Yaza Merhaba Çekilişi Tanıtım Topiği

Merhabalar :KK16:
ben de kendimi tanıtayım hemencecik
Adım Özge, Tekirdağ'da yaşıyorum
28 yaşındayım, avukatım, 10 aylık evliyim :KK69: bebeğim yok henüz, bir süre daha da düşünmüyoruz
en sevdiğim renkler yeşil (fıstık yeşili hariç tonları), bordo, lacivert, saks mavisi, siyah, gri, mor
kendime yakıştıramadığım renkler sarı, turuncu, çok sevmeme rağmen kırmızı
1.65 boyunda ve 52 kiloyum.. s giyiyorum
elbise, etek çok seviyorum ben.. normalde klasik pek giyinmek istemem ama iş hayatında mecburen giyiyorum şimdi işimi değiştirme durumumum da mevcut o nedenle daha da klasik giyinmeliyim :KK53: bu konuyla ilgili zaten alışveriş yapıcam bi ara iş kesinleşince.. topuklular, klasik pantolon etekler, bluzlar falan :KK1:
kitap okumak bi hayat tarzına dönüştü benim için :KK1: sürekli okuyorum ve sürekli almaya doyamıyorum.. bu nedenle katilim gönül rahatlığıyla kitap alabilir bana
vikitap sitesine üyeyim ordaki kullanıcı adım da melinda.. profilimde okuduğum, okumak istediğim kitaplar mevcut.. okuduklarımı almamak adına oradan kopya çekebilirsin sevgili katilim :KK16:
seksi çamaşırlara bayılırım :KK23: tanga manga hiç farketmez :KK53: çamaşırda renk tercihim siyah, kırmızı, bordo
makyaj yapıyorum, yeşil gözlüyüm göz makyajına önem veriyorum
ruj falan çok kullanmıyorum ama aslında uçuk pembe tonlarında seviyorum, kullanmak isterim
oje de çok severim, hemen hemen her renk var.. ama yeni çıkanları pek takip edemedim bu dönem.. yeni çıkanlardan bişeyler olabilir :KK9:
uzun kolyeleri seviyorum, baş parmağa takılan yüzükleri, kulak aksesuarı şeklindeki küpeleri seviyorum (kıkırdağa da takılan :KK53: )
ayakkabı aslında değişebiliyo ama babet ya da yazlım ayakkabularda 36 giyiyorum
hippi tarzını çok seviyorum :KK16: uzun salaş etekler, göbeği açık tişörtler, saç bantları, hatta müzik gruplarına ait tişörtleri de seviyorum (şimdilik beatles ve rolling stones um var )
oldies müzik dinliyor ve seviyorum, o döneme ait herşeye bayılıyorum
tatil planlarımız var yazlık bölgede giyilebilen şortlar, etekler, tişörtler olabilir :KK16:
parfümde çiçek kokularını tercih ediyorum
sanırım bu kadar :KK16: şimdiden çok teşekkür ederim, en ufak şeyde bile mutlu olabilen bi yapım var.. o nedenle alacağın herşeyin beni çok mutlu edeceğinden hiç şüphen olmasın arkadaşım :KK16:

İyi geceler herkese :KK3:
Bende ilk defa katılanlardanım çekilişe çok met ettiler güzel ortamlar kurulmuş :KK16:
ismim Sibel Bolu'dan katılıyorum yarışmaya :KK37: 23 yaşındayım şuan (temmuzda 24 olucam malesef :KK53: ) yengeç burcuyum ve bütün özelliklerini taşıyorum :KK17: 4 yıldır özel bi şirkette Muhasebeciyim :KK31:
Bekarım sevgilim yok tek tabanca takılıyorum 1 yıldır :KK53:
1.58 boyunda 45-46 kilo civarında minnaakk çıtı pıtı bi kızımm :KK17:
bazen XS bazen S beden giyiyorum ayakkabıda 36 tabi :KK31:

yeşil ve mavi tonları hariç her rengi seviyorum ağırlık siyah beyaz pembe renkleri tabi :KK53:
makyaj yapıyorum eyeliner ,rimel, allık ve ruj dan ibaret olmak üzere genelde
ağır yapılan makyajları ağır parfüm kokularını şıkır şıkır kıyafet türlerini pek sevmiyorum malesef :KK53:
doğallık ve sadelikten yanayım çiçeksi ve şekersi kokular favorim parfümde :KK34:
takı da büyük abartılı takıları sevmiyorum daha kibar duran klasik olmayan takıları seviyorum :KK16:

kitap okumayı bu sene daha çok sevdim alışkanlık edindim ama pek vaktim olmuyo malesef yinede çook merak ettiğimi tavsiye edileni alıp okuyorum :KK34:
bitter sevmem :KK53: sütlü fındıklı fıstıklı olanları severim daha çok :125: türk kahvesi olmazsa olmazım hergün :KK9::KK9::KK9:

