Yaza Merhaba Çekilişi

Hayatım bende yengem ve abimin yaptıklarından dolayı onları görünce insanlıktan çıkıyorum. Bu defa da annem sen neden karışıyorsun. O erkek, abin diyip beni zıvanadan çıkarıyor.Bırakınca da gönül razı değil. Görmeyeyim gitmeyeyim diyorsun vicdan rahat değil. Anlıyorum seni fakat ara ara o havalandırdığın insanları yalnız bırakki kıymetini azda olsa bilsinler. Bak ben bugün bile işten izin alıp annemi hastaneye götürdüm abimle ben koştururken o sadece şoförlüğümüzü yaptı. Ben kızınca da kızıyorlar. İyide o çalışıyor sanki ben çalışmıyorum.Birde afra tafra yapıyor.Diğeri desen başka alem o yüzden berfo asla ve asla kendini yer paspası olarak görmelerine izin verme. Yoksa evlendiğinde de durum aynı şekilde devam ediyor.

buda bana küpe olsun ozaman canım. teşekkür ederim:KK50:

Kızlaaar günaydııınn. Ramazan geldi çattı bayram çekilişi yapıyormuyuzzz :KK9:

kızlaarrr :KK3::KK3:

bikaç gündür yazılanları görmemişim, gamzem ve asmum sıkıntılar yaşamışlar kıyamam ben onlara :KK50: hak edene hak ettigini yapmak lazım valla, anne baba kardeş koca ayırt etmemek lazım, ancak o zaman kıymet bilirler :KK4: neyse kapanmış konuları açıp ortalık karıştırmayım şimdi :KK1:

kızlar yeni çekilişe ben katılamayabilirim :26: yani yeni topik açılınca gelirim, çekiliş gününe kadar iş bulamamış olursam eger katılamam ama şimdiden söyleyim :KK50: ama muhabbetinize katılırım ondan yana hiç sıkıntım olmaz biliyosunuz :KK53:

slm kızlar:KK42::KK42:

nurdan cnm saolasın inş tekrar yaşanmaz aynı olaylar:KK31:

kızlar bizde büyük ihtimalle ramazanda yeni evimize taşınacağız bakalım bayrama kadar tüm tadilatı falan bitirebilirsek koşuşturmacadan fırsat bulabilir miyim çekiliş için hiç bilmiyorum çünkü tüm ev tadilattan geçicek:KK31:

ramazanda zor olacak galiba bu iş :/ bizim de karısık durumlar ev yoğun , kayınvalidemin ev tadilatta falan karısık:44:

Kızlaaar günaydııınn. Ramazan geldi çattı bayram çekilişi yapıyormuyuzzz :KK9:

slm canım nasılsın malum ben her zaman giremiyorum kim bilir neler kaçırdım :KK43:(( çekiliş lafı duydum hemen sorayım dedim çekiliş yapıyormuyuz yaparsak ben varım malum çok girtemiyorum ama haber ederseniz bana ben katılırım

X