Yaza kadar kilo vermem gerek:(

kızlar mrb nasıl gidiyor (= (herkesin kandili kutlu olsun bu arada)
dün tam bir fiyasko idi benim için piknik vardı ama ben gene de herşeyin yağsızından ve az yemeye çalıştım akşam yemeğinde sadece yoğurt yedim ve bütün gün ayakta koşuşturdum(=
bugün sabah 2 dilim ekme peynir zeytin haşlanmış yumurta ve salatalık domates maydanoz vs yedim
öğlen yemeğinde karpuz yedimn
akşam da bi porsiyon zeytinyağlı bakla ile yoğurtlu semiz otu salatasıyedim:KK56:
ayrıca 30 dk yürüyüş 30 dk koşu yaptım
bu aralar bize yakın yüzme havuzu arıyorum istediğim gibi bir yer bulursam yüzmeye de gidip hem eğlenip hem kalori vermeyi planlıyorum (=

Senin de kandilin kutlu olsun canıım:KK16: Canım gayet iyisin, ayrıca yüzme gerçekten ciddi kilo veridirir tavsiye ederim çok iyi fikir:) Ben bugün sabah domates peynir falan yedim. Ekmek bi dilim. Öğleni yoğurt ve meyveyle geçirdim. Akşam fasulye yemeğinin yanında tam üç dilim ekmek yedim ekmek sıcak diye:KK17:

Yok canım hamur işi yemedim ama üç dilim beyaz ekmek yedim böyle kalın dilimler:KK43:

OLmsa iyiydi ama sen telafi edersin bazen küçük kaçamaklar oluyor ki şu var senin kilon öyle çok çok da fazla değil amaç sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak (=

OLmsa iyiydi ama sen telafi edersin bazen küçük kaçamaklar oluyor ki şu var senin kilon öyle çok çok da fazla değil amaç sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak (=

Artık zayıf bir kız olmak istiyorum ponyom, zaten takıntılı biriyim, istediğimi giyemiyorum falan kötü işteee:KK14:

Senin de kandilin kutlu olsun canıım:KK16: Canım gayet iyisin, ayrıca yüzme gerçekten ciddi kilo veridirir tavsiye ederim çok iyi fikir:) Ben bugün sabah domates peynir falan yedim. Ekmek bi dilim. Öğleni yoğurt ve meyveyle geçirdim. Akşam fasulye yemeğinin yanında tam üç dilim ekmek yedim ekmek sıcak diye:KK17:

cnm ya ben de öyle duydum yüzme için bi yer araştırıyorum şöyle bi probşlem var ben çok da yüzme bilmiyorum acaba kursa mı gitsem diyorum ikisini beraber halledebilirim (=
sıcak fasülye ve ekmek de çok iyi gider yani (=
o değil de ekmek mi pilav mı daha kalorili bazen öğlen yemek istiyor canım hangisini tercih etsem bilmiyorum (=

Artık zayıf bir kız olmak istiyorum ponyom, zaten takıntılı biriyim, istediğimi giyemiyorum falan kötü işteee:KK14:

aynen ya albenden de o kadar (= güzel elbiseler filan giymek istiyorum göbeğim olmadan (=
zaten benim bu kilo işini ekim sonuna kadar halletmem lazım büyük ölçüde elbise üzerimde güzel durmalı benim için önemli bi zaman (=

aynen ya albenden de o kadar (= güzel elbiseler filan giymek istiyorum göbeğim olmadan (=
zaten benim bu kilo işini ekim sonuna kadar halletmem lazım büyük ölçüde elbise üzerimde güzel durmalı benim için önemli bi zaman (=

Benim temmuz başına halletmem lazım o nolucak:KK52:

cnm ya ben de öyle duydum yüzme için bi yer araştırıyorum şöyle bi probşlem var ben çok da yüzme bilmiyorum acaba kursa mı gitsem diyorum ikisini beraber halledebilirim (=
sıcak fasülye ve ekmek de çok iyi gider yani (=
o değil de ekmek mi pilav mı daha kalorili bazen öğlen yemek istiyor canım hangisini tercih etsem bilmiyorum (=

Canım pilavı tercih et beyaz ekmektense. Ama esmer ekmek yiyorsan bi dilim ekmek daha az kalorili elbette:) Ama ben çok canım çekerse üç yemek kaşığı falan alıyorum. Hani şu çorba içtiğimiz kaşıklar var ya ufak, onlarla:) Bence arada bir yenebilir. Ama pirinçten ziyade bulgur pilavı yapp

oo senin daha yakınmış ne var çok özel değilse ona göre giyeceğin kıyafet değişir (=
ayrıca senin benimki kadar çok kilo vermen gerekmiyor o zaman sana yeterli olacaktır (=

Yok canım ne özeli, tatile gidicem sadece:KK52: İstediğimi giymek istiyorum ordaaa

Canım pilavı tercih et beyaz ekmektense. Ama esmer ekmek yiyorsan bi dilim ekmek daha az kalorili elbette:) Ama ben çok canım çekerse üç yemek kaşığı falan alıyorum. Hani şu çorba içtiğimiz kaşıklar var ya ufak, onlarla:) Bence arada bir yenebilir. Ama pirinçten ziyade bulgur pilavı yapp

cnm ekmek güne göre değişiyor hergün beyaz ekmek ya da tam buğday ekmeği yiyorum diyemem değiştirerek yiyorum (=
ben de çok istersem 3 4 kaşık yiyorum (=
yemekleri kendim yapmadığımdan ne olursa onu yişyorım mecburen (=
evde de hafta sonu kendim yapıyorum tyabi o da bazen (=

cnm ekmek güne göre değişiyor hergün beyaz ekmek ya da tam buğday ekmeği yiyorum diyemem değiştirerek yiyorum (=
ben de çok istersem 3 4 kaşık yiyorum (=
yemekleri kendim yapmadığımdan ne olursa onu yişyorım mecburen (=
evde de hafta sonu kendim yapıyorum tyabi o da bazen (=

Ben de ailemle yaşıyorum annem ne yaparsa o:)

Ben de ailemle yaşıyorum annem ne yaparsa o:)

aynen öyle olunca bulduğumuzu yemek sorunda kalıyoruz annem de kilo problemi olan bi insan olmadığından yemekler gayet etli ve yağlı oluor ama benim bu zayıflamaya taktığımı anladığuo için bana sebze yemeği de yapıyor (=

Valla ben şu kiloları versem kampüste falan da giyerim ya herkes giyiyor banane:KK52:
:KK1:Giy tabi yaa, en güzelini yaparsııın:)

Yok canım hamur işi yemedim ama üç dilim beyaz ekmek yedim böyle kalın dilimler:KK43:
3 dilim ekmek hemi de beyaz. Bak seeen, kızıcam şimdi sanaa :KK70: Ama sen de bana kız iki gündür spor yapamıyorum :KK43: ilk gün canım istemedi ama ikinci gün boynum tutukdu yaptığım ters hareketten dlayı :KK70:

Aah ah ben de sıfır göbek olma çabasındayım ve benim de ağutos sonuna kadar göbekten arınmış olmam lazım:KK1:.Senin ne var bakalm o tarihteee :)

ayy çok güzel darısı başıma inşallah o kiloya gelmeme daha çooooooooooooookkkk var ama neyse :KK55:

Daha gitmesi gereken 3-4 kilo var canımm ama teşekkür ederim.İnşallah sen de hedefine ulaşırsın bi an öncee.

X