şimdilik bunlarda benden :KK54::103::128:

günaydınlaaaaaaaaaaaaar :)))
sevgili katiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :))))

efenim adım gizem ; 22 yaşındayım;çoook sıcak bir akdeniz şehrindenim; nişanlıyım;eylülde evelallah ın izni ile düğünüm var ; yani çeyiz hazırlığım da var...
***minik ve renkli hediyelere bayılırım..özenlice hazırlanmış her şey beni çok mutlu eder....
***165 boy;79 kg (diyet yapıyoreeee) ;40 beden giyiyiorum; kapalıyım-şal kullanırım.eşarp hiç kullanmam:KK66:
***memur olarak çalışıyorum...
***kupalar;fincan takımları;ilginç eşyaları severim
***genelde tasavvufi ve tarihi(çanakkale-kurtuluş savaşı-yakın tarih) kitapları çooooooooook severim
***magnet (buzdolabı süsü) kolaksiyoneriyim ..yaklaşık 20 tane var ve her gittiğim şehirden almaya çalışıyorum
***küpe yüzük takmam; kapalı olduğumdan uzun ve abartısız kolyeleri severim.
***klasikler hayranıyım -geleneksel olan her şey beni çooooooook mutlu eder-yöresel ürünlere-el emeği göz nuru her şeye bayılrım...
***değişik çamaşır-gecelik-çorap hastasıyım
***çikolatada favorim ETİ-KARAM dır.
***çiçeklere-saksıları severim..yeni evimde balkonumuza dair güzel fikirlerim var inşallah :))
***ve deeee fotoğraf delisiyim..çekmeyi de çekinmeyi de çok severim...profesyonel olma yolunda ilerleyen çaylak modundayım :)
***hiç makyaj yapmam..
***genelde tunik ve bol pantolon ya da etek üstü gömlek felan giyerim
---------------------katilim kesinlikle deodorant istemiyorummm

hayallerimden bahsedeyim biraz da sana :))
beyaz tonalrında döşemek istiyorum evimi...balkonumda saksılar beyaz --çiçeklerim rengarenk :))
ve de ilerde deneme yazarı olmak istiyorum.. her konuda fikierlerimi paylaşmak...
belki internet sitesi bile açabilirim bi gün...'' giz'in dünyası''

****ve senden ricam bu güzel hediyeleşmenin sonuncunda lütfen dost olalım ...bana kendini tanıtan böyle şirin bişeyler yazarsan çok mutlu olurum....
***madiiyattan çok maneviyata önem veririm....
minik hediyeler beni mutlu eder...düşünülmüş özenle hazırlanılmış şeyler....

şimdiden teşekkür ederim :))))) sevgilerimleeeeeeeeeee
:KK16:

Merhabalarrr :KK3:

Adım Tuğba, İstanbulda yaşıyorum
Kamu çalışanı olmak için çabalayan özel sektör mağduruyum
:KK9:
Yengeç burcuyum, duygusalım :KK1:

Boyum 1.66, kilom 48, ayak numaram 37

Makyaj ürünü olarak en çok eyeliner,allık ve rimel kullanıyorum

Kıyafette klasik- spor karışık giyiyorum. Bedenim small. Renk olarak mavi tonları,kırmızı ve beyaz en çok kullandıklarım

Çanta da tercihim büyük olanlar
:KK16:
Çeyiz hazırlığı yapmaktayım. Özellikle mutfak ürünlerine onlarında kırmızılarına bayılıyorum :KK16:
Ev aksesuarları,çerçeveler,mumluklar hoşuma gider :KK16: Bunlar da mavi ve tonları tercihim :KK9:

Her ne kadar sınav hazırlığından dolayı ilgilenemesem de her telden karışık hobilerimle ilgilenmeyi seviyorum
Kitap okumayı çok severim, özellikle aşk romanları :KK1:

El emeği her şeyi çok severim
Çikolatadaa en çok bitter severim :KK1:
Her gün Türk kahvesi içmeden duramam :KK1:

Abartıdan uzak küpe,bileklik,kolyelerden hoşlanırım
Parfüm olarak ağır kokular kullanmıyorum, daha soft kokular tercihimdir
:KK12:
Canim katilim aldığın hediyenin maddi boyutu inan ki hiç önemli değil, kendini hiç zorlamana gerek yok :KK16:

Herkese selamlar,

umarım bu çekiliş çok eğlenceli ve zevkli geçer...herkesin tanıtımını şimdiden okudum..2-3 tane adayım var şimdiden..

Ben istanbuldan tuba..yaşım 36...ve bekarım..ve hiç evlenmedimm...boyum 171 kg 70 bedenim 40-42 ayak numaram:38

her türlü hediyelere acığım..ama özelikle diyebilceğim....

**pempe ve turuncu renkli rujlar...rimel ve göz kalemleri..

**saç şekillendirici bakım kremleri....

**yazlık çanta ve şapkalar...

**iç çamaşırıda olabılır...

Herkese iyi eğlenceler...

