Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

özelden konuşacak herhangi bişey yok
ben karşımdaki insanı tanımadığım için kendi zevkim doğrultusunda bişeyler aldım
bu konu burda kapansın lütfen kimse yorum yapmazsa sevinirim
buradaki hatanında tamamen bende olduğunu altını çizerek söylüyorum
benim zevksizliğimden kaynaklandı
özelden de çözmeyi beceremedim başka bişey yok yani

Neden böyle bir şey oldu anlamadım arkadaşlar lütfen gerilmeyin...
:1no2:
Hediye sonuçta insan düşünerek alıyor, ben kurbanıma hediyelerimi gerçekten özenerek aldım inşallah beğenir...
a.s
Ama beğenmese bile bu şekilde söylemek ve bu şekilde belli etmek çok kötü...
Lütfen kırmayalım birbirimizi...

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın lütfen ya
derin sağolsun beni kırmamak adına burdan hediyelerini beğenmediğini söylemedi tam aksine buraya beğendiğini yazdı özelden konuştuk biz
ben yeteri özeni göstermediğim bilinsin diye buraya yazdım ki
bir daha ki çekilişe katılmayınca neden diye düşünülmesin

İyi akşamlar ece lütfen bir sonraki çekilişte sen de aramızda ol gene...
Böyle olmamalı...
a.s.

Arkadaşlar konu ile ilgili yorum yapmayın! Benim beklentim yok Allah' a çok şükürler olsun herşeyim var ve almaya gücümde var dediğim gibi birazda karşıdakini mutlu etme çabası olması gerekir insanda buraya yazmadım sırf arkadaşı inciltmemek adına ama umrunda değil çünkü kendisine gelen hediyeler iş yarar ve hatıra olarak anılacak tarzda böyle olması beni mutlu etti birazda aldığı hediyelerin bu yönde olması gerekiyordu düşüncesindeyim. neyse bu çekiliş son çekilişim hediyelerinden mutlu olan arkadaşlar adına çok sevindim. Gelen hediyelerimin hatıra olarak saklanması ve kullanılacak birşey olmasını bende isterdim ama yapacak bir şey yok buda bu şekilde sonuçlandı. yarın resimleri yüklerim. Lütfen kimse bu konu hakkında yorum yapmasın.

yıldızcığımın bana aldığı hediyelerin resimlerini ekledim hatunlar,meraklı pamuğummmm bak canım resimlerime :))

Öncelikle günaydınlar...
şuan şok olmuş durumdayım,diyecek çok şey var ama
ben susmayı tercih ediyorum ve herkes için bu sondu diyorum sadece...
ama şunu yazmadan geçemeyeceğim,
bizler bu çekilişi,herkesin ihtiyaçları karşılansın,yada tanıtıma yazılanlar alınsın,
yada çeyizi düzülsün vs için yapmadık,önceliğim her zaman arkadaşlığın,
dostluğun pekişmesi içindi,çam sakızı çoben armağanlarıda kendimizi
unutturmamak adına,kesemize uygun ne olursa alıp göndermekti ...
ama olay çok farklı boyutlara gelmiş,hiç hoş olmamış,inanın şuan çok üzgünüm...
lütfen bu konuyu hiç kimse uzatmasın ve memnuniyetsizliğini cep nları verdim oradan
yada özelden yazsın..dediğim gibi bu sondu,bir daha bu tarz çekilişlere izin vermeyeceğim...

Bu zamana kadar hiç yorum yapmadım konu ile ilgili...
Ama sadece şunu belirtmek isterim..
Herkes alınan her hediyeyi beğenecek diye birşey yok ki...
Sonuçta sizi hiç tanımayan biri size hediye alıyor...
Büyütmeye gerek yok bence...

İnanın konuyu büyüten ve buraya taşıyan ben değilim ben güzellikle anlatmaya çalıştım çözüm önerdim vs. vs. ama telafiyi bırak üste çıkmak için buraya taşındı. üzgünüm ama gelen hediyelerden hatıra olarak kalacak birşey yok. çünkü hediyelerimin hepsi resmen özensiz seçilmiş. lütfen bu konu ile ilgili yorum yapmayın. çekilişin tadını kaçırmayalım bu çekilişten mutlu olanları unutmamak gerekir.

ayy,ben geldim. kızlar herkese günaydın.... ya hediye verdim hediyem geldi. eee ne işin var burada demeyin sakın. merhaba diyeyim dedim....

Arkadaşlar,sanırım yazdığım mesajı okumayanlar var aranızda,
konu uzamasın dedikçe,altına yazıyorsunuz,
karşı tarafı rencide edecek kelimeler kullanılmasın..buna müsaade etmem,
dediğim gibi özelden yada telefonla halledin,
bu tür hoş olmayan yazışmaları bu topicde okumayalım, yakışmıyor çünkü...
bu konuyla alakalı son mesajımdı,hala devam eden olursa,
başka topiclerde konuyu uzatan olursa,direk uyarı değil,ceza alacak haberiniz olsun...
yani bu seviyeyede getirdiniz ya,bravo diyorum sadece...

X