Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

ne yazıkki böyle güzel bir olayı bukadar kötü hale getirebildik çekiliş olsun olmasın bu benim için sondu zaten şimdi bende acaba hediyelerim beğenilmicekmi die korkar oldum

eminim beğenecektir canım.sen merak etme:1hug:

Matematik

Batı ülkelerinden birinde, matematikten sürekli zayıf notlar alan çocuğu, ailesi bir faydası olur düşüncesiyle Katolik okuluna gönderir. Bakarlar ki çocuk hep tam not almakta... Sebebini cok merak edip sene sonunda çocuğa sorarlar: "Ne değisti?" çocuk cevap verir:
- Okulun ilk gününde artı işaretine çivilenmiş adamı görünce durumun ciddiyetini anladım."

:KK1::KK1:

Kim gördü...

Gangster banka soymuş, soygun sırasında aldığı rehineleri sıraya sokup birinci rehineye sormuş..
"Beni bankayı soyarken gördün mü?.." diye..
"E.. Evet.." demiş rehine titreyerek..
Dannn.. Bir el ateş ve rehine ölmüş.
"Sen.." demiş ikinci rehineye ,"Sen beni banka soyarken gördün mü?.." "Hayır.." demiş rehine yanındaki kısa boylu kadını işaret ederek,
"Ama karım gördü!" :KK1::KK1:

Larisa inan gülmeye ihtiyacım vardı,
bugün çok yoğunumda...
teşekkür ederim canım ya,çok iyi geldi inan...

7179224komik04pr9.jpg

18187d1174752426t-komik-karikaturler-12ie0-jpg.jpg

18060d1174740724t-komik-karikaturler-19guk3-jpg.jpg

4696belalti_komik_resimler23_20070515_1127756352.jpg

gözleri görmeyen ,bekar ve fakir kayseriliye bir cin çıkagelmiş.-benden bir şey dile,yerine getireceyim;fakat tek bir şey dileme hakkın var demiş.kayserili düşünmüş,taşınmış....gözlerinimi istesin,zenginlik mi istesin,evlenmek mi istesin....sonunda cine şunu demiş:-oğlumu,altınlarımı sayarken görmek istiyorum!

gözleri görmeyen ,bekar ve fakir kayseriliye bir cin çıkagelmiş.-benden bir şey dile,yerine getireceyim;fakat tek bir şey dileme hakkın var demiş.kayserili düşünmüş,taşınmış....gözlerinimi istesin,zenginlik mi istesin,evlenmek mi istesin....sonunda cine şunu demiş:-oğlumu,altınlarımı sayarken görmek istiyorum!
kaydirigubbakcemile3
delikafadulden
:sm_cool:

Paraşüt Kavgası

Pilotun kendisi, Michael Jordan, Bill Gates, Dalai Lama ve bir hippi.
Oldukça yuksek bir irtifada uçarlarken, uçağin motorları birdenbire bozulmuş ve ucak hızla düşmeye baslamış. Pilot büyük bir telaşla yolcuların yanına gelmiş. "Beyler" demiş "size bir iyi bir de kötü haberim var. Kötü haber şu; biraz sonra yere çakılacagız. İyi haber ise, dört tane paraşütümüz var ve biri bende!" deyip paraşütü ile uçaktan atlamış. Michael Jordan hemen ayağa fırlayarak, "Beyler" demiş "Biliyorsunuz ben dünyanın en büyük sporcusuyum ve dünyanın benim gibi insanlara ihtiyacı var" ve bir paraşüt kapıp uçaktan atlamış. Derken, Bill Gates de hemen ayağa fırlamış; "Beyler" demiş " biliyorsunuz ben de dünyanın en zeki adamıyım ve dünyanın benim gibi zeki insanlara ihtiyacı var" ve o da bir paraşüt kapıp atlamış. Dalai Lama ve hippi birbirlerine bakmışlar. Dalai Lama "Evlat, ben oldukca verimli ve bereketli bir yaşantı geçirdim, gerçek aydınlığı buldum. Oysa senin önünde uzun ve güzel bir hayat var. Paraşütü al ve atla, kendini kurtar" demiş.
Hippi gülmüş: "Endişelenme dede, dünyanın en zeki adamı az önce benim sırt
çantamla atladı!"

X