**ev için renki hoş çiçekleri severim...

**gözlükte olabilir..

**diş bakım ürünleri...

**yeni doğmuş bahçede kedilerim var onlar için ıslak veya kuru mama en çok tercihlerim arasına girer...

Biraz geç kalmışım sanırım hemen yazayım bende :)

Merhaba kızlar ismin Burcu, İstanbul'da yaşıyorum doğma büyüme buralıyım ama pek İstanbul aşığı biri değilim. Kendimi bildim bileli daha kırsal kesimlerde yaşama ümidi ile yanıp tutuşuyorum:KK31::KK31:. Öğrenciyim 1 sene uzattım seneye son inşallah. Teknik Üniversite de mühendislik okuyorum:18:. 23 yaşındayım. 5 senelik çok güzel giden bir ilişkim var. Şartlar olgunlaştığında birbirimize kavuşmak için can atıyoruz:KK16::KK16::KK16:.

165 cm boyum, 50 kilo civarındayım. S-36 beden giyiyorum ama birazcık basenlerim var onlardan kurtulmaya çalışıyorum:KK52:. Çok dar giyinmeyi sevmem, rahat olmam gerek hareketlerimi kısıtlayacak kıyafetlerden olabildiğince uzak dururum. Cırt renklerden haz etmem daha pastel tonlar tercihimdir. Sadelikten yanayım.

Makyaj yapmayı severim ama boya fıçısı gibi dolaşmam:KK9:. Günlük makyajım göz altı kapatıcısı, eyeliner, rimel ve rujdan oluşur. Pudra fondöten kullanmayı sevmem. Solu olduğum zamanlarda bb krem kullanırım. Eyeliner yada kalemde tek rengim siyah, rujda da kırmızı-bordudur. Rengarenk ojelerim var bayılıyorum renkli canlı ojelere :)

Takı takmayı pek sevmem, hoşlanırım ama düzenli kullanamıyorum malesef. Takılarda sadelikten yanayımyüzük takmayı severim baş yada işaret parmağına takılan cinslerinden :)

Kitap okumaya bayılırım hatta bundan önceki çekilişim kitap çekilişiydi :) Katilim kitap alacaksa vikitap üyeliğimi verebilirim okuyacağım okuduğum kitaplara bakıp fikir edinebilir :) Gerçi güncellemedim bakarım bi ara :)

Hobi olarak bi kaç senedir ahşap boyuyorum çok zevkli geliyor bana, onun dışında çini kursuna gidiyorum. Farklı bir dünyaya adım attım iyi ki başlamışım diyorum :) Onun dışında el becerisi ile ilgili ufak şeyleri severim maketlerdir, kurdan evlerdir falan :KK70:

Ev süslerini aksesuarlarını severim ama oturduğumuz ev şu an minnacık o yüzden pek aksesuar tercihim değil. Evlenip kendi evime yerleşince inşallah:KK16:

Kendimi tanıtırken eski tanıtımlarıma bakmıyorum pek şimdiki ruh halimle yazıyorum. Değişen şeyler olabilir diye:KK70: Şimdilik aklıma gelenler bunlar hatırladıkça eklerim yine :))

merhabaa :KK3:

ilk kez bir çekilişe katılıyorum yıllar sonra, çok heyecanlandım :KK12:

Adım Gizem. 27,5 yaşındayım :KK1: balıkesirliyim, lakin görev gereği 6 senedir Gebzede bulunmaktayım. İngilizce öğretmeniyim. Şimdilik ilkokulda çalışıyorum, mini mini 2lere ve 4lere ingilizce öğretmeye çalışıyorum :KK16:

Şu an askerde olan bir erkek arkadaşım var, asker döndüğünde nasipse isteme ve söz olayımız olacak ağustos ayında.

Kitap okumayı çok severim. romantik birisi olduğum için, içinde aşk geçen kitaplar beni çok mutlu ediyor, özellikle de tarihi aşk romanları :KK16: dükler düşesler, kontlar falan bayılıyorum okumaya :KK31:

Müzik dinlemekten de hoşlanırım, fakat branşımın aksine yabancı müzik hiç dinlemem :KK53: daha çok pop şarkılar ilgimi çekiyor, en çok ferhat göçer, mustafa ceceli, rafet el roman şarkılarını seviyorum :KK31:

teknolojiyle aram çok iyidir, meselaaa bu aralar yeni aldığım mp3 çalarımın içine takmak üzere bir mini hafıza kartına ihtiyacım var, ama bi türlü fırsat bulup alamadım daha :KK50:

takı takmayı çok severim, özellikle uzun abartısız kolyeler, kibar bileklikler ve her çeşit küpeler :KK16: yüzük artık kullanmıyorum çünkü 2 elimin de yüzük parmağı sevgilimin hediye ettiği manevi anlamı olan yüzüklerle dolu. onları asla çıkarmadığım için, başka hiçbi yüzük takmıyorum (tek elde 1den fazla yüzük kullanmayı sevmiyorum da). saat kullanmıyorum.

