ama olsun deniycem bi bunu yaa deneyelm kızlar dayanalımmm:)

kızlar bence derinlemesine araştıralım öyle başlayaklım kolay birşey ama yan etkisi var mı ona bakalım bence (=
akşama çekersen hakkaten daha iyi kilo verirsin gibi geliyor bana

kızlar bu hafta düzeni bozucam galiba ya sabahlıyorum ve acıkıyorum normal olarak ne yapsam ki süt içiyorum yetmiyor ekmeksiz bişeyler yesem çok mu fazla olur :26:

kızlar bu hafta düzeni bozucam galiba ya sabahlıyorum ve acıkıyorum normal olarak ne yapsam ki süt içiyorum yetmiyor ekmeksiz bişeyler yesem çok mu fazla olur :26:

cnm ya malesef o zamanlar da mutlaka başka birşey yemen gerekiyor meyve yesen yeter mi acaba yada mısır gevreği gibi birşey (=

cnm ya malesef o zamanlar da mutlaka başka birşey yemen gerekiyor meyve yesen yeter mi acaba yada mısır gevreği gibi birşey (=
yetmiyor ki canım ya kesmiyor onlar beni karnım açkende ders çalışamıyorum ayy çok oburum ya ama sabretmeye çalışıyorum napim

yetmiyor ki canım ya kesmiyor onlar beni karnım açkende ders çalışamıyorum ayy çok oburum ya ama sabretmeye çalışıyorum napim

cnm benim oburlukla alakası yok seni çok iyi anlıyorum geçen sene son sınıfta vampir gibi bir hayatım vardı gece ders çaılıp abur cubur yiyordum bence kesinlikle ekmek arası birşey yeme abur cubur yeme ne bileyim çorba sebze yemeği fina ye hiç olmuyorsa benim bi arkadaşım haşlanmış patates yiyordu mesela hiç kilo almadı gibi (=
Şunu da unutma kilo verilir alınır bi şekilde ama sınav hayatının kalitesini etkiliyor o yüzden önceliğin dersler olmalı kilo değil bence tabi (=

öyle tabi canım çok teşekkür ederim moral verdin bu arada patates de çok iyi fikirmiş

Ohhh mantıya bile hayır dediysen sen olayı bitirmişsinnn !!!! :)))

tebrikler valla mantı gibi güzel bi yemeğe hayır demek çok zor.

Heheheheh ay mantıya hayır demişsin tebrik ediyrum Ben altıdan sonra yemiyorum bugün tartıldım bi dün kaçırdım diye, artış yok neyse ki!

teşekkür ederim canım senide tebrik ederim mantıya hayır demişsin bravo vallahi

afiyetler olsun cnm (=
mantı çok lezzetli ama yemediğin iyi olmuş (=
seni dirayetin için tebrik ederim (=

Kızlar kızlar canlar!!! :) Yerim hepinizi vallahi Mantıyla olan savaşı ben kazandım, tebrikleriniz için teşekkür ediyorummm.Son anda yaptığım manevrayla menemene kaydırdım yönümü Ama kaçamak gününde yiyebilirim abartmadaan şimdiden söyliyiiiim

Bir azar da benden gelsin mi? Ne olacak senin bu kaçamakların. Ayın 1inde de yok sana kaçamak artık 8inde 10unda yaparsınn! Ayy azar fazla mı kaçtı ne Neyse bak dikkatl ol kuzum irademize hakim olmamız lazııım..
Akşamları zaten Bir de akşamları meyveyle geçiştirebilsek zaten kilo veririz gibime geliyo, sadece ananas için geçerli değildir diye düşündüm

ya bende bugun burda forumda biyerlerde gördüm karbonatlı su falan yazıyodu içilebilir bişeydi hemde uğrastırmayan bi bakalım ona ya

nerde gördün kız bildiğimiz karbonat mı bu acaba ???

Evet kızlar karbonatlı su kesinlikle işe yarıyo. Annem diyet yapmıyo ama uzun bi süredir sadece karbonatlı su içiyo. O da kesinlikle su içen bi insan değil günde ir bardak bile içmez bazı zaman düşünün. Ama iş yerinde şişesini doldurup karbonatlı su yapıyomuş. Suyunu alkali yapıyomuş yani. Gün içinde onu bitiriyomuş.Hakikaten kilo verdi. Yurtdışındaki teyzeler falan arayıp naptın kız zayıflamışsın dedi . Fotolardan görmüşler Napıyosun bize de söyle falan dediler hatta

Canlaar,

Yavru Kuşlaar,

İnce bellileeeeeer!

Neredesiniz yahu, açlıktan yorgun mu düştünüz de sesiniz çıkmıyorr

Canlaar,

Yavru Kuşlaar,

İnce bellileeeeeer!

Neredesiniz yahu, açlıktan yorgun mu düştünüz de sesiniz çıkmıyorr

İnce bellilerrr :)))) valla özetledin beni açlıktan yorgun düştüm işteyim bugun yicek doğru düzgün bişey bulamadım aç kaldım baya sbah bi dilim buğday ekmeğine tost yemiştim bide öğlen gibi yarım paket form büskivi yedim hiçbişey yok burda dışarıda çıkamadım

Karbonat normal değil ama İngiliz karbonati bi arkadasım kullanıyor ama bence bunlara hiç gerek yok arkadaslar ben bi ayda 7 kg verdim hemde hiç birsey kullanmadan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hiç yemekte yeemedin heralde :) Nasıl verdin canım 7 klo baya vermişsin

Her gun bi saat yürüdüm bi saat bisiklet kullandım yağı tuzu şekeri ekmegi hayatım dan çıkardım kalorisi fazla olan herseyden uzak durdum bol bol su ictim ve bünye alıştı şimdi 3 kasıktan fazla pilav yiyince koşa koşa kusmaya gidiyorum şimdi yürüyüşü de bıraktım ama kendiliğinden veriyorum 47 kg yum :)

Kusmaya niye gidiyodun canım ?

Midem bulanıyor sözlüm doktor o da korkuyor bulmia diye bi hastalık var ona yakalandigimi düşünüyor ama bana kalırsa midem cok küçüldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…