Yaza kadar kilo vermem gerek:(

göbekse özellikle mekik çek ne olursa olsun en iyi gelicek şey bu göbek için

göbekse özellikle mekik çek ne olursa olsun en iyi gelicek şey bu göbek için
Göbek de var. Onun için mekik de çekiyorum, ama baklava çıkacak diye de korkmuyor değilim =) Sırtımın aşağısında belimde (pantolon kemeri yerinde diyim, bilemedim nasıl tarif edeceğimi) biraz var. Basenlerde var baya. Bir de bacaklarımın üst kısmını biraz sıkılaştırmam lazım, çok yumuşak gibi duruyorlar. Son olarak da selülit var hemen popo-bacak çizgisinin altında, fazla değil ama kısa şort giyebileceğim gibi değil.

Sen de giyerain kuzuum az kaldiiii:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar naptınız bugün? Ben bugün öğleni atlamak zorunda kaldım, öyle olunca akşam deli gibi yedim. Yani normal zamanda yediğime göre yine az ama diyete göre çok abarttım. Yarından itibaren tekrar sıkı bir şekilde yapacağım kızlar

Cnm ya mesela ben 6 30 da işten çıkıyorum eve gelmem 7 30 u buluyor hazırla birşeyler ye derken saat 8 oluyor sonra kalk hemen yürüyüşe zor oluyor yani malesef =(
arad bi kaçamak mutlaka oluyor mesela dün ben piknikteydim onun için bi önce ki ve bir sonra ki gün yani bugün çok çok az yedim ve 30 dk yürüryp 30 dk koştum (=

Cnm ben düzenli olarak başlayalı 1 hafta oldu (=
bugün tartıldım 1.100 gr vermişim (= daha çok başındayım

ne yedin ki cnm o kadar çok hamur işi filan diğil di mi ???

kızlar mrb nasıl gidiyor (= (herkesin kandili kutlu olsun bu arada)
dün tam bir fiyasko idi benim için piknik vardı ama ben gene de herşeyin yağsızından ve az yemeye çalıştım akşam yemeğinde sadece yoğurt yedim ve bütün gün ayakta koşuşturdum(=
bugün sabah 2 dilim ekme peynir zeytin haşlanmış yumurta ve salatalık domates maydanoz vs yedim
öğlen yemeğinde karpuz yedimn
akşam da bi porsiyon zeytinyağlı bakla ile yoğurtlu semiz otu salatasıyedim
ayrıca 30 dk yürüyüş 30 dk koşu yaptım
bu aralar bize yakın yüzme havuzu arıyorum istediğim gibi bir yer bulursam yüzmeye de gidip hem eğlenip hem kalori vermeyi planlıyorum (=

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…