şu aralar diyetteyim, vermem gereken taaam 20 kilo fazlam var bu yüzden, ben bile ancak deneyerek kendime kıyafet alabiliyorum, bu yüzden kıyafet şu aralar tercihim olmaz. :KK50: ayakkabı da aynı şekilde (40 numara giyiyorum), ayaklarım kilodan dolayı tombiş olduğu için ve bir de kemik çıkıntım olduğu için, onu da deneyerek bile zor buluyorum, bu yüzden bana ayakkabı gelse bile kullanama ihtimalim çok yüksek olur. :KK50:

amaa ayaklarım için küçüklüğümden beri özendiğim bir şey var, pofidik ev terlikleri :KK31: bi kere almıştım kendime köpekli bi pofidik ama bikaç kullanımdan sonra yırtıldı arkası :KK50: bi daha da almadım :KK50:

en sevdiğim renk kırmızı, siyah.. sevmediğim renk yoktur, renklerin hepsini severimm :KK16:

evlilik yolunda olduğum için çeyiz yapıyorum, hatta kendi çeyiz topiğim de var, neyim var neyim eksik, tarzım ne, fikir verebilir :KK16:

makyaj yapmayı severim, ve her gün yaparım. eyeliner çekmeyi beceremiyorum. rimelsiz asla çıkmam, ruj aşığı birisiyim :KK16: pembe, şeftali tonlarında yaz renkleri tercihimdir :KK31: oje de çok sık kullandığım bakım ürünlerindendir. çok iddialı renkleri günlük hayatımda kullanamıyorum. parfüm olarak her türlü kokuyu denemeye açığım. zaten belli bi parfümüm yok henüz, deneme aşamasındayım :KK31:

öğretmen olduğum için her kıyafetime uygun çeşit çeşit model ve renkte çantam var, lakin yazın spor kıyafetle kullanabileceğim, açık tonlarda (siyah-lacivert-kahverengi var ) spor bi çantam yok :KK50:

çikolatayı çok severim, özellikle bitter :125: bonibonlara da bayılırımm :125:

kalpli her tür obje ilgimi çeker

yay burcuyum, burcumun çoğu özelliğini taşırım.

hediye konusunda maddiyattan ziyade maneviyat kısmı daha önemlidir. duygusu olan el yapımı şeyleri daha çok severim. yani alınan bir tek çikolata bile olsa, o çikolataya iliştirilmiş tatlı bir not benim için daha kıymetlidir :KK16:

benden şimdilik bu kadaar :KK3:

Son düzenleme:
evett şimdi kendimi uzunca tanıtma zamanı :KK1::KK1:

efendim bendeniz, 28.5 yaşında, ismi nurdan, meslegi mimar olan, sakarya da ikamet eden bir zatı muhteremmim :KK42: iş konusunda bir süre sıkıntı yaşadıktan sonra, şuan universiteyi okudum şehir olan ankarada bir ofise yardımcı olarak girdim, ve her hafta 2 gün toplantı için ankaraya gidiyorum :KK34:

haziran sonunda nişan planları yaparken sevgilimden ayrıldım ve şuan evlilik planım yok, fakat doğru erkegi buldugum an vakit kaybetmeyi düşünmüyorum, doğru nikah masasına gidecegim :KK4: :KK33: bu yuzden çeyiz hazırlıkları tam gaz devam edecek yani :KK53: büyük eşyalarım hazır ama ufak şeylerden eksigim çok.

giyim konusunda da kilo pronlemlerinden dolayı ( özellikle üst bölgede toplaşan yaglarımdan dolayı :KK37: ) genelde bol giyiniyorum. yazın kısa kollu t shırtler, eşofmanlar favorim :KK31: bedenim l ve xl olarak değişiyor. ayakkabu numaram 39 du ama yaz geldigi için ayaklarım küçüldü sanırım, 38 giymeye başladım :KK53: bez babetler bu ara favorim. çantanın her türlüsüne bayılırım :KK16:

fanatik bir BEŞİKTAŞK lıyım, Kartal Yuvası resmen ikinci evim yani :KK53:

cam biblolara hastayım :KK16: bir yandan olmayan kocam için evime hazırlık da yapıyorum yani :KK53:

kozmetik olarak da makyaj yapmayı seven biriyim :KK53: mavi gri yeşil ttonlarında göz kalemi veya eyeliner mutlaka olur, pudrai allık ve rimelde makyajımın parçalarıdır. ruj olarak yumuşak tonları kullanıyorum genelde :KK31: ojeyle pek aram yok birtek :KK50: takı konusunda da kolyelere bayılıyorum. uzun kısa, büyük küçük hepsini bi şekilde kullanıyorumi bileklik ve yüzükde alışmaya çalıştıklarımdan :KK34: küpe seviyorum da unuutuyorum hep :KK53:

