Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

Ben de alamadım hala hediyemi, gelmiş ama geri gitmiş.
Kardeşimi yolladım almaya...
akannehir
Dağıtıma çıkmış yeniden nasıl alacağım bilmiyorum of...

iş güç canım evle uğraşıyorum işte kapılarım takıldı
duvarlar boyandı parkeler falan
yoruluyorum baya pcnin şeklini unuttum

arkadaşlar bu sefer her zamankinden farklı bi yazı olacak normalde insanlar aldıkları hediyelerle ilgili sıkıntılarını yazarlar
bende ise tam tersi benim aldığım hediye tamda tahmin ettiğim gibi kurbanıma uymadı özelden çözmeye çalıştık ama olayın tadı kaçtığı için buraya yazmaya karar verdim
ben DERİN arkadaşımıza hediye almıştı özellikle elbise istediği için ben burda bulabildiğimi aldım
rengini beğenmediği için değiştirme yapıcaktık ama başka modelde olmadığı için halledemedik
kalitesini rengini modelini beğenmemiş haklıdırda
kalitesi iyi değilmiş ben burda bulabildiğimin en iyisini aldım
kendim giymediğim içinde nasıl olmalı lastiği kalitesi bilmiyorum
normal hediyelerde beğenilmeme yaşandığı için elbise gibi kişinin kendine bile alırken zorlandığı birşeyde sıkıntı yaşamam çok normal ne yazık ki
ben bugüne kadar kimseye hayal kırıklığı yaşatmadığımı düşünüyordum ama bu sefer olmadı karşımdakini memnun edemedim
rolon almıştım alesjisi varmış bilmiyordum. çerçeve almıştım ona uygunda resmi yokmuş
bu yüzden sizden özür diliyorum bir dahaki çekilişlere katılmama kararı aldım
sonuçta ben nasıl mutlu olduysam karşımdaki de mutlu olmalı

Son düzenleme:
Bugün de gelmedi hediyelerim. Katilim aramıyor da üstelik.
İlk kez bu denli gerildim bir çekilişte...

Ben bu çekiliş için Songül ablaya ricada bulunduğum için çok pişman oldum.
İşin iyice tadı kaçtı, genelleme yapmayı hiç sevmem ama bi çok arkadaşımız ihtiyaç görme işine çevirmiş bu işi, çok üzüldüm bu duruma
Arkadaşlar hediye nedir, yarım elma gönül alma işi değilmidir
Bizler birbirimizi çok çok iyi tanımıyoruz, zevklerimizi bilemeyiz
Ha şundan hoşlanırım dersin ama bunun çeşidi zevkine uymaz
Bu ne şimdi
Derincim kimsenin arkasında olduğumu veya yalakalık yaptığı düşünme
Çerçeveye uygun resmin yoksa resim çekindiğinde resmi çerçeveye göre çıkarttırırsın olur biter
Lütfen arkadaşlar çoğu arkadaşımızın beklentisi lüks şeylermiş sanırım
Madem ki böyle bi beklenti var , ya o durumda ki kişilerle arkadaşlık yapıp hediyeleşeceksiniz
Yada jet sosyetenin takıldığı sitelere üye olacaksınız.
Bu sitedeki bi çok hatunun durumu ortada zaten
Hayattaki beklentilerimizi çok yükseklerde aramayalım lütfen
Kimsede darılıp gücenmesin, kimseylede ikili polemik yaratmak istemiyorum ama işin boyutu kaçtı

neyin olmadığı önemli değil önemli olan benim karşımdaki kişiyi memnun edememiş olmam

keske yasanmasa böyle seyler songül abla görse cok üzülür şimdi
ben şimdiye kadar aldıgım bütün hediyelerde tanıtıma yazıldıgı dogrultuda aldım
ve hep alırken bana böyle bişey gelse mutlu olurmuyum diye düsündüm
bana gelen hediyelerde de olsun hediye bu dedim gectim
(ama melzeyitin hakkını yemeyim cok cok begendim)
alanın içi rahatsa gönderdiği hediyede bana gelse memnun olurum diyosa yapacak bişey yok
zevkler farklı olabilir
ama yıldızın dedikleriniede katılıyorum beklentilerin cok yüksek olmaması gerek sanırım

Benim beklentim yok çok şükür herşeyi fazlası ile alıyorum ama bunun adı hediyeleşme ise insan biraz karşısındakini mutlu etmek için çaba gösterir. Hadi onu bırak üste çıkmak istiyorlar. buna izin vermem ben memnun olmadığımı özelde belirttim ama telafiyi bırak buradada üste çıkmak ve kendini haklı çıkarmak için yazıyor. lütfen bu konu hakkında kimse birşey yazmasın.
Gelen hediyelerin hiçbirisi kullanacağım tarzdan değil. bu çekiliş faslıda benim için bitti. gösterdiğim özeni karşı taraftan görememek beni üzdü. Bu şekilde olacağını biliyordum. yaşanan tatsızlıktan dolayı özür dilerim.

Arkadaşlar bu dünyada konuşarak çözülmeyecek hiçbirşey yok ölüm ve sağlık dışında
Bi önceki çekilişte de başka arkadaşlarımızın başına geldi ne oldu geri gitti hediyeler uygun zamanda başka gönderildi
Bizler çocuk değiliz lütfen koskoca insanlarız, sana 5 hediye gelmiştir içinden 1 ini beğenirsin yada hiçbirini beğenmezsin ama içindeki iki tane not seni mutlu eder
Demek ki bi çoğumuz çok büyük beklentilkerle katılmışız bu hüsran yaşandı
Ama yineliyorum hediyenin lafı asla edilmez, bu benim naçizane fikrim

X