hafif kokulu olan herşeye bayılırım :KK16: mum, krem parfum vs hepsi kabulum yani :KK42:

eğer deodorant yada parfum zorunlu hediye olursa diye fikir vermesi açısından kullandıgım parfumu da yazayım. ( kesinlikle aynısı alınsın diye demiyırum, sadece fikir olur diye diyorum sevgili katilcim :KK16: ) beckham - intimately :KK34: zorunlu hediye olursa eğer bu tarz kokular daha çok yardımcı olur sana :KK34:

saçlarım arkası ensemi açık bırakacak şekilde kısa, önleri çenemin altın olacak şekilde uzun, dolayısıyla saçım toplanmıyor pek, ama saç bantlarına ve taçlara bayılrıım.

renk konusunda ayrımım yoktur, her rengi kullanırım. ama yaz ayındaız diye daha çok soft pembeler, açık yeşiller sarılar vs kullanıyorum. ama siyah gri mavi onlar da dolabımda dolu dolu mevcut yani :KK1:

her ne kadar diyet yapmaya çalışıyor olsam da çikolata bonibon, özellikle jelibon çok severim :KK53:

sevgili katilcim, bunları sadece senin işini kolaylaştırmak için yazdım. önemli olan gönlünden geçeni yapmandır, maddiiyatın aldıgın hediyenin büyüklüğünün hiç önemi yok :KK34: gönlünde kopan herşey kabulumdur, yeter ki içine sevgini koy :KK42: şimdiden ellerine saglık :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Merhabaa :KK6:
Adım sultan 23 yaşındayım evliyim çocugum henüz yok:KK43: istanbulda oturuyorum ve reklam sektöründe çalışıyorum şuan. Boyum 1.69 53 kiloyum ve 34 bedenim:21:

Burcum yay,Tipik bir yay gibi araştırma ve merakım yüksek bunlarla ilgili kitaplara bayılırım.

Beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm Sadece göz makyajı yaparım diğerlerini çok nadir kullanırım.

Saç şekillendirme ürünleri hep dikkatimi çekmiştir asla hayır diyemeyeceğim ürünler arasındadır:KK52:

Abartıyı severim şıkır şıkır pırıltılı ve pembe süsler giysiler direk ilgimi kendisine çeker

Ayak numaram 38-39 arasında gidip geliyor ortasını bulamadık henüz ama fazla ayakkabı düşkünlüğüm yoktur :KK37:

İç çamaşırlarını,salaş olmayan giysileri çok severim

Çantalardan pek hoşlanmam sadece zorunlu oldugu için kullanırım :KK53:

pc oyunları,monopoly gibi oyunları severek oynar ve vakit geçiririm.

Peluş oyuncaklara bayılırım asla hayır diyemem :KK16:

Parfüm sürekli kullanırım hafif çok tatlı olmayan vanilyalı ve çiçeksi kokular tercihimdir.

Kolye küpe bileklik yüzük gibi takıları pek kullanmam :KK36:

Not: Sevgili Katilim ben çok çabuk beğenen birisiyim bana hediye almak oldukça kolay:KK52::KK52:

ben yazmayı unutmuşum ayak numaram 37 babet tarzı şeyleri sewerim ve giyerim kolaylık olsunn küçük resim albümüm yok hala üşeniyorum alamaya o tarzda bişey alabilirsin çantaları sewerimm tesettürlü oldugum için şalda eşarpta kullanırım her rengi kullanırım ama karışık desenden değil sade desenli modelleri tercih ederimm gönlünden ne gecerse alabilirsin seçisi değilimdir gözümde sakız bile mücevherdir benim içinnn:KK1::KK1:

Merhabalar,
Ben Maviş İçanadolunun küçük bir şehrinde yaşıyorum. 21 Yaşındayım, Avukat çalışanıyım ve Nişanlıyım :21::21:
1-Saç şekillendircilerine bayılırım. Marka takıntım yoktur.
2-KIyafet olarak dar paça streçleri tercih ederim.Renkli tşört ve şifon gömleklere bayılırım. M beden giyiyorum pantolon 29 beden
3-Kahve fincanları. Bardak takımları, Küçük mutfak eşyalarını severim.
4-Tüm çeyiz eşyaları kabulumdür :KK1::KK1::nazar::nazar:
5-Büyük çantalar ve büyük cüzdanlara bayılırımm :KK8::KK8:
6-Sevdiğim renkler: Siyah, lacivert, saks mavisi, gri, tatlı pembe
7-Sevmediğim renkler: Yeşil,Sarı, turuncu,
8-Rimel,ruj renkli göz kalemlerini,Eyeliner severim.
9-Kalın ajanda ve kalın not deftermerine bayılırım :KK9::KK9::KK9:
10-Babetleri ve spor ayakkabıları az topuklu ayakkabıları severim 37 numara ayak numaram.
11-Parfüm deodorant sevmem.
12-Saat takmayı severim.
13-Aşk kitaplarına bayılırım.
14-Havlu, çorap gibi çeyizlik eşyalarda olabilir.
15-1500 parçalı puzzlelere bayılırıımmm :KK8::KK8::KK8::KK8:

Katilim sana kolay gelsiinnn. Şimdiden teşekkür ederim :KK3::KK3::KK3:

merhaba kızlar..

ben 25 yada 26 yaşındayım :44::44: ben bile karıştırıyorum artık :KK1:
160 boyunda 48 kiloyum.. yeşil gözlü beyaz tenliyim..

XS S giyerim genelde.. başörtülü bir bağyanım.. işimden dolayı klasik giyiniyorum.. ama çokta klasik deil..
pantolon üstüne tunik, uzun hırka falan giyirorum.. katilimden eşarp almasını istemiyorum. biraz seçiciyim. takmayacağım bişey olabilir :26:
sax mavisi favori rengimdir. kırmızı(bordoya dönük) pudra pembeyide severim..

küpe yüzük falan takmıyorum. bileklerimde çok ince olduğu için onlarda genelde boşta kalıyor.. saat ve değişik bileklikleri severim. uzun zincirli ucunda şeyler olan kolyeleri takmayı seviyorum..

kitap okumayı seviyorum.. ilerde büyük bir kitap arşivimin olmasını istiyorum. iyi yazarlar tercihimdir..çok kitap okuduğum için okuduğum kitap olma olasılığı olurmu bilmiyorum :44::44: bunun için lavin ve melindada bilgi alabilirsiniz:KK9::KK9: şuan bu yazdığıma pek güldüm :KK1:

makyaj çok yapmıyorum.. rimel göz kalemi hafifte ruj.. pardum deodorant kullanmıyorum. sevmiyorum :26: rimel ve allık hediyelerine açığım :KK9:

çeyiz alışveri yapıyorum. rabbim nasip ederse inşALLAH birgün istemiş olduğum kırmızı siyah bir mutfaga sahip olucam :) çeyiz topimden eşyalarıma bakabilirsiniz..
ıvır zıvırlardan gereksiz eşya kalabalığından hoşlanmam . biblo falan filan:KK43:
altlı üst takım iç çavaşırlarından hoşlanırım.. geceliklerden değil.. 2 3 parça bir araya gelmiş gecelikler değil :KK9:iç çamaşırında kırmızıda ziyade sax mavisi ve mor rengini severim:)

kıyafetlerde cart renkleri sevmem. mesela turuncu mesela sarı. mesela yeşilim açık bir tonu:KK31:
krem beyaz yada taba rengi yandan çantalar olabilir.. çorap giymeyi severim :KK1::KK1: değişik değişik rengareng:KK31:
fox tvde hafta sonları haberleri suran biri onun çorapları gibi :KK31:
değişik kitap ayraçlarından hoşlanırım.

şimdilik aklıma gelenler bunlar. yine gelirse yazarım..

merhaba kızlar..

ben 25 yada 26 yaşındayım :44::44: ben bile karıştırıyorum artık :KK1:
160 boyunda 48 kiloyum.. yeşil gözlü beyaz tenliyim..

XS S giyerim genelde.. gömleklerde M alırım bol dursun diye :KK53: başörtülü bir bağyanım.. işimden dolayı klasik giyiniyorum.. ama çokta klasik deil..
pantolon üstüne tunik, uzun hırka falan giyirorum.. katilimden eşarp almasını istemiyorum. biraz seçiciyim. takmayacağım bişey olabilir :26:
sax mavisi favori rengimdir. kırmızı(bordoya dönük) pudra pembeyide severim..

küpe yüzük falan takmıyorum. bileklerimde çok ince olduğu için onlarda genelde boşta kalıyor.. saat ve değişik bileklikleri severim. uzun zincirli ucunda şeyler olan kolyeleri takmayı seviyorum..

kitap okumayı seviyorum.. ilerde büyük bir kitap arşivimin olmasını istiyorum. iyi yazarlar tercihimdir..çok kitap okuduğum için okuduğum kitap olma olasılığı olurmu bilmiyorum :44::44: bunun için lavin ve melindada bilgi alabilirsiniz:KK9::KK9: şuan bu yazdığıma pek güldüm :KK1:

makyaj çok yapmıyorum.. rimel göz kalemi hafifte ruj.. pardum deodorant kullanmıyorum. sevmiyorum :26: rimel ve allık hediyelerine açığım :KK9:

çeyiz alışveri yapıyorum. rabbim nasip ederse inşALLAH birgün istemiş olduğum kırmızı siyah bir mutfaga sahip olucam :) çeyiz topimden eşyalarıma bakabilirsiniz..
ıvır zıvırlardan gereksiz eşya kalabalığından hoşlanmam . biblo falan filan:KK43:
altlı üst takım iç çavaşırlarından hoşlanırım.. geceliklerden değil.. 2 3 parça bir araya gelmiş gecelikler değil :KK9:iç çamaşırında kırmızıda ziyade sax mavisi ve mor rengini severim:)

kıyafetlerde cart renkleri sevmem. mesela turuncu mesela sarı. mesela yeşilim açık bir tonu:KK31:
krem beyaz yada taba rengi yandan çantalar olabilir.. çorap giymeyi severim :KK1::KK1: değişik değişik rengareng:KK31:
fox tvde hafta sonları haberleri suran biri onun çorapları gibi :KK31:
değişik kitap ayraçlarından hoşlanırım. kardeşlerimin fotoğraflarını koymak için güzel çerçeveler olabilir :KK31::KK31:
ayak numaramda 37 31:

kısacası güzel katilim, sana nasıl bir paket gelmesini istiyorsa sende öyle bir paket yap.. buradakilere uymuş uymamış pekte önemli değil:KK16:

şimdilik aklıma gelenler bunlar. yine gelirse yazarım..

Son düzenleme:
Merhabalaar :)
Ben 21 yasindayim Sivasliyim.
Her rengi severim desem yeridir .
Ama cirt saridan yeşilden pek hoslanmam.
Beyaz tenliyim.
Makyaj yapmayi severim :)
Calismiyorum.
Orgu ormeyi severim .
Taki olarak otantik şeylerden hoslanirim.
Bileklik kolye gibi.
Mutfakta zaman geçirmeyi severim .
Sigara kullanmam.
1.70 boyunda 58 kiloyum.
Göz makyajina önem veririm.
Oje kullanmayi sevmiyorum.
Tarz olarak her tarzi giyebilirim.
Uzun hirkalar gömlekler bu ara takintili olduğun kiyafetler.
Büyük cantalari çok seviyorum.
Marka takintim yoktur asla.
Daha ne kaldi ki :))
Her türden müzik de dinlerim.
En sevdiğim renkler zümrüt yeşili lacivert kahverengi sanirim.
Her rengi severim aslında ya :)
Çikolata olarak yine hepsini severim ama jelibon hayraniyim :)
Üstbeden s giyiyorum m de olur.
Hayvanları severim özellikle tavsanciklari :)
Sevgiler :)

Yettim Gariii :))
Adım özge evliyim cocugum henüz yok :KK17:
24 yaşındayım Makyözüm
izmirde yaşıyorum ama bi süreliğine özel nedenlerden dolayı istanbuldayım
kilom biraz ( oldukca :KK52: ) fazla :KK53::KK1:
Hayvanları cok ama cok severim birde kızım ( köpeğim ) var herşeyimden kıymetlim :KK16:
değişik olan herşey ilgimi çeker :KK53:
takı pek kullanmam sadece bileklik ve uzun kolye kullanıyorum
spor ve klasik giyinirim
pembe krem acık kahve siyah renklerini cok severim özellikle pembe olan herşey cok fazla ilgimi çeker :KK14::KK1:
sarı turuncu yeşil mor renklerini sevmem
oje cok kullanırım
saç ve cilt ürünlerine oldukça fazla merakım var :21:
canta ve cüzdan hastasıyım:KK17:
ama katilcim sen ne gönderirsen beğenirim :KK16:
Şimdilik aklıma gelenler bunlar :79:

Son düzenleme:
Ayyy ben de geldim. Son anda geldim.

Kızlar ben Fatma, Ankara'dayım. 27 yaşındayım. Doktorum. Mini minnacığım. 155 boy, 43 kilo. Small :) Ayaklarım 36 numero. Pembe turuncu yeşil gibi renkleri hiç sevmem. Kırmızı, siyah, lacivert çok severim.

-Kitaplara bayılırım. Aslı Erdoğan 'kabuk adam' ve 'kırmızı pelerinli kent' var elimde. Bu ikisi hariç bir şeyler okumak istiyorum.
Yusuf Atılgan kitaplarını hiç okumadım, okumak istiyorum.
Oruc aruoba 'ile' kitabı var bende. Diğerlerini de okumak isterim.

-Evleniyorum yaza. Çeyizlik çok bir şey istemiyorum. Her şeyimi aldım çok şükür. Ama şu kalpli can canan kaşıklarından bulabilen varsa çok sevinirim.

-Her türlü seksi iç çamaşırı, çorap, pijama, gecelik severim. Tanga falan da olur. Seksi olsun yeter.

-Kokulu güzel sabunlar çok hoşuma gider.

-Makyaj malzemeleri çok severim.

-Takı toka pek kullanmam.

-Ev babetlerine bayılırım.

Birazdan işe gidiciiiiim kızlar. Akşam gelince bir düzenleme yapabilirim.

Heycanaan başlasııınnn :))))) ne anlasamkı acaba yada nerden başlasam ...

öhööm öhööömm...

İsmim Hilal 30 yaşındayım 4 yıllık ALLAH bozmasın muhteşem bir evliliğim var tek eksiğimiz bır Bebek :) İzmire yaşıyorum.3 çocuklu bir Ailenin en kücücükleriyiim :))))

Saglık Meslek yuksek okul mezunuyum ama Yurt dısında okudugum ıcın Turkıyede Dıplomalar henuz kabul edılmedıgınden melseğımı yapamıyorum.
Izmır Adlıyesınde Yemınlı Tercuman olarak calısıyorum,fena degıl işte zevkli bir iş...
Onun dışında hep evdeyimdir arakada topıklerden Tanıştıgım arkadaslarımla kahve bahane muhabbet dertlerımızı paylasmak ıcın bulusuyoruz.

Deli Temizlik hastasıyım hemde oyle boyle degıl cıddı anlamdan manyagım bu konuda :) ama cok sevıyorum sanırım ısteyerek severek zevk aldıgım tek sey bu özellikle camasır suyu hastasıyım kucukken yuzum cok kırlı dıye camasır suyuyla yıkardım .sımdı herkes bana soruyor cıldın ıcın ozel bırsey yapıyormusun dıye sanırım camasır suyunun faydalarını sımdı sımdı goruyorum

Neyse sırayla sevdıgım seylerden bahsedeyım....

Klasık gıyınmeyı severım .spor da severım ozellıkle hafta sonları eşimle gezmeye gıttıgımızde aaa aklıma geldı Spor ayyakkabım yok benıııım almam lazım(39)
Makyajıda severım canım ıstesın on numara makyaj yaparım yoksa bır rımel bır kalem allık yetıyor. parfümleri severim hafıf cıcek kokuları.
Mutfak malzemelerını severım sanırım benım elımdekı para ya temızlık malzemelerıne yada mutfak masraflarına gıdıyor.
Dantel cok severım masa örtüleri şallar (sıyah sadece)havlular önlükler değişik mutak esyalarını cok severım. oyle Bıblo gıbı ıvır zıvırdan nefret ederım. el aynası gıbı seylerıde sevmem kullanmıyorum cunkı bosuna evde bulundurmanın anlamı yok...
sevdıgım renkler SIYAH TOZ PEMBE KIRMIZI FISTIK YESILI SARI GRI SARI LACIVERT
koyu bır Fenerbahcelıyım buarada.........
baskaaa aklıma bırsey gelmıyor ... hıımmm
sanırım sımdılık yeter bu kadar sormak ıstersenız seve seve cevaplarım aklımada gelırse yazarım

aklıma geldı sax mavısı renklerı sevıyorum bırde seker pembesı şalları sevıyorum. takıda da severım ozellıkle bıleklık saat küpe ve yuzuk kolye hıc sevmem boguluyor gıbı oluyorum kolye takınca....ha bırde zayıf degılım bana kılot vs alırken buyukcene olursa coook mutlu olurum :KK16::KK16:

buarada 10 mayıs evlılık yıldonumun artıkın anladınız sız onu :) ha bırde kremler ,şampuanlarrr ,duş jellerııı, ohooo ben hııc ayırt etme kı :) kokulu mumlar sabunlar cok severım rengarenk olsun mesela....

Son düzenleme:
Hayırlı sabahlar katiliiimmm :KK61:
yazmayı unuttugum eksik seyler var mı dıye bakındım da giysi bedenımi eksık yazmısım S-M arası boydan ötürü yoksa kilo değil yani yo yooo :KK1::KK1::KK1:

selam kızlar bende geldim nicimden anlaşılacağı üzere ismim güneş :KK8:
27 yaşındayım buna alışamadım bir türlü :KK25:
tekirdağda yaşıyorum tipik bir balık burcuyum değişken ruh halim var bazen çok enerjik bazende çok duygusalım :KK36::KK36:
şu sıralar evimi yeni decor ediyorum o yuzden katilim bana hediye seçerken hiç zorlanmıcak bknz aradıklarım konusu :KK76::KK76:
167 boyunda 85 kıloda bi hatunum bekarım beşiktaşlıyım
onun dışında süslü püslü bi hatunum makyaj yapmaya bayılırım uzuun sallantılı küpeleri severim
parfümlerden çiçek kokularını ve oryantal ağır olmayan ama kalıcı kokulara bayılırım :KK12::KK12:
maşallah palet gibi ayaklarım var 40 numara giyiyorum platform topuk çok seviyorum şu sırlaar stlettolara merak saldım ama alamadım henuz :KK9:
kıyafet üzerime göre bulabılecegını hıc sanmıyorum ama likralı mini etek elbise bulabılırsek xl olabılıyor
başkaaa kitap okumaya hayranım tam bir kitap kurduyum desem yeridir özellikle serili kitap hastasıyım genelde turk yazar okurum canan tan sınan akyuz un tum kıtaplarını okudum...hımm ev eşyası olarak biblo kullanmıyorum ama tekstil olarak pembe ve turcoaza sarmıs durumdayım :KK53:
şimdilik bu kadar :KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:
X